Karta atleta

Export do excelu
  • Šindler Jakub
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Karel Fiedler
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.9 h Chrudim 5.12.2018
60 m 09.70 Šumperk 21.9.2017
800 m 2:53.55 Šumperk 21.9.2017
1000 m 3:17.9 Chrudim 14.5.2019
60 m překážek 13.1 Chrudim 12.5.2017
60 m překážek 10.3 h Chrudim 5.12.2018
100 m překážek 19.3 Chrudim 14.5.2019
pohár rozhlasu 0529 Pardubice 22.5.2017
pětiboj 0715 Chrudim 12.5.2017
devítiboj 3254 Chrudim 14.5.2019
čtyřboj 0811 Šumperk 21.9.2017
hod diskem 1kg 23.34 Chrudim 14.5.2019
hod oštěpem 500g 17.10 Chrudim 24.5.2017
hod oštěpem 600g 23.45 Chrudim 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.81 Šumperk 21.9.2017
vrh koulí 3kg 09.67 Svitavy 17.9.2017
vrh koulí 3kg 07.45 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017
vrh koulí 4kg 11.56 Litomyšl 26.5.2019
skok daleký 4.26 Pardubice 9.9.2018
skok daleký 4.67 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok o tyči 2.85 Svitavy 16.6.2019
skok o tyči 2.20 h Chrudim 19.2.2018
skok vysoký 1.59 Svitavy 16.6.2019
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 27.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.9 h Chrudim 7.1.2019
60 m 08.1 Chrudim 14.5.2019
1000 m 3:17.9 Chrudim 14.5.2019
60 m překážek 10.7 h Chrudim 18.2.2019
100 m překážek 19.3 Chrudim 14.5.2019
pohár rozhlasu 0000 Pardubice 21.5.2019
devítiboj 3254 Chrudim 14.5.2019
hod diskem 1kg 23.34 Chrudim 14.5.2019
hod oštěpem 600g 23.45 Chrudim 14.5.2019
vrh koulí 4kg 11.56 Litomyšl 26.5.2019
skok daleký 4.72 Chrudim 17.4.2019
skok daleký 4.67 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok o tyči 2.85 Svitavy 16.6.2019
skok vysoký 1.59 Svitavy 16.6.2019
skok vysoký 1.53 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/Žci/F Ústí nad Orlicí 2.56
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žci/F 4 Ústí nad Orlicí 1.54
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Žci/F Ústí nad Orlicí 10.92
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) tyč/Žci/F Svitavy 2.85
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) koule 4kg/Žci/F 5 Svitavy 10.65
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) výška/Žci/F Svitavy 1.59
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) tyč/Žci Svitavy 2.60
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) koule 4kg/Žci 6 Svitavy 10.93
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) tyč/Žci Litomyšl 2.80
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žci 9 Litomyšl 4.71
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Žci 5 Litomyšl 11.56
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žci 44= Pardubice 0000
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) koule 4kg/Žci/F 6 Pardubice 10.90
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) devítiboj/Žci 4 Chrudim 3254
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 60 m/Žci 4= Chrudim 08.1
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 1000 m/Žci Chrudim 3:17.9
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 100 m př./Žci 6 Chrudim 19.3
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) disk 1kg/Žci 6 Chrudim 23.34
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) oštěp 600g/Žci 9 Chrudim 23.45
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) koule 4kg/Žci 2= Chrudim 10.63
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) dálka/Žci 4 Chrudim 4.49
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) tyč/Žci Chrudim 2.80
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) výška/Žci 4 Chrudim 1.46
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) tyč/Žci Chrudim 2.80
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žci 12 Chrudim 4.45
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) dálka/Žci Chrudim 4.72
17.04.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim z.s.) koule 4kg/Žci Chrudim 10.28
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žci 9= Chrudim 1.33
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žci/B01 2 Chrudim 06.9
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žci/B01 2 Chrudim 10.7
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žci 5 Chrudim 1.40
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žci/B02 1 Chrudim 07.1
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m př./Žci/B02 1 Chrudim 10.9
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žci 11 Praha - Stromovka 4.67
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 4kg/Žci Praha - Stromovka DNS
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) výška/Žci Praha - Stromovka 1.53
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) výška/Žci 3= Chrudim 1.47
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žci/B03 1 Chrudim 06.9
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m př./Žci/B02 4 Chrudim 11.4