Karta atleta

Export do excelu
  • Šantavý Jakub
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér Petr Müller
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.40 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
60 m 08.04 Brno 09.09.2019
60 m 08.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
100 m 13.51 Nymburk 25.06.2018
150 m 18.96 Beroun 01.09.2019
200 m 28.79 Ostrava 26.05.2015
300 m 40.30 Čáslav 24.05.2019
300 m 47.47 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
400 m 59.35 Stará Boleslav 05.09.2018
500 m 1:11.35 Stará Boleslav 04.09.2019
600 m 1:43.79 Břeclav 02.08.2017
800 m 2:00.23 Kolín 20.09.2019
800 m 2:08.41 h Ostrava 02.03.2019
1000 m 2:52.77 Kolín 01.05.2019
1000 m 2:56.79 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 4:26.08 Brno 09.09.2019
1500 m 5:51.04 h Praha-Strahov 11.01.2015
60 m překážek 09.28 Čáslav 06.09.2017
60 m překážek 08.80 h Ostrava 02.03.2019
100 m překážek 14.24 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
200 m překážek 26.41 Kolín 20.09.2019
1500 m překážek 5:03.89 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
sprintérský trojboj 1296 Nymburk 25.06.2018
pohár rozhlasu 1185 Nymburk 15.05.2019
středoškolský pohár 1275 Nymburk 23.09.2019
pětiboj 2099 Olomouc 26.05.2017
sedmiboj hala 3565 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
čtyřboj 2693 Nymburk 29.09.2019
trojboj 1670 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
hod oštěpem 400g 28.20 Břeclav 02.08.2017
hod oštěpem 500g 31.54 Vlašim 28.09.2017
hod oštěpem 600g 33.17 Vlašim 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 46.46 Olomouc 26.05.2017
hod plným míčem 1kg 07.30 h Jablonec nad Nisou 05.12.2015
vrh koulí 3kg 06.17 h Nymburk 15.01.2017
vrh koulí 4kg 08.86 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 4kg 09.46 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 5.71 Kolín 08.05.2019
skok daleký 5.48 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok o tyči 2.50 Beroun 15.06.2018
skok o tyči 2.45 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.65 Kolín 08.05.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
Přespolní běh 11:04 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.04 Brno 09.09.2019
60 m 08.06 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
150 m 18.96 Beroun 01.09.2019
300 m 40.30 Čáslav 24.05.2019
500 m 1:11.35 Stará Boleslav 04.09.2019
800 m 2:00.23 Kolín 20.09.2019
800 m 2:08.41 h Ostrava 02.03.2019
1000 m 2:52.77 Kolín 01.05.2019
1000 m 2:56.79 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
1500 m 4:26.08 Brno 09.09.2019
60 m překážek 08.80 h Ostrava 02.03.2019
100 m překážek 14.24 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
200 m překážek 26.41 Kolín 20.09.2019
pohár rozhlasu 1185 Nymburk 15.05.2019
středoškolský pohár 1275 Nymburk 23.09.2019
sedmiboj hala 3565 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
čtyřboj 2693 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 600g 33.17 Vlašim 26.04.2019
vrh koulí 4kg 08.86 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 4kg 09.46 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 5.71 Kolín 08.05.2019
skok daleký 5.48 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok o tyči 2.45 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok vysoký 1.65 Kolín 08.05.2019
skok vysoký 1.69 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
Přespolní běh 11:04 Mladá Boleslav 30.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žci/B3 1 Nymburk 18.50
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žci Nymburk 2:03.22
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žci Nymburk 5.58
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) koule 4kg/Žci 4 Nymburk 08.86
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žci Nymburk 2693
23.09.2019 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) strPohar/Dci 8 Nymburk 1275
23.09.2019 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) 1500 m/Dci Nymburk 4:30.45
23.09.2019 Okresní kolo SAP - Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, ) dálka/Dci Nymburk 5.75
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/R2 2 Kolín 2:05.65
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci/F 4 Kolín 2:00.23
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/R2 1 Kolín 26.41
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/FA 4 Kolín 26.52
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R1 4 Brno 14.56
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/FA 5 Brno 14.53
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žci/KA 16 Brno 4.02
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žci/FA 11= Brno 1.63
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 1500 m/Žci/B1 6 Brno 4:26.08
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/FA Brno DNS
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R6 3 Brno 08.04
08.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 800 m/Žci MS Mladá Boleslav 2:01.90
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 500 m/Žci Stará Boleslav 1:11.35
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m př./Žci Stará Boleslav 27.82
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žci Beroun 2:03.97
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m př./Žci/B01 4 Beroun 29.25
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žci/B02 4 Beroun 18.96
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 800 m/M Praha - Eden 2:04.27
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/K2 9 Jablonec nad Nisou 5.62
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/R2 4 Jablonec nad Nisou 14.24
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci Kolín 14.44
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žci Kolín 2:06.61
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/B01 1 Kolín 27.83
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 100 m př./Žci/B01 1 Čáslav 14.86
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žci Čáslav 5.54
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žci/R05 MS Čáslav 08.13
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 200 m př./Žci/B03 MS Čáslav 28.78
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 300 m/Žci/B03 2 Čáslav 40.30
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žci Nymburk 1185
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 1500 m/Žci Nymburk 4:46.93
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) dálka/Žci Nymburk 5.82
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Žci/B01 3 Kladno 14.46
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žci/F Kladno 2:07.23
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci Kolín 5.81
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci/B01 3 Kolín 14.62
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žci Kolín 1.65
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Dci/F Kladno 4:36.38
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m př./Žci Kolín 14.44
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M 10 Kolín 5.64
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/M/B02 2 Kolín 2:52.77
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Žci/B01 1 Vlašim 14.34
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žci Vlašim 4:37.91
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) oštěp 600g/Žci 4 Vlašim 33.17
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 29 Mladá Boleslav 11:04
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/R3 2 Ostrava 2:08.41
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R2 3 Ostrava 08.80
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/F 4 Ostrava 2:08.47
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci 14 Praha - Stromovka 5.29
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 6 Praha - Stromovka 08.10
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/Žci/F 12 Praha - Stromovka 3519
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 12 Praha - Stromovka 09.46
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žci 7 Praha - Stromovka 1.68
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B2 4 Praha - Stromovka 09.22
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Žci 14 Praha - Stromovka 2.45
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žci/B1 3 Praha - Stromovka 3:02.59
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B2 5 Jablonec nad Nisou 08.06
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žci Jablonec nad Nisou 5.48
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Žci 19 Jablonec nad Nisou 08.67
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci Jablonec nad Nisou 1.69
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci/B2 3 Jablonec nad Nisou 09.17
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žci 7= Jablonec nad Nisou 2.30
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Žci/B1 1 Jablonec nad Nisou 2:56.79
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Žci 7 Jablonec nad Nisou 3565