Karta atleta

Export do excelu
  • März Vítězslav
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.55 Kolín 20.9.2019
60 m 07.74 h Plzeň 27.1.2019
150 m 18.12 Stříbro 7.9.2019
150 m 18.76 h Praha - Stromovka 13.2.2019
300 m 42.86 Domažlice 16.5.2018
300 m 43.14 h Praha - Stromovka 24.2.2018
400 m 56.53 Domažlice 1.10.2019
600 m 2:25.83 Nýřany 25.6.2014
60 m překážek 09.10 h Ostrava 2.3.2019
100 m překážek 14.58 Praha - Eden 5.10.2019
200 m překážek 27.33 Kolín 20.9.2019
pohár rozhlasu 0844 Domažlice 10.5.2018
středoškolský pohár 0659 Domažlice 1.10.2019
vrh koulí 3kg 04.62 Nýřany 14.5.2014
skok daleký 4.37 Domažlice 10.5.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 Kolín 20.9.2019
60 m 07.74 h Plzeň 27.1.2019
150 m 18.12 Stříbro 7.9.2019
150 m 18.76 h Praha - Stromovka 13.2.2019
400 m 56.53 Domažlice 1.10.2019
60 m překážek 09.10 h Ostrava 2.3.2019
100 m překážek 14.58 Praha - Eden 5.10.2019
200 m překážek 27.33 Kolín 20.9.2019
pohár rozhlasu 0700 Domažlice 9.5.2019
středoškolský pohár 0659 Domažlice 1.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B1 Praha - Eden DNS
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R3 4 Praha - Eden 07.58
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/FB Praha - Eden 07.52
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B2 2 Praha - Eden 14.58
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) strPohar/Dci 36 Domažlice 0659
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) 60 m/Dci/B01 4 Domažlice 07.67
01.10.2019 Krajské finále SAP - Plzeňský kraj (Gymnázium J. Š. Baara, AC Domažlice) 400 m/Dci/B04 2 Domažlice 56.53
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 3 Kolín 07.55
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/S1 6 Kolín 07.68
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/R3 2 Kolín 27.77
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/FB Kolín 27.33
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/FA 4 Karlovy Vary 07.61
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 200 m př./Žci/B01 2 Karlovy Vary 27.75
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R04 2 Karlovy Vary 07.61
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 100 m př./Žci/B02 2 Karlovy Vary 14.91
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žci/B01 3 Stříbro 15.30
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B01 3 Stříbro 18.12
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/FA Stříbro 07.69
07.09.2019 Finále Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R03 1 Stříbro 07.69
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) strPohar/Dci 39= Domažlice 0000
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) 60 m/Dci MS Domažlice 07.4
06.09.2019 Okresní kolo SAP - Domažlice (Gymnázium J. Š. Baara Domažlice) 400 m/Dci MS Domažlice 60.0
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 200 m př./Žci Domažlice 28.54
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/F Domažlice 07.68
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R02 2 Domažlice 07.71
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/FA 4 Domažlice 07.78
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 150 m/Žci/B01 4 Domažlice 18.36
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 60 m/Žci/R03 1 Domažlice 07.72
12.06.2019 2.kolo KMD st.žactva (AC Domažlice, z. s.) 200 m př./Žci/B02 1 Domažlice 28.98
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/F Stříbro DQ
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m př./Žci/B02 1 Stříbro 15.64
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žci/B06 1 Stříbro 18.27
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R05 1 Stříbro 07.64
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/FA Klatovy 07.6
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 100 m př./Žci/B02 2 Klatovy 15.0
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/R03 1 Klatovy 07.2
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) poharR/Žci 22 Domažlice 0700
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Domažlice, Kategorie IV (Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Žci Domažlice 07.3
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R3 6 Ostrava 09.10
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B01 3 Praha - Stromovka 18.79
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./Žci/B01 3= Praha - Stromovka 09.20
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 07.80
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B7 2 Praha - Stromovka 18.76
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m př./Žci/B01 2 Plzeň 09.37
27.01.2019 Testovací závody mladšího a staršího žactva (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žci/B03 1 Plzeň 07.74
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 3 Praha - Stromovka 09.31