Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Vašina
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 Vlašim 26.04.2019
60 m 07.95 h Český Brod 18.01.2020
100 m 12.82 Kladno 27.06.2020
150 m 22.61 Nymburk 07.10.2018
800 m 2:53.71 Nymburk 29.09.2019
1500 m 7:03.31 Kolín 27.05.2018
60 m překážek (0.84) 12.2 h Český Brod 24.11.2018
skok vysoký 1.58 h Český Brod 18.01.2020
skok vysoký 1.60 Kladno 27.06.2020
skok daleký 5.18 Kolín 14.06.2019
skok daleký 4.94 h Praha - Strahov 07.12.2019
trojskok 09.71 h Český Brod 16.03.2019
vrh koulí 4kg 07.76 Nymburk 29.09.2019
hod diskem 1kg 22.93 Čáslav 24.05.2019
hod diskem 1,5kg 21.38 Český Brod 01.06.2020
hod kladivem 4kg 26.19 Vlašim 08.09.2019
hod oštěpem 600g 20.20 Nymburk 07.10.2018
čtyřboj 1762 Nymburk 29.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.48 Vlašim 26.04.2019
60 m 08.13 h Český Brod 14.12.2019
150 m 20.13 Nymburk 29.09.2019
800 m 2:53.71 Nymburk 29.09.2019
skok vysoký 1.45 Kladno 12.05.2019
skok vysoký 1.50 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 5.18 Kolín 14.06.2019
skok daleký 4.94 h Praha - Strahov 07.12.2019
trojskok 09.71 h Český Brod 16.03.2019
vrh koulí 4kg 07.76 Nymburk 29.09.2019
hod diskem 1kg 22.93 Čáslav 24.05.2019
hod kladivem 4kg 26.19 Vlašim 08.09.2019
hod oštěpem 600g 18.20 Kolín 01.05.2019
čtyřboj 1762 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci Český Brod 08.13
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok vysoký/J 14 Praha - Strahov 1.50
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok daleký/J/S01 4 Praha - Strahov 4.94
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) 60 m/J/R04 6 Praha - Strahov 08.18
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žci/B3 3 Nymburk 20.13
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žci 12 Nymburk 2:53.71
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žci 4 Nymburk 4.99
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 4kg/Žci 6 Nymburk 07.76
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žci 7 Nymburk 1762
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) hod kladivem 4kg/Žci Vlašim 26.19
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) hod diskem 1kg/Žci 4 Vlašim 22.56
08.09.2019 Finále družstev staršího žactva B (TJ Spartak Vlašim ) skok daleký/Žci 4 Vlašim 5.10
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 4kg/Žci 4 Kolín 24.74
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci Kolín 5.18
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 1kg/Žci 11 Kolín 21.13
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) hod kladivem 4kg/Žci 4 Čáslav 25.13
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žci 8 Čáslav 4.73
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) hod diskem 1kg/Žci 6 Čáslav 22.93
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci 11 Kladno 1.45
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 6 Kladno 5.03
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 13 Kladno 20.28
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci 7 Kolín 18.20
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M Kolín NM
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M 19 Kolín 4.78
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci/F 9 Vlašim 4.91
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1kg/Žci 5 Vlašim 22.77
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R05 4 Vlašim 08.48
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci 6 Český Brod 08.61
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žci Český Brod 4.64
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) trojskok/Žci Český Brod 09.71
16.03.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žci Český Brod 1.41
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žci Český Brod 08.5
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žci 4 Český Brod 4.26
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žci Český Brod 1.39