Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Fojt
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Rakowski Zdeněk
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.64 Kolín 20.09.2019
60 m 07.42 h Olomouc 18.01.2020
100 m 11.66 Olomouc 01.06.2020
150 m 17.72 Znojmo 26.05.2019
150 m 17.86 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
200 m 23.93 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
300 m 38.57 Olomouc 29.05.2019
300 m 38.25 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
skok daleký 4.95 Přerov 19.06.2018
skok daleký 4.86 h Olomouc 14.12.2018
středoškolský pohár 1696 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.58 h Ostrava 02.03.2019
60 m 07.64 Kolín 20.09.2019
150 m 17.72 Znojmo 26.05.2019
150 m 17.86 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
300 m 38.57 Olomouc 29.05.2019
300 m 38.25 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
skok daleký 4.79 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
středoškolský pohár 1696 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B01 2 Ostrava - Vítkovice 38.25
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B02 2 Ostrava - Vítkovice 17.86
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B1 5 Praha - Eden 38.58
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) 60 m/Dci/B03 4 TJ Lokomotiva Olomouc 07.81
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) středoškolský pohár/Dci 8 TJ Lokomotiva Olomouc 1696
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R4 8 Kolín 07.64
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/R2 4 Kolín 18.36
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/R02 3 Uherské Hradiště 07.74
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B02 1 Uherské Hradiště 18.09
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/FB Uherské Hradiště 07.79
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R2 4 Brno 07.66
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 300 m/Žci/B3 2 Brno 38.80
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/FB 7 Brno 07.72
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/B01 5 Olomouc 07.72
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žci/B01 2 Olomouc 38.57
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FB 4 Znojmo 07.85
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R01 3 Znojmo 07.77
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žci/B02 2 Znojmo 17.72
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žci/B01 5 Šumperk 07.83
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žci/B02 2 Šumperk 18.35
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žci/B01 5 Olomouc 07.77
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R2 6 Ostrava 07.58
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R4 3 Ostrava 18.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 7 Ostrava - Vítkovice 07.76
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B02 2 Ostrava - Vítkovice 18.22
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 8 Ostrava - Vítkovice 07.61
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 2 Ostrava - Vítkovice 07.60
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B04 1 Ostrava - Vítkovice 18.24
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žci 5 Olomouc 4.77
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/R01 2 Olomouc 07.70
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žci/FA Olomouc 07.67
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.60
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F01 16 Ostrava - Vítkovice 4.79
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R08 1 Ostrava - Vítkovice 07.59
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B02 4 Ostrava - Vítkovice 18.44