Karta atleta

Export do excelu
  • Eduard Moses
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Groček Jan
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.5 Vlašim 23.05.2020
60 m 08.96 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.43 Vlašim 30.05.2020
150 m 22.67 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 21.48 Kolín 14.06.2019
200 m 27.01 Vlašim 30.05.2020
300 m 61.32 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013
300 m 51.5 Kolín 02.06.2017
400 m 82.55 Vlašim 06.09.2014
600 m 2:13.75 Vlašim 08.06.2016
800 m 3:13.69 h Praha-Strahov 11.01.2015
800 m 2:52.18 Kladno 21.05.2017
1500 m 5:45.63 Vlašim 14.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.59 h Praha - Strahov 18.02.2017
60 m překážek (0.76) 12.36 Kladno 21.05.2017
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok vysoký 1.62 Vlašim 30.05.2020
skok daleký 4.52 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.57 Vlašim 23.05.2020
vrh koulí 5kg 10.51 Tábor 07.10.2018
hod kriketovým míčkem 39.24 Kolín 14.05.2017
hod plným míčem 1kg 05.80 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013
pětiboj 1071 Kolín 14.05.2017
trojboj 0645 h Jablonec nad Nisou 07.12.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.96 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.63 Kladno 12.05.2019
150 m 21.48 Kolín 14.06.2019
1500 m 5:45.63 Vlašim 14.05.2019
skok vysoký 1.53 Vlašim 26.04.2019
skok vysoký 1.56 h Praha - Strahov 07.12.2019
skok daleký 4.47 Vlašim 26.04.2019
skok daleký 4.52 h Praha - Strahov 07.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok vysoký/J 12 Praha - Strahov 1.56
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok daleký/J/S01 12 Praha - Strahov 4.52
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci 5= Kolín 1.50
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/B04 2 Kolín 21.48
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) skok vysoký/Žci 5 Čáslav 1.45
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žci 15 Čáslav 4.14
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) pohár rozhlasu/Žci 41 Vlašim 0678
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) skok vysoký/Žci 10= Vlašim 1.45
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Benešov, Kategorie IV (Svoboda Martin, martin.segi.svoboda@seznam.cz, 723636734) 1500 m/Žci 8 Vlašim 5:45.63
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žci/R03 6 Kladno 08.63
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci 5= Kladno 1.50
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 18 Kladno 4.20
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žci Vlašim 1.53
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žci/F 14= Vlašim 4.47
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žci/F 20 Praha - Strahov 4.38
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žci/F 12= Praha - Strahov 1.40
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R09 5 Praha - Strahov 08.96