Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Sulák
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér: Sadil Miroslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.45 Olomouc 04.10.2017
60 m 08.94 h Šternberk 08.03.2019
150 m 23.03 Přerov 19.06.2018
300 m 47.71 Olomouc 04.09.2019
300 m 45.22 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m 59.42 Šumperk 05.07.2020
600 m 1:42.03 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
600 m 1:37.68 Olomouc 20.05.2020
800 m 2:12.57 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
800 m 2:08.45 Olomouc 18.06.2020
1500 m 4:59.45 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
1500 m 4:30.37 Olomouc 02.08.2020
3000 m 11:00.56 h Ostrava 03.03.2019
60 m překážek (0.76) 12.62 Olomouc 04.10.2017
100 m překážek (0.84) 22.57 Přerov 19.06.2019
skok daleký 3.46 Olomouc 04.10.2017
skok daleký 3.69 h Šternberk 08.03.2019
hod kriketovým míčkem 21.78 Olomouc 04.10.2017
pohár rozhlasu 0430 Olomouc 09.05.2018
pětiboj 0859 Olomouc 04.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.94 h Šternberk 08.03.2019
300 m 47.71 Olomouc 04.09.2019
800 m 2:29.65 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
800 m 2:17.81 Uherské Hradiště 15.09.2019
1500 m 5:18.65 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
1500 m 4:42.54 Přerov 19.06.2019
3000 m 11:00.56 h Ostrava 03.03.2019
100 m překážek (0.84) 22.57 Přerov 19.06.2019
skok daleký 3.69 h Šternberk 08.03.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žci/F Šternberk 0:04:44
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žci 17 Kolín 5:01.84
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/Žci/B02 4 Uherské Hradiště 2:17.81
14.09.2019 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská Maratonka (TJ Uničov) Přespolní běh/Žci Uničov 0:03:28
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 1500 m/Žci/B1 13 Brno 4:50.14
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci 5 Olomouc 2:19.19
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žci/B02 3 Olomouc 47.71
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B02 15 Ostrava 5:15.75
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/M/B02 7 Šumperk 2:20.62
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/Žci/B 3 Přerov 4:42.54
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 4 Přerov 22.57
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/M/B02 8 Olomouc 4:43.76
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci/F 6 Olomouc 2:24.08
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/Žci 9 Znojmo 4:57.56
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/B02 13 Hranice 4:54.05
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žci/F 4 Šumperk 4:53.56
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žci/F Šumperk NM
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žci/F 9 Olomouc 5:00.77
06.05.2019 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (AK Šternberk) Přespolní běh/Žci 8 Šternberk 0:00:49
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 56 Mladá Boleslav 11:47
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 1500 m/Žci/F 4 Šternberk 5:31.01
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) skok daleký/Žci 11 Šternberk 3.69
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 60 m/Žci/R02 2 Šternberk 08.94
08.03.2019 Halové přebory šternberských škol (Atletický klub Šternberk) 60 m/Žci/FB 4 Šternberk 09.18
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci 15 Ostrava 11:00.56
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 11:31.30
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B02 6 Ostrava - Vítkovice 2:29.65
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žci/F 8 Olomouc 2:41.62
20.01.2019 Vložené závody při M-Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice) 1500 m/M/B02 12 Ostrava - Vítkovice 5:18.65
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/B02 9 Ostrava - Vítkovice 2:32.79
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žci/B05 Ostrava - Vítkovice DQ