Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Rufer
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: Fiala Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
60 m 07.86 Ostrava 01.06.2020
100 m 12.09 Frýdek-Místek 08.06.2020
150 m 18.61 Ostrava - Poruba 29.05.2020
200 m 25.87 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
200 m 24.90 Frýdek-Místek 08.06.2020
400 m 60.61 Ostrava - Poruba 29.05.2020
60 m překážek (0.76) 11.77 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
110 m překážek (0.91) 17.21 Opava 15.06.2020
skok daleký 5.73 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
skok daleký 6.05 Opava 15.06.2020
trojskok 12.07 Olomouc 02.08.2020
vrh koulí 3kg 07.75 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
sprintérský trojboj 1722 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.90 Opava 16.05.2019
60 m 07.95 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
100 m 12.47 Bialsko-Biala 08.06.2019
150 m 18.98 Třinec 06.06.2019
200 m 27.94 Ostrava - Poruba 13.04.2019
skok daleký 5.23 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
skok daleký 5.70 Třinec 18.06.2019
sprintérský trojboj 1250 Ostrava - Poruba 13.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci 11 Ostrava - Vítkovice 5.18
14.12.2019 Vánoční hala staršího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R03 3 Ostrava - Vítkovice 07.95
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Žci/F 12 Uherské Hradiště 5.18
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/R01 5 Uherské Hradiště 08.15
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B02 6 Frýdek-Místek 07.93
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žci/F 4 Frýdek-Místek 5.22
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F Třinec 5.70
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B01 6 Třinec 18.99
08.06.2019 18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic 100 m/Žci/B1 4 Bialsko-Biala 12.47
08.06.2019 18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic skok daleký/Žci Bialsko-Biala 5.48
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žci/F Třinec 5.51
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B02 3 Třinec 18.98
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žci 4 Opava 5.31
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B02 4 Opava 07.90
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) skok daleký/Žci Ostrava - Vítkovice 5.35
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B03 3 Ostrava - Vítkovice 18.99
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/Žci Ostrava - Poruba 1250
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Žci/B04 1 Ostrava - Poruba 08.35
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Žci/B04 1 Ostrava - Poruba 13.37
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Žci/B06 1 Ostrava - Poruba 27.94
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 5.23
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R03 3 Ostrava - Vítkovice 08.10
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci/F02 5 Ostrava - Vítkovice 4.63
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R12 3 Ostrava - Vítkovice 08.12