Karta atleta

Export do excelu
  • Vítězslav März
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.55 Kolín 20.09.2019
60 m 07.66 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 11.84 Karlovy Vary 27.06.2020
150 m 18.76 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 18.12 Stříbro 07.09.2019
200 m 25.60 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 24.26 Domažlice 26.07.2020
300 m 43.14 h Praha - Stromovka 24.02.2018
300 m 39.13 Domažlice 16.08.2020
400 m 56.53 Domažlice 01.10.2019
600 m 2:25.83 Nýřany 25.06.2014
60 m překážek (0.84) 08.95 h Plzeň 21.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.58 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek (0.76) 27.33 Kolín 22.09.2019
300 m překážek (0.84) 41.93 České Budějovice 30.08.2020
skok daleký 4.37 Domažlice 10.05.2018
vrh koulí 3kg 04.62 Nýřany 14.05.2014
pohár rozhlasu 0844 Domažlice 10.05.2018
středoškolský pohár 0659 Domažlice 01.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 Kolín 20.09.2019
60 m 07.67 h Plzeň 21.12.2019
150 m 18.76 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 18.12 Stříbro 07.09.2019
400 m 56.53 Domažlice 01.10.2019
60 m překážek (0.84) 08.95 h Plzeň 21.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.58 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek (0.76) 27.33 Kolín 22.09.2019
pohár rozhlasu 0700 Domažlice 09.05.2019
středoškolský pohár 0659 Domažlice 01.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2019 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žci/B01 1 Plzeň 07.67
21.12.2019 Klubové závody žactva (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 2 Plzeň 08.95
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 Praha - Eden DNS
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R3 4 Praha - Eden 07.58
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/FB Praha - Eden 07.52
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 2 Praha - Eden 14.58
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) středoškolský pohár/Dci 36 Domažlice 0659
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) 60 m/Dci/B01 4 Domažlice 07.67
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) 400 m/Dci/B04 2 Domažlice 56.53
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 3 Kolín 07.55
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/S1 6 Kolín 07.68
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/R3 2 Kolín 27.77
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žci/FB Kolín 27.33
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/FA 4 Karlovy Vary 07.61
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 2 Karlovy Vary 27.75
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R04 2 Karlovy Vary 07.61
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 2 Karlovy Vary 14.91
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 3 Stříbro 15.30
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B01 3 Stříbro 18.12
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/FA Stříbro 07.69
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R03 1 Stříbro 07.69
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) středoškolský pohár/Dci 39= Domažlice 0000
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) 60 m/Dci MS Domažlice 07.4
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) 400 m/Dci MS Domažlice 60.0
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m překážek (0.76)/Žci Domažlice 28.54
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/F Domažlice 07.68
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R02 2 Domažlice 07.71
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/FA 4 Domažlice 07.78
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 150 m/Žci/B01 4 Domažlice 18.36
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R03 1 Domažlice 07.72
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 1 Domažlice 28.98
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/F Stříbro DQ
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Stříbro 15.64
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B06 1 Stříbro 18.27
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R05 1 Stříbro 07.64
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/FA Klatovy 07.6
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 2 Klatovy 15.0
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/R03 1 Klatovy 07.2
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) pohár rozhlasu/Žci 22 Domažlice 0700
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Žci Domažlice 07.3
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 6 Ostrava 09.10
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B01 3 Praha - Stromovka 18.79
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 3= Praha - Stromovka 09.20
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 07.80
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B7 2 Praha - Stromovka 18.76
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Plzeň 09.37
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žci/B03 1 Plzeň 07.74
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha - Stromovka 09.31