Karta atleta

Export do excelu
  • Myslivec Jakub
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Lenka Švábíková
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.16 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m 08.28 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 19.54 Praha - Juliska 17.09.2019
150 m 19.33 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 40.58 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 42.26 h Praha - Strahov 17.02.2019
600 m 2:01.07 Praha-Radotín 09.06.2016
800 m 3:03.12 Praha - Eden 26.04.2016
60 m překážek 10.43 Praha - Kotlářka 07.06.2017
60 m překážek 09.22 h Praha - Strahov 17.02.2019
100 m překážek 15.18 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
200 m překážek 28.68 Praha - Děkanka 13.06.2019
pětiboj 0835 Praha - Eden 26.04.2016
hod kriketovým míčkem 33.07 Praha - Eden 26.04.2016
vrh koulí 3kg 05.84 Praha - Juliska 18.05.2017
skok daleký 4.82 Praha - Děkanka 10.06.2018
skok daleký 4.72 h Praha - Strahov 15.12.2018
skok vysoký 1.20 Praha - Eden 20.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.16 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
60 m 08.28 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 19.54 Praha - Juliska 17.09.2019
150 m 19.33 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 40.58 Praha - Děkanka 13.06.2019
300 m 42.26 h Praha - Strahov 17.02.2019
60 m překážek 09.22 h Praha - Strahov 17.02.2019
100 m překážek 15.18 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
200 m překážek 28.68 Praha - Děkanka 13.06.2019
skok daleký 5.03 Praha - Eden 19.06.2019
skok daleký 4.39 h Praha-Juliska 30.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m př./Žci/R1 6 Kolín 29.54
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/M/B02 5 Praha - Juliska 19.54
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/M/B03 2 Praha - Juliska 08.32
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/R2 5 Brno 15.53
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žci/FB Brno DNS
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žci/B01 5 Praha - Eden 30.12
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/B02 1 Praha - Eden 15.31
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žci/B01 2 Praha - Jeseniova 15.32
04.09.2019 8. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žci/B03 Praha - Jeseniova DNS
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/F Praha - Eden 15.35
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) dálka/Žci Praha - Eden 5.03
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žci/B01 3 Praha - Děkanka 28.68
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B02 5 Praha - Děkanka 40.58
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m př./Žci/B01 1 Praha - Kotlářka 29.65
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žci/B01 3 Praha - Kotlářka 41.26
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B02 1 Praha - Eden 40.85
23.05.2019 Veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B03 3 Praha - Eden 19.10
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 100 m př./Žci/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 15.18
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B02 3 Praha - Podvinný Mlýn 08.16
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) dálka/Žci/F Praha - Děkanka DNS
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B04 2 Praha - Děkanka 41.99
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B03 2 Praha - Děkanka 15.69
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) dálka/Žci/F01 Praha - Jeseniova DNS
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žci/B01 Praha - Jeseniova DNS
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/R3 8 Ostrava 09.56
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/FA 4 Praha - Strahov 09.22
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žci/R01 1 Praha - Strahov 09.33
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žci/B02 1 Praha - Strahov 42.26
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B11 4 Praha - Stromovka 08.28
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B10 1 Praha - Stromovka 19.33
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B6 1 Praha-Juliska 09.34
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žci 16 Praha-Juliska 4.39
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žci/B1 5 Praha - Stromovka 09.56
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B3 2 Praha - Stromovka 43.97