Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Kverek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Vinkler Miroslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
60 m 07.71 Hradec Králové 03.09.2019
100 m 12.16 Hradec Králové 03.09.2019
150 m 18.30 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 18.16 Litomyšl 26.05.2019
200 m 25.12 Hradec Králové 05.09.2018
300 m 44.55 Pardubice 06.09.2017
800 m 2:42.66 Vysoké Mýto 14.06.2017
1000 m 3:25.29 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
1500 m 5:43.34 Pardubice 31.05.2017
60 m překážek (0.76) 09.47 Svitavy 17.09.2017
60 m překážek (0.84) 09.04 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.40 Pardubice 14.09.2019
skok vysoký 1.71 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.72 Zlín 01.06.2019
skok o tyči 2.70 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok daleký 5.74 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok daleký 6.01 Pardubice 25.05.2019
vrh koulí 3kg 11.87 Pardubice 23.08.2017
vrh koulí 4kg 13.63 Svitavy 16.06.2019
vrh koulí 4kg 13.34 h Praha - Stromovka 14.12.2019
hod diskem 1kg 45.16 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod diskem 1,5kg 33.37 Pardubice 16.06.2020
hod oštěpem 600g 28.19 Zlín 31.05.2019
pohár rozhlasu 1842 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
devítiboj 4688 Zlín 01.06.2019
sprintérský trojboj 1849 Hradec Králové 03.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.73 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
60 m 07.71 Hradec Králové 03.09.2019
100 m 12.16 Hradec Králové 03.09.2019
150 m 18.30 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 18.16 Litomyšl 26.05.2019
200 m 25.28 Hradec Králové 03.09.2019
1000 m 3:28.92 Zlín 01.06.2019
60 m překážek (0.84) 09.04 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.40 Pardubice 14.09.2019
skok vysoký 1.71 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok vysoký 1.72 Zlín 01.06.2019
skok o tyči 2.70 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
skok daleký 5.74 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok daleký 6.01 Pardubice 25.05.2019
vrh koulí 4kg 13.63 Svitavy 16.06.2019
vrh koulí 4kg 13.34 h Praha - Stromovka 14.12.2019
hod diskem 1kg 45.16 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod oštěpem 600g 28.19 Zlín 31.05.2019
pohár rozhlasu 1842 Pardubice - Městský atletický stadion 07.05.2019
devítiboj 4688 Zlín 01.06.2019
sprintérský trojboj 1849 Hradec Králové 03.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 6 Praha - Stromovka 13.34
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 6 Praha - Stromovka 09.04
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 4kg/Žci/KA 10 Kolín 12.19
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci/KA 3 Kolín 41.60
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci/F 10 Kolín 37.16
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F Pardubice 13.28
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Pardubice 14.40
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F Pardubice 42.07
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žci/F Ústí nad Orlicí 5.60
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 1kg/Žci/F Ústí nad Orlicí 45.16
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 4kg/Žci/F Ústí nad Orlicí 12.47
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Žci Hradec Králové DNS
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M 17 Hradec Králové 1849
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B03 2 Hradec Králové 12.16
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B03 3 Hradec Králové 07.71
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B03 5 Hradec Králové 25.28
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žci/K1 6= Jablonec nad Nisou 1.65
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže vrh koulí 4kg/Žci/F 9 Jablonec nad Nisou 12.98
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/M 12 Pardubice 1.70
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 4kg/Žci/F Svitavy 13.63
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) hod diskem 1kg/Žci/F Svitavy 44.82
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Svitavy 14.57
11.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) vrh koulí 4kg/Žci Pardubice 12.10
11.06.2019 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) hod diskem 1kg/Žci Pardubice 36.26
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) devítiboj/Žci/F 5 Zlín 4688
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 2 Zlín 14.62
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod diskem 1kg/Žci Zlín 39.70
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok o tyči/Žci 13 Zlín 2.50
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 15 Zlín 28.19
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B2 3 Zlín 07.81
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žci 7 Zlín 5.70
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Zlín 12.70
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) skok vysoký/Žci 4 Zlín 1.72
01.06.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Žci/B 15 Zlín 3:28.92
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žci/B01 3 Litomyšl 18.16
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1kg/Žci Litomyšl 41.09
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 4kg/Žci Litomyšl 12.79
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) skok daleký/J 4 Pardubice 6.01
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) 100 m/J/F 5 Pardubice 12.31
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žci Pardubice 1709
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) skok vysoký/Žci/F 4 Pardubice 1.66
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žci/B02 1 Pardubice 07.84
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) devítiboj/Žci Ústí nad Orlicí 4388
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci 1= Ústí nad Orlicí 07.80
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1000 m/Žci Ústí nad Orlicí 3:44.52
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m překážek (0.84)/Žci Ústí nad Orlicí 14.86
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 1kg/Žci Ústí nad Orlicí 42.11
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 600g/Žci Ústí nad Orlicí 23.17
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 4kg/Žci Ústí nad Orlicí 12.15
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/Žci Ústí nad Orlicí 5.24
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/Žci Ústí nad Orlicí 2.70
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Žci Ústí nad Orlicí 1.66
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žci Pardubice - Městský atletický stadion 1842
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) skok vysoký/Žci Pardubice - Městský atletický stadion 1.72
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV (Iva Toušová, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) 60 m/Žci/B03 1 Pardubice - Městský atletický stadion 07.56
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) hod diskem 1kg/Žci Chrudim 44.30
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) vrh koulí 4kg/Žci Chrudim 12.95
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žci/B01 3 Chrudim 07.63
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/J Pardubice 1.65
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/J Pardubice 5.70
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci Ostrava NM
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 7 Ostrava 12.82
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) vrh koulí 4kg/Žci/F MS Praha - Stromovka 12.50
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žci/R03 MS Praha - Stromovka 07.73
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B05 MS Praha - Stromovka 18.31
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) skok daleký/Žci/F Praha - Strahov DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) vrh koulí 4kg/Žci/F Praha - Strahov DNS
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B07 Praha - Strahov DNS
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žci/R01 2 Jablonec nad Nisou 07.73
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok vysoký/Žci Jablonec nad Nisou 1.61
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) vrh koulí 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 13.10
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žci MS Jablonec nad Nisou 5.74
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci MS Jablonec nad Nisou 12.37
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R03 MS Jablonec nad Nisou 07.75
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Stromovka 13.01
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Stromovka 18.30
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) skok vysoký/Žci Praha - Stromovka 1.71
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) skok daleký/M 7 Pardubice 5.55
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích (AC Pardubice) skok vysoký/M 6 Pardubice 1.68