Karta atleta

Export do excelu
  • Rufer Matěj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Tomáš Břeský
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Opava 16.05.2019
60 m 08.10 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
100 m 12.47 Bialsko-Biala 08.06.2019
150 m 18.98 Třinec 06.06.2019
200 m 27.94 Ostrava - Poruba 13.04.2019
60 m překážek 11.77 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
sprintérský trojboj 1250 Ostrava - Poruba 13.04.2019
vrh koulí 3kg 07.75 Ostrava - Vítkovice 25.09.2017
skok daleký 5.70 Třinec 18.06.2019
skok daleký 5.23 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.90 Opava 16.05.2019
60 m 08.10 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
100 m 12.47 Bialsko-Biala 08.06.2019
150 m 18.98 Třinec 06.06.2019
200 m 27.94 Ostrava - Poruba 13.04.2019
sprintérský trojboj 1250 Ostrava - Poruba 13.04.2019
skok daleký 5.70 Třinec 18.06.2019
skok daleký 5.23 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F 12 Uherské Hradiště 5.18
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/R01 5 Uherské Hradiště 08.15
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žci/B02 6 Frýdek-Místek 07.93
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žci/F 4 Frýdek-Místek 5.22
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F Třinec 5.70
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B01 6 Třinec 18.99
08.06.2019 18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic 100 m/Žci/B1 4 Bialsko-Biala 12.47
08.06.2019 18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic dálka/Žci Bialsko-Biala 5.48
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žci/F Třinec 5.51
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žci/B02 3 Třinec 18.98
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žci 4 Opava 5.31
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B02 4 Opava 07.90
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) dálka/Žci Ostrava - Vítkovice 5.35
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B03 3 Ostrava - Vítkovice 18.99
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprint. tr/Žci Ostrava - Poruba 1250
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Žci/B04 1 Ostrava - Poruba 08.35
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Žci/B04 1 Ostrava - Poruba 13.37
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Žci/B06 1 Ostrava - Poruba 27.94
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci 4 Ostrava - Vítkovice 5.23
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R03 3 Ostrava - Vítkovice 08.10
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žci/F02 5 Ostrava - Vítkovice 4.63
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R12 3 Ostrava - Vítkovice 08.12