Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpánek Pavel
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Vladimíra Jonášová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.8 h Chrudim 18.2.2019
60 m 07.99 Litomyšl 26.5.2019
60 m 08.10 h Praha - Stromovka 27.1.2019
150 m 19.38 Litomyšl 26.5.2019
150 m 19.40 h Praha - Stromovka 27.1.2019
vrh koulí 3kg 09.26 Pardubice 31.5.2017
vrh koulí 3kg 09.08 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
vrh koulí 4kg 10.67 Pardubice 14.9.2019
vrh koulí 4kg 09.30 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok daleký 4.21 Chrudim 6.5.2018
skok vysoký 1.30 h Chrudim 20.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 06.8 h Chrudim 18.2.2019
60 m 07.99 Litomyšl 26.5.2019
60 m 08.10 h Praha - Stromovka 27.1.2019
150 m 19.38 Litomyšl 26.5.2019
150 m 19.40 h Praha - Stromovka 27.1.2019
vrh koulí 4kg 10.67 Pardubice 14.9.2019
vrh koulí 4kg 09.30 h Praha - Stromovka 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žci/R01 7 Pardubice 08.19
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Žci/F 8 Pardubice 10.67
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 4kg/Žci/F 4 Ústí nad Orlicí 10.56
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/R03 5 Ústí nad Orlicí 08.19
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žci/FB 6 Ústí nad Orlicí 08.20
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žci/B02 3 Ústí nad Orlicí 19.88
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 4kg/Žci 7 Litomyšl 09.66
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/R03 2 Litomyšl 08.10
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/FB Litomyšl 07.99
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žci/B03 2 Litomyšl 19.38
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 4kg/Žci 7 Chrudim 09.09
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žci/B01 4 Chrudim 07.98
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žci/B05 1 Chrudim 06.8
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 4kg/Žci 8 Praha - Stromovka 09.30
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žci/R02 2 Praha - Stromovka 08.10
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žci/B04 2 Praha - Stromovka 19.40