Karta atleta

Export do excelu
  • Kudrnovský Martin
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ŠSK Újezd nad Lesy-Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.51 Brno 25.5.2019
60 m 09.26 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 20.15 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 20.75 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 43.80 Praha - Juliska 28.5.2019
300 m 47.44 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 2:02.11 Praha - Eden 20.6.2017
800 m 2:42.5 Újezd nad Lesy 16.5.2019
800 m 2:42.99 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 12.65 Praha - Eden 21.9.2017
60 m překážek 12.59 h Praha-Stromovka 20.12.2018
hod diskem 1kg 31.08 Praha - Přátelství 19.6.2019
hod kriketovým míčkem 42.53 Praha - Juliska 11.5.2017
vrh koulí 3kg 08.20 Praha - Eden 21.9.2017
vrh koulí 3kg 08.24 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 4kg 10.10 Brno 25.5.2019
vrh koulí 4kg 08.39 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok daleký 4.43 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok daleký 4.16 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.30 Újezd nad Lesy 16.5.2019
Přespolní běh 0:06:26 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 Brno 25.5.2019
150 m 20.15 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 20.75 h Praha - Strahov 17.2.2019
300 m 43.80 Praha - Juliska 28.5.2019
300 m 47.44 h Praha - Stromovka 16.1.2019
800 m 2:42.5 Újezd nad Lesy 16.5.2019
800 m 2:42.99 h Praha - Stromovka 16.1.2019
hod diskem 1kg 31.08 Praha - Přátelství 19.6.2019
vrh koulí 4kg 10.10 Brno 25.5.2019
skok daleký 4.43 Praha - Jeseniova 24.4.2019
skok vysoký 1.30 Újezd nad Lesy 16.5.2019
Přespolní běh 0:06:26 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) disk 1kg/Žci/F Praha - Přátelství 31.08
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B02 2 Praha - Přátelství 20.40
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci/F 13 Praha - Děkanka 09.59
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B05 5 Praha - Děkanka 44.03
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B05 4 Praha - Děkanka 20.15
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) disk 1kg/Žci 6 Praha - Juliska 24.15
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Atletika Jižní Město z.s.) 300 m/Žci/B02 2 Praha - Juliska 43.80
25.05.2019 Mistrovství ČR neslyšících 60 m/Žci/R2 2 Brno 08.58
25.05.2019 Mistrovství ČR neslyšících 60 m/Žci/F Brno 08.51
25.05.2019 Mistrovství ČR neslyšících 150 m/Žci Brno 20.30
25.05.2019 Mistrovství ČR neslyšících koule 4kg/Žci Brno 10.10
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B03 3 Praha - Děkanka 44.68
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina C (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B02 3 Praha - Děkanka 20.94
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) 800 m/Žci Újezd nad Lesy 2:42.5
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) koule 4kg/Žci Újezd nad Lesy 09.10
16.05.2019 Veřejné závody žactva (ŠSK Újezd nad Lesy-Praha) výška/Žci Újezd nad Lesy 1.30
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) dálka/Žci/F01 9 Praha - Jeseniova 4.43
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B04 3 Praha - Jeseniova 08.67
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žci 19 Praha - Vítkov 0:06:26
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B05 1 Praha - Strahov 20.75
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B6 4 Praha - Stromovka 2:42.99
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B7 3 Praha - Stromovka 47.44
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B6 2 Praha - Stromovka 2:43.13
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B7 2 Praha - Stromovka 21.68