Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Hustý
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Vojtek Lukáš
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.93 Zlín 18.04.2018
60 m 08.63 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
150 m 21.27 Uherské Hradiště 15.05.2018
300 m 43.08 Zlín 02.05.2019
500 m 1:24.20 Zlín 18.04.2018
800 m 2:45.18 h Olomouc 20.01.2017
800 m 2:08.89 Holešov 20.06.2020
1000 m 3:01.64 Holešov 01.05.2019
1000 m 2:54.09 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:35.33 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
1500 m 4:23.95 Olomouc 04.07.2020
3000 m 10:13.46 Praha - Eden 05.10.2019
3000 m 10:12.33 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
60 m překážek (0.76) 12.32 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek (0.76) 12.15 Zlín 13.09.2017
skok vysoký 1.42 h Zlín 05.12.2018
skok vysoký 1.50 Zlín 25.09.2019
skok daleký 4.25 h Otrokovice 19.01.2017
skok daleký 4.66 Zlín 25.09.2019
trojskok 09.53 Zlín 25.09.2019
hod kriketovým míčkem 32.56 Zlín 13.09.2017
pohár rozhlasu 0649 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 1138 Zlín 13.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 43.08 Zlín 02.05.2019
1000 m 3:01.64 Holešov 01.05.2019
1000 m 2:54.09 h Praha - Stromovka 14.12.2019
1500 m 4:49.20 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
1500 m 4:35.81 Uherské Hradiště 18.06.2019
3000 m 10:13.46 Praha - Eden 05.10.2019
skok vysoký 1.50 Zlín 25.09.2019
skok daleký 4.66 Zlín 25.09.2019
trojskok 09.53 Zlín 25.09.2019
pohár rozhlasu 0649 Otrokovice 07.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žci/B03 7 Praha - Stromovka 2:54.09
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 3000 m/Žci/F Praha - Eden 10:13.46
25.09.2019 Skokanský trojboj + štafety (AK Zlín) skok daleký/M 9 Zlín 4.66
25.09.2019 Skokanský trojboj + štafety (AK Zlín) skok vysoký/M 9 Zlín 1.50
25.09.2019 Skokanský trojboj + štafety (AK Zlín) trojskok/M 9 Zlín 09.53
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci 12 Kolín 4:38.54
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Žci Uherské Hradiště 4:39.61
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 1500 m/Žci/F Otrokovice 4:41.55
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Žci Uherské Hradiště 4:35.81
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Žci 8 Znojmo 4:48.17
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žci 37= Uherské Hradiště 0608
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 1500 m/Žci/B01 5 Uherské Hradiště 4:51.84
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Žci Uherské Hradiště 4:54.01
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žci/F 5 Olomouc 4:44.49
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) pohár rozhlasu/Žci 18 Otrokovice 0649
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) skok vysoký/Žci 13 Otrokovice 1.39
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 1500 m/Žci/B01 2 Otrokovice 4:45.09
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žci Zlín 43.08
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 3000 m/M Holešov 11:18.56
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 1000 m/Žci Holešov 3:01.64
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 1500 m/Žci Uherské Hradiště 4:50.24
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1500 m/M/B02 6 Ostrava - Vítkovice 4:52.82
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/Žci Ostrava - Vítkovice 4:49.20