Karta atleta

Export do excelu
  • Kostka Jonáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.87 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 21.96 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 54.05 Praha - Juliska 16.05.2018
600 m 2:05.37 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
1000 m 3:33.43 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m překážek 13.01 Praha - Kotlářka 07.06.2017
100 m překážek 17.83 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 32.83 Praha - Eden 19.06.2019
devítiboj 2816 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 21.98 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 24.53 Praha - Juliska 12.10.2019
hod kriketovým míčkem 32.10 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
vrh koulí 4kg 07.77 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.15 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.32 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Juliska 12.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 08.87 h Praha-Juliska 30.01.2019
150 m 21.96 h Praha - Stromovka 09.01.2019
1000 m 3:33.43 Praha - Juliska 12.10.2019
100 m překážek 17.83 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek 32.83 Praha - Eden 19.06.2019
devítiboj 2816 Praha - Juliska 12.10.2019
hod diskem 1kg 21.98 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 24.53 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 07.77 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 5.15 Praha - Juliska 12.10.2019
skok daleký 4.32 h Praha-Juliska 30.01.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Juliska 12.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci 31 Praha - Juliska 2816
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B01 15 Praha - Juliska 3:33.43
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) disk 1kg/Žci 27 Praha - Juliska 21.98
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Žci 26 Praha - Juliska 24.53
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) dálka/Žci/SB 7 Praha - Juliska 5.15
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) tyč/Žci/SB Praha - Juliska NM
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) výška/Žci 30 Praha - Juliska 1.36
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žci/B05 3 Praha - Juliska 17.83
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B05 2 Praha - Juliska 08.42
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) koule 4kg/Žci/SB 12 Praha - Juliska 07.77
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 200 m př./Žci/F Praha - Vokovice 33.25
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) oštěp 600g/Žci 7 Praha - Vokovice 23.37
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/F 4 Praha - Eden 32.83
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) dálka/Žci 5 Praha - Eden 4.64
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/R04 3 Praha - Děkanka 19.20
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žci/B05 2 Praha - Děkanka 33.23
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 600g/Žci 9 Praha - Kotlářka 19.87
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m př./Žci/B02 2 Praha - Kotlářka 36.96
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) dálka/Žci/F 9 Praha - Podvinný Mlýn 4.25
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B03 2 Praha - Podvinný Mlýn 19.64
03.05.2019 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Žci 11 Praha - Eden 19.44
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R7 2 Praha-Juliska 08.87
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žci 18 Praha-Juliska 4.32
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 4 Praha - Stromovka 21.96
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 6 Praha - Stromovka 08.98