Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlík Mojmír
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Vlasta Šlezová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 Vlašim 26.04.2019
60 m 08.90 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 22.62 Kolín 31.08.2018
800 m 2:19.28 Čáslav 24.05.2019
1000 m 3:07.39 h Praha - Strahov 08.12.2018
1500 m 4:39.95 Kolín 21.05.2019
1500 m 4:53.74 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1 anglická míle 5:10.83 Kolín 21.08.2019
3000 m 10:02.05 Kolín 20.09.2019
3000 m 10:40.54 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019
pohár rozhlasu 0681 Kolín 21.05.2019
Přespolní běh 0:06:48 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 Vlašim 26.04.2019
60 m 08.90 h Praha - Strahov 13.01.2019
800 m 2:19.28 Čáslav 24.05.2019
1500 m 4:39.95 Kolín 21.05.2019
1500 m 4:53.74 h Praha - Stromovka 27.01.2019
1 anglická míle 5:10.83 Kolín 21.08.2019
3000 m 10:02.05 Kolín 20.09.2019
3000 m 10:40.54 h Jablonec nad Nisou 17.02.2019
pohár rozhlasu 0681 Kolín 21.05.2019
Přespolní běh 0:06:48 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 3000 m/Žci/F Praha - Eden 10:13.82
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 3000 m/Žci 8 Kolín 10:02.05
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 3000 m/Žci/F Pardubice 10:17.54
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/M Stará Boleslav DNS
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žci 4 Beroun 4:56.69
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav z.s.) 3000 m/M MS Čáslav 10:37.18
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 1 míle/M 8 Kolín 5:10.83
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 800 m/Žci/B02 1 Čáslav 2:19.28
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 1500 m/Žci/B01 3 Kolín 4:39.95
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žci 19 Kolín 0681
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žci 33 Nymburk 0638
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 1500 m/Žci Nymburk 4:46.77
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žci/R01 6 Vlašim 08.85
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žci Vlašim 4:45.88
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 12 Mladá Boleslav 10:36
23.03.2019 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s.) Přespolní běh/Žci/B MS Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:06:48
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci Ostrava DNS
17.02.2019 Memoriál Karla Líbala - Přebor Libereckého kraje v běhu na 3000 m (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 3000 m/M/B05 2 Jablonec nad Nisou 10:40.54
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 10:51.05
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 1500 m/M/F 7 Jablonec nad Nisou 5:00.10
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 1500 m/Žci/F MS Praha - Stromovka 4:53.74
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 3000 m/Žci/F MS Praha - Stromovka 10:47.14
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1500 m/Žci/B02 2 Praha - Strahov 4:59.45
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R08 4 Praha - Strahov 08.90