Karta atleta

Export do excelu
  • Klimeš Šimon
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Jiří st. Vondřejc
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
150 m 19.27 Pardubice 9.9.2018
300 m 43.55 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
400 m 57.9 Trutnov 25.9.2019
800 m 2:25.12 Týniště nad Orlicí 12.8.2018
1500 m 4:45.97 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
1500 m 5:06.50 h Jablonec nad Nisou 16.1.2019
3000 m 10:24.07 Kolín 20.9.2019
3000 m 10:58.46 h Ostrava 2.3.2019
pohár rozhlasu 1044 Nové Město nad Metují 2.5.2018
středoškolský pohár 1097 Trutnov 25.9.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.00 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
150 m 19.67 Ústí nad Orlicí 8.9.2019
400 m 57.9 Trutnov 25.9.2019
1500 m 4:45.97 Ústí nad Orlicí 18.5.2019
1500 m 5:06.50 h Jablonec nad Nisou 16.1.2019
3000 m 10:24.07 Kolín 20.9.2019
3000 m 10:58.46 h Ostrava 2.3.2019
středoškolský pohár 1097 Trutnov 25.9.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) strPohar/Dci 17 Trutnov 1097
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) 400 m/Dci/B01 3 Trutnov 57.9
25.09.2019 Okresní kolo SAP - Trutnov (Michaela Musilová, musilova.m@centrum.cz, TJ Lokomotiva Trutnov) 1500 m/Dci 8 Trutnov 4:51.5
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Žci 17 Kolín 10:24.07
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 3000 m/Žci/F 5 Pardubice 10:52.44
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/R03 3 Ústí nad Orlicí 08.11
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/FB 4 Ústí nad Orlicí 08.00
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žci/B05 2 Ústí nad Orlicí 19.67
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 2000 m/M/F Dvůr Králové nad Labem DNS
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) 1500 m/Žci Svitavy 4:48.28
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 3000 m/Žci Litomyšl 10:37.57
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 1500 m/M 14 Ústí nad Orlicí 4:45.97
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 1500 m/Žci 4 Chrudim 4:47.62
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci 14 Ostrava 10:58.46
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 3000 m/M/F 5 Praha - Stromovka 11:00.07
16.01.2019 2. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 1500 m/M/F 7 Jablonec nad Nisou 5:06.50