Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Bradáč
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér: Kolníková Kamila
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.9 h Chrudim 05.12.2016
60 m 09.25 Turnov 13.09.2017
60 m 08.54 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
800 m 2:43.34 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
60 m překážek (0.76) 11.63 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
skok vysoký 1.30 h Jilemnice 07.12.2017
skok daleký 3.96 h Jilemnice 07.12.2017
vrh koulí 3kg 09.69 Turnov 28.09.2017
vrh koulí 3kg 08.78 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
vrh koulí 4kg 11.03 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
vrh koulí 4kg 11.58 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
vrh koulí 5kg 08.63 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
hod diskem 1kg 34.91 Mladá Boleslav 20.06.2019
hod diskem 1,5kg 21.80 Jablonec nad Nisou 18.08.2018
hod kladivem 4kg 29.04 Liberec 23.05.2019
hod kladivem 5kg 22.05 Jičín 05.05.2019
hod oštěpem 600g 31.69 Turnov 02.05.2019
hod oštěpem 700g 26.00 Jičín 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.85 Turnov 28.09.2017
pohár rozhlasu 0551 Turnov 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
vrh koulí 4kg 11.03 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
vrh koulí 4kg 11.58 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod diskem 1kg 34.91 Mladá Boleslav 20.06.2019
hod kladivem 4kg 29.04 Liberec 23.05.2019
hod kladivem 5kg 22.05 Jičín 05.05.2019
hod oštěpem 600g 31.69 Turnov 02.05.2019
hod oštěpem 700g 26.00 Jičín 05.05.2019
pohár rozhlasu 0551 Turnov 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci/KB 10 Kolín 33.47
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 4kg/Žci/F 10 Pardubice 28.91
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Pardubice 11.19
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1kg/Žci/F 10 Pardubice 30.66
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci Mladá Boleslav 11.47
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) hod diskem 1kg/Žci 4 Mladá Boleslav 29.90
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) hod kladivem 4kg/Žci Mladá Boleslav 25.58
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) hod diskem 1kg/Žci 6 Zittau 29.66
31.08.2019 Trinationaler Teamcup (HSG Turbine Zittau) hod kladivem 4kg/Žci 5 Zittau 28.07
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže vrh koulí 4kg/Žci/F 15 Jablonec nad Nisou 11.58
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci Mladá Boleslav 10.97
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) hod diskem 1kg/Žci Mladá Boleslav 34.91
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Mladá Boleslav 31.16
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1kg/Žci Jablonec nad Nisou 29.19
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 10.62
15.06.2019 KP jednotlivců staršího žactva Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod oštěpem 600g/Žci 9 Jablonec nad Nisou 25.89
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) hod kladivem 4kg/Žci Liberec 29.04
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Liberec 10.91
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) hod diskem 1kg/Žci 4 Liberec 30.19
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) pohár rozhlasu/Žci 30 Turnov 0551
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) vrh koulí 4kg/Žci 5 Turnov 11.08
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) devítiboj/Žci Rumburk DNS
11.05.2019 KP jednotlivců ve vícebojích LKAS (AC Rumburk) vrh koulí 4kg/Žci MS Rumburk 10.55
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci 14 Jičín 26.00
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) hod kladivem 5kg/Dci 7 Jičín 22.05
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) hod oštěpem 600g/Žci 4 Turnov 31.69
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci Turnov 10.87
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) vrh koulí 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 11.03
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 4 Jablonec nad Nisou 10.69
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R06 3 Jablonec nad Nisou 08.54
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B04 4 Jablonec nad Nisou 08.60
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) vrh koulí 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 10.29