Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Ďurčo
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.74 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
60 m 07.67 Most 01.06.2020
100 m 11.89 Most 01.06.2020
150 m 17.90 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 17.46 Most 01.06.2020
200 m 23.72 h Praha - Stromovka 28.01.2020
200 m 23.79 Děčín 21.06.2020
300 m 37.76 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 38.24 Most 16.05.2020
600 m 1:57.77 Bílina 08.05.2015
800 m 2:49.85 h Praha - Strahov 21.02.2015
800 m 2:35.45 Bílina 06.05.2017
60 m překážek (0.76) 10.26 Brno 26.06.2017
60 m překážek (0.84) 08.83 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.60 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
200 m překážek (0.76) 30.54 Děčín 05.06.2018
skok vysoký 1.56 Most - Velebudice 13.05.2019
skok daleký 6.09 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok daleký 6.13 Děčín 21.06.2020
trojskok 12.41 h Ostrava - Vítkovice 16.02.2020
trojskok 12.58 Bílina 28.06.2020
hod oštěpem 600g 32.59 Děčín 05.06.2018
hod kriketovým míčkem 45.70 Bílina 06.05.2017
pohár rozhlasu 0865 Most - Velebudice 13.05.2019
pětiboj 1658 Bílina 06.05.2017
čtyřboj 1071 Bílina 08.05.2015
sprintérský trojboj 1897 Kolín 12.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.16 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
60 m 07.92 Kadaň 18.06.2019
100 m 12.62 Ústí nad Labem 09.06.2019
150 m 18.26 Děčín 05.06.2019
150 m 17.90 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 24.95 Bílina 17.08.2019
300 m 38.97 Chomutov 08.09.2019
60 m překážek (0.84) 08.83 h Praha - Stromovka 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.60 Jablonec nad Nisou 25.06.2019
skok vysoký 1.56 Most - Velebudice 13.05.2019
skok daleký 5.80 Chomutov 03.09.2019
skok daleký 6.00 h Praha - Stromovka 14.12.2019
pohár rozhlasu 0865 Most - Velebudice 14.05.2019
sprintérský trojboj 1690 Bílina 18.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 9 Praha - Stromovka 6.00
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B03 4 Praha - Stromovka 08.83
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 4 Praha-Stromovka 17.90
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žci 6 Praha-Stromovka 5.75
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Praha-Stromovka 09.28
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 6 Kolín 14.80
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/KA 9 Kolín 5.44
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) 150 m/Žci/B01 2 Meziboří 18.66
14.09.2019 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov z.s.) skok daleký/M Meziboří 5.63
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/M Chomutov 5.72
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/M/B04 1 Chomutov 38.97
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) skok daleký/Žci Chomutov 5.80
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 1 Chomutov 14.81
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) 80 m překážek/Žci 4 Zittau 11.92
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) skok daleký/Žci 5 Zittau 5.48
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) sprintérský trojboj/M 25 Bílina 1690
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B06 2 Bílina 08.00
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B06 5 Bílina 12.70
17.08.2019 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B05 3 Bílina 24.95
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žci/K1 7 Jablonec nad Nisou 5.78
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 6 Jablonec nad Nisou 14.60
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Kadaň 14.84
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 150 m/Žci/B01 3 Kadaň 18.30
18.06.2019 Atletický mítink královského města - 6. ročník (ATLETIKA Kadaň) 60 m/Žci/B02 2 Kadaň 07.92
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Žci/B 1 Bílina 14.95
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) skok daleký/Žci/F Bílina 5.77
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) skok daleký/M/F 6 Ústí nad Labem 5.84
09.06.2019 2. kolo KPD mužů a žen (USK PROVOD) 100 m/M/R01 4 Ústí nad Labem 12.62
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/Žci/F Děčín 5.56
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žci/B01 4 Děčín 18.26
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) skok daleký/M/F 7 Děčín 5.57
26.05.2019 Krajské přebory jednotlivců mužů a žen Ústeckého kraje (ASK Děčín) 200 m/M/B03 2 Děčín 25.05
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci Praha - Eden 15.00
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 3 Praha - Eden 18.38
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Žci/F Ústí nad Labem 5.30
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 2 Ústí nad Labem 15.34
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) pohár rozhlasu/Žci 9 Most - Velebudice 0865
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) skok daleký/Žci Most - Velebudice 5.25
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Most, Kategorie III a IV (Miroslav Vachuta, mvachuta@atletika.cz) skok vysoký/Žci 1= Most - Velebudice 1.56
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) skok daleký/M 6 Lovosice 5.52
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/R1 3 Ústí nad Labem 07.84
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/F 6 Ústí nad Labem 08.03
01.05.2019 Veřejné závody Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 150 m/M/B01 3 Ústí nad Labem 18.25
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) skok daleký/M 5 Bílina 5.60
27.04.2019 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/M/B02 5 Bílina 39.83
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 7 Ostrava 09.09
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m překážek (0.84)/Žci Jablonec nad Nisou 09.11
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B5 1 Jablonec nad Nisou 08.16
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 MS Praha - Stromovka 09.38
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žci/B06 MS Praha - Stromovka 18.51
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Jablonec nad Nisou 09.31
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) skok daleký/Žci Jablonec nad Nisou 5.50
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Praha-Juliska 09.36
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B10 1 Praha-Juliska 09.17
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žci 8 Praha-Juliska 5.16
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) skok daleký/M/F 10 Praha - Strahov 5.47
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B08 Praha - Strahov DQ
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B01 MS Praha - Strahov 09.19
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B03 MS Praha - Strahov 18.70
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 2 Chemnitz 09.44
05.01.2019 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/Žci 4 Chemnitz 5.31