Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Gužiak
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Korbel Jaromír
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.10 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 07.77 h Opava 26.01.2020
60 m 07.77 Opava 16.06.2020
100 m 12.32 Opava 19.05.2020
150 m 20.24 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 18.93 Opava 16.06.2020
300 m 47.93 Opava 11.05.2017
300 m 43.68 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
800 m 2:52.92 Opava 07.06.2018
1000 m 3:37.08 Opava 18.09.2018
1000 m 3:34.11 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
60 m překážek (0.76) 12.26 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
60 m překážek (0.91) 09.40 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
100 m překážek (0.84) 15.52 Opava 16.05.2019
110 m překážek (0.91) 17.51 Opava 15.06.2020
200 m překážek (0.76) 30.36 Třinec 06.06.2019
300 m překážek (0.84) 44.38 Opava 15.06.2020
1500 m překážek 6:24.67 Opava 20.08.2019
skok vysoký 1.58 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
skok vysoký 1.60 h Opava 03.12.2019
skok o tyči 1.90 Opava 23.04.2019
skok daleký 4.43 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 4.78 Opava 21.05.2019
vrh koulí 4kg 07.92 Opava 18.09.2018
vrh koulí 4kg 09.50 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod diskem 1kg 26.27 Opava 23.04.2019
hod oštěpem 600g 23.28 Opava 23.04.2019
pohár rozhlasu 0000 Opava 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 50.66 Opava 07.06.2018
pětiboj 1268 Opava 07.06.2018
čtyřboj 1382 Opava 18.09.2018
sedmiboj hala [Zci] 2570 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.10 h Opava - ZŠ Englišova 17.01.2019
60 m 08.04 h Opava 27.01.2019
60 m 08.15 Opava 18.06.2019
150 m 20.24 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 19.42 Opava 18.06.2019
300 m 43.68 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
1000 m 3:34.11 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
60 m překážek (0.84) 09.56 h Opava 27.01.2019
100 m překážek (0.84) 15.52 Opava 16.05.2019
200 m překážek (0.76) 30.36 Třinec 06.06.2019
1500 m překážek 6:24.67 Opava 20.08.2019
skok vysoký 1.58 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
skok vysoký 1.60 h Opava 03.12.2019
skok o tyči 1.90 Opava 23.04.2019
skok daleký 4.43 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 4.78 Opava 21.05.2019
vrh koulí 4kg 09.50 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
hod diskem 1kg 26.27 Opava 23.04.2019
hod oštěpem 600g 23.28 Opava 23.04.2019
pohár rozhlasu 0000 Opava 21.05.2019
sedmiboj hala [Zci] 2570 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2019 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci 9 Třinec 1.55
03.12.2019 Okresní finále ve skoku vysokém ZŠ (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci 5 Opava 1.60
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 3 Praha - Eden 30.86
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.84)/Žci/R2 8 Kolín 16.18
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 3 Uherské Hradiště 30.37
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žci/F 12 Frýdek-Místek 1.46
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 Frýdek-Místek DNS
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 Frýdek-Místek DNS
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava 08.34
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 1500 m překážek/Žci Opava 6:24.67
20.08.2019 7.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B02 2 Opava 19.56
18.06.2019 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B01 2 Opava 08.15
18.06.2019 5.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B02 1 Opava 19.42
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Třinec 15.80
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 4 Třinec 30.36
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žci/F Třinec DNS
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) pohár rozhlasu/Žci 106= Opava 0000
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) skok daleký/Žci 25 Opava 4.78
21.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Opava Kategorie IV (Škrabal Jan, jskrabal@zsenglisova.cz, 606616997) skok vysoký/Žci 17= Opava 1.49
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci 14 Opava 1.40
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Opava 15.52
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 4 Opava 30.90
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 4 Ostrava - Vítkovice 16.80
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 1.58
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 200 m překážek (0.76)/Žci Ostrava - Vítkovice 31.13
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) devítiboj/Žci Opava DNF
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci Opava 08.10
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 1000 m/Žci Opava DNF
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) 100 m překážek (0.84)/Žci Opava 16.45
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Žci Opava 26.27
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) hod oštěpem 600g/Žci 5 Opava 23.28
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Žci Opava NM
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci Opava NM
23.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Žci Opava 1.90
24.04.2019 Přebor ČOS ve víceboji (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci Opava NM
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R02 6 Ostrava - Vítkovice 09.72
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B07 1 Ostrava - Vítkovice 43.68
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/R04 7 Ostrava - Vítkovice 12.12
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R04 4 Ostrava - Vítkovice 08.19
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 1 Opava 09.56
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/FA Opava 08.07
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R02 1 Opava 08.04
20.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 1000 m/Žci/F 4 Ostrava - Vítkovice 3:34.11
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/B2 4 Ostrava - Vítkovice 08.26
20.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Ostrava - Vítkovice 09.74
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 10 Ostrava - Vítkovice 4.43
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice 09.50
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) sedmiboj hala [Zci]/Žci 6 Ostrava - Vítkovice 2570
20.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Žci Ostrava - Vítkovice NM
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 1.50
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žci Opava - ZŠ Englišova 1.45
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) vrh koulí 4kg/Žci Opava - ZŠ Englišova 09.40
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci 9 Opava - ZŠ Englišova 4.00
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 50 m/Žci/B03 1 Opava - ZŠ Englišova 07.10
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B07 1 Opava - ZŠ Englišova 08.13
17.01.2019 Přebory sportovních tříd ZŠ Opava, Englišova /uzavřené/ (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci/B07 1 Opava - ZŠ Englišova 09.78
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R01 4 Ostrava - Vítkovice 08.23
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 12= Ostrava - Vítkovice 1.45
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/B11 2 Ostrava - Vítkovice 20.24
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) 60 m překážek (0.84)/Žci/B02 3 Opava 10.05
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/R03 1 Opava 08.28