Karta atleta

Export do excelu
  • Brandtner Roman
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér Jiří Kadla ml.
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.65 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.81 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
100 m 12.30 Ostrava 25.08.2019
150 m 18.37 Opava 06.08.2019
150 m 18.79 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 25.21 Ostrava 25.08.2019
300 m 39.77 Uherské Hradiště 26.04.2019
800 m 2:32.29 Zlín 24.05.2017
1000 m 3:14.27 Zlín 31.05.2019
100 m překážek 15.79 Třinec 11.05.2019
devítiboj 4257 Zlín 31.05.2019
hod diskem 1kg 32.35 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 500g 37.99 Hranice 01.10.2017
hod oštěpem 600g 54.27 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
hod kriketovým míčkem 68.57 Hranice 01.10.2017
vrh koulí 4kg 12.43 Znojmo 26.05.2019
vrh koulí 4kg 12.47 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
skok daleký 4.96 Zlín 31.05.2019
skok o tyči 2.50 Třinec 11.05.2019
skok o tyči 2.55 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok vysoký 1.47 Třinec 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.65 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
100 m 12.30 Ostrava 25.08.2019
150 m 18.37 Opava 06.08.2019
200 m 25.21 Ostrava 25.08.2019
300 m 39.77 Uherské Hradiště 26.04.2019
1000 m 3:14.27 Zlín 31.05.2019
100 m překážek 15.79 Třinec 11.05.2019
devítiboj 4257 Zlín 31.05.2019
hod diskem 1kg 32.35 Třinec 11.05.2019
hod oštěpem 600g 54.27 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
vrh koulí 4kg 12.43 Znojmo 26.05.2019
vrh koulí 4kg 12.46 h Ostrava 02.03.2019
skok daleký 4.96 Zlín 31.05.2019
skok o tyči 2.50 Třinec 11.05.2019
skok o tyči 2.55 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok vysoký 1.47 Třinec 11.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/Žci 15 Praha - Stromovka 2.55
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 15 Praha - Stromovka 10.68
09.10.2019 Vrhačský trojboj - koule, kriket, oštěp (Atletika Holešov, z.s.) koule 4kg/Žci Holešov 12.06
07.10.2019 Skokanský dvojboj - dálka, výška (Atletika Holešov, z.s.) výška/Žci Holešov 1.42
04.10.2019 Oddílové házení (SKM Valašské Meziříčí) oštěp 600g/Žci Valašské Meziříčí 53.68
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci/KB 6 Kolín 46.40
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 600g/Žci/F 5 Kolín 51.29
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R2 6 Brno 07.88
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) oštěp 600g/Žci/FA Brno 48.84
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 300 m/Žci/B2 6 Brno 40.17
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žci/FA Otrokovice 07.82
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) oštěp 600g/Žci Otrokovice 47.63
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 150 m/Žci/B01 Otrokovice DNS
05.09.2019 4. kolo KPD staršího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žci/R02 1 Otrokovice 07.89
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R02 8 Ostrava 12.30
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B03 2 Ostrava 25.21
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci Opava 07.79
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) oštěp 600g/Žci Opava 47.67
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/J Opava 07.72
06.08.2019 6.Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B02 1 Opava 18.37
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 600g/Žci Litomyšl 49.17
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 600g/Žci/F Jablonec nad Nisou 54.27
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/R3 7 Jablonec nad Nisou 07.65
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/FA Uherské Hradiště 07.74
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Žci Uherské Hradiště 12.26
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Žci Uherské Hradiště 50.79
18.06.2019 III. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/R03 1 Uherské Hradiště 07.75
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 100 m/M/R05 3 Olomouc 12.13
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) devítiboj/Žci/F 11 Zlín 4257
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 100 m př./Žci/B1 4 Zlín 16.20
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) disk 1kg/Žci 14 Zlín 27.81
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) tyč/Žci Zlín 2.40
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 600g/Žci Zlín 47.95
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B2 1 Zlín 07.72
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žci 18 Zlín 4.96
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 4kg/Žci 4 Zlín 12.28
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) výška/Žci 18 Zlín 1.39
31.05.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Žci/B 10 Zlín 3:14.27
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) koule 4kg/Žci 5 Znojmo 12.43
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/FB Znojmo 07.84
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Žci Znojmo 51.04
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žci/R02 2 Znojmo 07.81
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R08 3 Hranice 12.32
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B07 4 Hranice 25.51
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Žci/F Uherské Hradiště 42.40
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Žci/F Uherské Hradiště 11.75
14.05.2019 II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 Uherské Hradiště DNS
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) devítiboj/Žci Třinec 4198
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žci Třinec 07.89
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 1000 m/Žci Třinec 3:26.04
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Žci Třinec 15.79
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) disk 1kg/Žci Třinec 32.35
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) oštěp 600g/Žci Třinec 48.81
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Žci Třinec 12.22
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci Třinec 4.27
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) tyč/Žci Třinec 2.50
11.05.2019 M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž (TJ TŽ Třinec) výška/Žci Třinec 1.47
08.05.2019 Kontrolní závody (SKM Valašské Meziříčí) oštěp 600g/Žci Valašské Meziříčí 45.00
02.05.2019 Otevřený přebor Atletického klubu (Atletický klub Zlín, z.s.) oštěp 600g/Žci/F Zlín 47.76
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Žci Uherské Hradiště 12.34
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 300 m/Žci/B01 2 Uherské Hradiště 39.77
26.04.2019 I. kolo KPD staršího žactva (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Žci Uherské Hradiště 46.00
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci 12 Ostrava 12.46
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/Žci Ostrava - Vítkovice DNS