Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Solnička
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: Prückner Jaroslav, Irain Jiří
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.24 Turnov 13.09.2017
150 m 21.56 Mladá Boleslav 25.04.2018
300 m 43.58 Mladá Boleslav 24.04.2019
600 m 1:37.81 Mladá Boleslav 27.05.2020
800 m 3:02.84 Mladá Boleslav 19.06.2017
1500 m 5:01.71 Plzeň 11.06.2019
60 m překážek (0.76) 13.25 Mladá Boleslav 19.06.2017
110 m překážek (0.99) 20.81 Mladá Boleslav 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 31.22 Pardubice 14.09.2019
400 m překážek (0.91) 73.37 Mladá Boleslav 27.06.2020
1500 m překážek 5:19.24 Mladá Boleslav 20.06.2019
skok daleký 3.89 Liberec 23.05.2019
hod diskem 1kg 16.86 Mladá Boleslav 20.06.2019
hod kriketovým míčkem 40.94 Mladá Boleslav 19.06.2017
pohár rozhlasu 0550 Plzeň 11.06.2019
pětiboj 0944 Mladá Boleslav 19.06.2017
chůze dráha 2000 m 12:20.7 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017
chůze dráha 2000 m 09:10.17 Liberec 24.06.2020
chůze dráha 3000 m 16:14.6 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
chůze dráha 3000 m 15:14.55 Mladá Boleslav 27.06.2020
chůze dráha 5000 m 27:22.44 h Praha - Stromovka 09.02.2020
chůze dráha 5000 m 28:27.6 Turnov 23.05.2020
chůze dráha 1000m 4:49.2 Mladá Boleslav 22.10.2019
3 km chůze 18:28 Milovice 14.04.2018
5 km chůze 26:43 Milovice 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 43.58 Mladá Boleslav 24.04.2019
600 m 1:42.85 Mladá Boleslav 24.04.2019
1500 m 5:01.71 Plzeň 11.06.2019
200 m překážek (0.76) 31.22 Pardubice 14.09.2019
1500 m překážek 5:19.24 Mladá Boleslav 20.06.2019
skok daleký 3.89 Liberec 23.05.2019
hod diskem 1kg 16.86 Mladá Boleslav 20.06.2019
pohár rozhlasu 0550 Plzeň 11.06.2019
chůze dráha 2000 m 10:50.84 Liberec 23.05.2019
chůze dráha 3000 m 15:59.82 Ptuj 28.09.2019
chůze dráha 3000 m 16:14.6 h Jablonec nad Nisou 27.12.2019
chůze dráha 1000m 4:49.2 Mladá Boleslav 22.10.2019
5 km chůze 29:08 Milovice 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2019 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci Jablonec nad Nisou 16:14.6
22.10.2019 Oddílové závody (AC Mladá Boleslav, z.s.) chůze dráha 1000m/Žci Mladá Boleslav 4:49.2
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) chůze dráha 3000 m/Žci Praha - Eden 16:12.12
28.09.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň chůze dráha 3000 m/Žci 5 Ptuj 15:59.82
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze dráha 3000 m/Žci Kolín 16:07.33
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci/F Pardubice 16:58.37
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/B02 3 Pardubice 31.22
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) chůze dráha 3000 m/Žci Mladá Boleslav 16:02.01
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci 4 Mladá Boleslav 31.51
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) chůze dráha 3000 m/J Nové Město nad Metují 16:26.60
07.07.2019 KP v chůzi na dráze + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) chůze dráha 3000 m/M Rumburk 16:59.6
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) hod diskem 1kg/Žci 8 Mladá Boleslav 16.86
20.06.2019 3.kolo KP LKAS družstev staršího žactva - skupina"B" (AC Mladá Boleslav) 1500 m překážek/Žci Mladá Boleslav 5:19.24
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou pohár rozhlasu/Žci 40 Plzeň 0550
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou 1500 m/Žci/B02 5 Plzeň 5:01.71
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze dráha 2000 m/Žci Liberec 10:50.84
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Liberec 31.58
23.05.2019 2.kolo KPD LKAS staršího žactva - skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) skok daleký/Žci 13 Liberec 3.89
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1500 m/Žci/B01 8 Kolín 5:06.45
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žci 31 Kolín 0523
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie IV (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) pohár rozhlasu/Žci 53 Mladá Boleslav 0525
17.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Mladá Boleslav, Kategorie IV (Jiří Irain, sestazskabtv@seznam.cz, 777932858) 1500 m/Žci/B01 4 Mladá Boleslav 5:06.2
11.05.2019 10 km chůze pro 2. kolo I. a II. ligy mužů a žen (Nezávislý sportovní klub – Spo) 5 km chůze/M Milovice 29:08
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) chůze dráha 3000 m/J 5 Jičín 16:33.61
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) chůze dráha 2000 m/Žci Turnov 11:05.12
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) skok daleký/Žci 8 Turnov 4.42
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 600 m/M Mladá Boleslav 1:42.85
24.04.2019 Veřejné závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 300 m/M/B01 1 Mladá Boleslav 43.58
06.04.2019 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2019 (Český atletický svaz) 5 km chůze/Dci 13 Poděbrady 29:28
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žci/B 11 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:07:17
20.02.2019 7. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) chůze dráha 3000 m/M 6 Jablonec nad Nisou 17:15.81
12.02.2019 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi (PSK Olymp Praha, z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci/F Praha - Stromovka 17:10.77
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) chůze dráha 3000 m/M 6 Jablonec nad Nisou 17:26.58
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Žci Jablonec nad Nisou 16:45.22