Karta atleta

Export do excelu
  • Vaněk Matyáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér Jan Poděbradský
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.19 Praha - Děkanka 13.06.2019
60 m 07.23 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m 11.61 Čáslav 25.08.2019
150 m 16.94 Praha - Děkanka 13.06.2019
150 m 17.33 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 23.73 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
300 m 41.18 Praha - Vokovice 29.05.2018
300 m 44.4 h Praha - Stromovka 01.02.2017
800 m 2:30.59 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
1000 m 3:13.22 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:18.32 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m překážek 09.93 Praha - Eden 14.09.2017
60 m překážek 08.65 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek 13.97 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 27.41 Praha - Stromovka 19.06.2019
pětiboj 2295 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
sedmiboj hala 3905 h Praha - Stromovka 08.02.2019
devítiboj 5262 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 33.06 Stará Boleslav 28.08.2019
hod oštěpem 600g 42.44 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 56.69 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
vrh koulí 3kg 08.64 Praha - Juliska 18.05.2017
vrh koulí 4kg 11.44 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrh koulí 4kg 11.46 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.95 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 6.91 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok o tyči 3.15 Praha - Vokovice 28.05.2019
skok o tyči 3.00 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.63 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.58 h Praha - Strahov 15.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.19 Praha - Děkanka 13.06.2019
60 m 07.23 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m 11.61 Čáslav 25.08.2019
150 m 16.94 Praha - Děkanka 13.06.2019
150 m 17.33 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 23.73 Ústí nad Orlicí 18.05.2019
1000 m 3:13.22 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:18.32 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
60 m překážek 08.65 h Praha - Stromovka 08.02.2019
100 m překážek 13.97 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 27.41 Praha - Stromovka 19.06.2019
sedmiboj hala 3905 h Praha - Stromovka 08.02.2019
devítiboj 5262 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 33.06 Stará Boleslav 28.08.2019
hod oštěpem 600g 42.44 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 11.44 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrh koulí 4kg 11.46 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 6.95 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 6.91 h Praha-Stromovka 07.12.2019
skok o tyči 3.15 Praha - Vokovice 28.05.2019
skok o tyči 3.00 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
skok vysoký 1.63 Zlín 31.05.2019
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci Praha - Stromovka NM
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R02 2 Praha - Stromovka 07.29
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 07.23
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 17.33
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci Praha-Stromovka 6.91
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci Praha - Juliska 5262
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B01 2 Praha - Juliska 07.21
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B01 3 Praha - Juliska 13.97
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Žci 12 Praha - Juliska 28.67
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Žci 4 Praha - Juliska 42.44
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Žci/SA 4 Praha - Juliska 10.80
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žci 9 Praha - Juliska 1.57
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/Žci/SA 6 Praha - Juliska 3.10
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žci/SA 1 Praha - Juliska 6.95
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B02 11 Praha - Juliska 3:13.22
28.09.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň dálka/Žci Ptuj 6.68
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R4 1 Kolín 07.27
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/KB 1 Kolín 6.49
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/S2 2 Kolín 07.42
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F 6 Kolín 07.33
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F Kolín 6.62
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) oštěp 600g/Žci Praha - Vokovice 37.21
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 100 m př./Žci/B01 1 Praha - Vokovice 14.69
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/M/F 11 Jablonec nad Nisou 6.26
07.09.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R03 8 Jablonec nad Nisou 11.96
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Jeseniova 07.45
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) koule 4kg/Žci Praha - Jeseniova 10.72
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Žci 4 Stará Boleslav 33.06
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Stará Boleslav 17.75
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) dálka/M 4 Čáslav 6.47
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/R01 3 Čáslav 11.61
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 100 m/M/FB Čáslav 11.71
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/K1 1 Jablonec nad Nisou 6.68
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/R3 3 Jablonec nad Nisou 14.14
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže dálka/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 6.54
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m př./Žci/B01 2 Praha - Stromovka 27.41
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Stromovka 07.39
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA Praha - Děkanka 07.19
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 16.94
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R02 1 Praha - Děkanka 07.27
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) devítiboj/Žci/F 9 Zlín 4437
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žci/B3 4 Zlín 14.23
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 1kg/Žci Zlín NM
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/Žci 9 Zlín 3.00
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 600g/Žci 10 Zlín 32.61
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B3 2 Zlín 07.35
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žci Zlín 6.14
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 4kg/Žci 12 Zlín 11.12
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žci 12 Zlín 1.63
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Žci/B 12 Zlín 3:15.64
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) tyč/Žci Praha - Vokovice 3.15
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) disk 1kg/Žci Praha - Vokovice 27.77
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) tyč/Žci Praha - Juliska 2.90
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B01 1 Praha - Juliska 14.16
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/M 9 Ústí nad Orlicí 6.01
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B02 2 Ústí nad Orlicí 23.73
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F Praha - Děkanka 6.52
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B01 1 Praha - Děkanka 14.20
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 07.44
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 1000 m/Žci/B01 3 Praha - Děkanka 3:17.72
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B01 1 Praha - Děkanka 14.48
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) disk 1kg/Žci/J01 2 Praha - Děkanka 30.36
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Žci/J01 9 Praha - Děkanka 24.97
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 4kg/Žci Praha - Děkanka 11.44
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žci Praha - Děkanka 5.99
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) tyč/Žci/J01 5 Praha - Děkanka 2.60
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žci 4 Praha - Děkanka 1.57
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R2 4 Ostrava 08.94
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci Ostrava 6.17
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/FA Praha - Strahov 08.78
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žci/F Praha - Strahov 6.20
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/R02 1 Praha - Strahov 08.79
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žci Praha - Stromovka 5.97
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 3 Praha - Stromovka 07.51
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) sedmiboj h/Žci/F 5 Praha - Stromovka 3905
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 6 Praha - Stromovka 11.46
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žci Praha - Stromovka 1.56
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 4 Praha - Stromovka 08.65
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Žci 9 Praha - Stromovka 2.85
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žci/B2 8 Praha - Stromovka 3:22.52
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m př./Žci/F MS Praha - Stromovka 08.74
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) výška/Žci MS Praha - Stromovka 1.55
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/B4 1 Jablonec nad Nisou 07.58
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žci Jablonec nad Nisou 5.71
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Žci 7 Jablonec nad Nisou 10.74
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Žci 9 Jablonec nad Nisou 1.57
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žci/B1 5 Jablonec nad Nisou 09.00
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Žci Jablonec nad Nisou 3.00
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Žci/B3 2 Jablonec nad Nisou 3:18.32
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj h/Žci 4 Jablonec nad Nisou 3782