Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Adam
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér Zbyněk Chlumecký
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Břeclav 4.5.2019
60 m 07.90 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 18.71 Břeclav 7.8.2019
300 m 41.30 Břeclav 24.4.2019
800 m 2:48.48 Břeclav 26.4.2017
1000 m 3:40.14 Břeclav 26.9.2017
1500 m 5:27.48 Břeclav 25.4.2018
60 m překážek 11.08 Břeclav 26.4.2017
60 m překážek 09.32 h Bratislava 19.1.2019
100 m překážek 14.74 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
200 m překážek 29.42 Hodonín 15.6.2019
pohár rozhlasu 0860 TJ Lokomotiva, Břeclav 7.5.2019
hod oštěpem 400g 18.79 Břeclav 2.8.2017
hod oštěpem 500g 27.54 Znojmo 21.9.2017
hod oštěpem 600g 53.42 Hodonín 15.6.2019
hod kriketovým míčkem 69.84 Břeclav 27.9.2018
vrh koulí 4kg 10.80 Břeclav 7.8.2019
skok daleký 5.06 Břeclav 19.6.2019
skok o tyči 2.29 Břeclav 10.6.2018
skok vysoký 1.55 Břeclav 5.4.2019
skok vysoký 1.50 h Břeclav 23.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Břeclav 4.5.2019
60 m 07.90 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 18.71 Břeclav 7.8.2019
300 m 41.30 Břeclav 24.4.2019
1500 m 5:43.22 TJ Lokomotiva, Břeclav 7.5.2019
60 m překážek 09.32 h Bratislava 19.1.2019
100 m překážek 14.74 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
200 m překážek 29.42 Hodonín 15.6.2019
pohár rozhlasu 0860 TJ Lokomotiva, Břeclav 7.5.2019
hod oštěpem 600g 53.42 Hodonín 15.6.2019
vrh koulí 4kg 10.80 Břeclav 7.8.2019
skok daleký 5.06 Břeclav 19.6.2019
skok vysoký 1.55 Břeclav 5.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.08.2019 5.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B01 1 Břeclav 07.83
14.08.2019 5.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Žci/F Břeclav DNS
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/M/B01 5 Břeclav 18.71
07.08.2019 4.atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Žci/F Břeclav 10.80
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 100 m př./Žci/R1 6 Jablonec nad Nisou 14.74
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže oštěp 600g/Žci/F Jablonec nad Nisou 53.21
19.06.2019 Olympiáda břeclavských škol - 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žci/F 6 Břeclav 5.06
19.06.2019 Olympiáda břeclavských škol - 6.-9. třída (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Žci/F 6 Břeclav 09.79
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Žci/F Hodonín 53.42
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m př./Žci/B01 3 Hodonín 29.42
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m př./Žci/B01 3 Hodonín 14.87
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) oštěp 600g/Žci/F Vyškov 47.80
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m př./Žci/B01 4 Vyškov 15.10
01.06.2019 2. kolo KP JMK atletických družstev starších žáků a starších žákyň (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m př./Žci/B02 Vyškov DNF
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 600g/Žci Znojmo 51.39
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 100 m př./Žci/R03 1 Znojmo 14.89
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Břeclav, Kategorie III a IV (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) poharR/Žci 13 TJ Lokomotiva, Břeclav 0860
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Břeclav, Kategorie III a IV (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 60 m/Žci/B01 4 TJ Lokomotiva, Břeclav 08.13
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Břeclav, Kategorie III a IV (Zbyněk Chlumecký, zbynek.c@seznam.cz, 777604585) 1500 m/Žci 9 TJ Lokomotiva, Břeclav 5:43.22
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci/F Břeclav 53.28
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav DNS
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Žci/B03 1 Břeclav 14.92
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R03 2 Břeclav 07.80
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/F Břeclav 07.89
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žci/B01 1 Břeclav 41.30
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Žci Břeclav 50.46
24.04.2019 Okresní přebory v atletice žactva a dorostu (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žci/R02 1 Břeclav 07.94
05.04.2019 Břeclavská laťka (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žci/F 11 Břeclav 1.55
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R02 2 Ostrava - Vítkovice 09.43
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R03 3 Ostrava - Vítkovice 07.90
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m/Žci/R3 2 Bratislava 07.92
19.01.2019 Majstrovstvá SsAZ st. žiactva, dorastu, dospelých 60 m př./Žci Bratislava 09.32