Karta atleta

Export do excelu
  • Zelenka Adam
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér Marek Voňavka
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
hod břemenem 10kg 10.96 Pardubice 10.3.2019
hod diskem 1kg 41.16 Beroun 1.9.2019
hod kladivem 4kg 33.77 Kladno 28.4.2019
hod oštěpem 600g 31.59 Kladno 14.6.2019
vrh koulí 4kg 10.97 Kladno 14.6.2019
vrh koulí 4kg 10.45 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod břemenem 10kg 10.96 Pardubice 10.3.2019
hod diskem 1kg 41.16 Beroun 1.9.2019
hod kladivem 4kg 33.77 Kladno 28.4.2019
hod oštěpem 600g 31.59 Kladno 14.6.2019
vrh koulí 4kg 10.97 Kladno 14.6.2019
vrh koulí 4kg 10.45 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Žci 16 Praha - Eden 10.64
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Žci 7 Praha - Eden 34.08
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) kladivo 4kg/Žci 11 Praha - Eden 30.12
01.10.2019 Veřejné závody (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci Kladno 36.55
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci/KA 5 Kolín 36.21
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1kg/Žci/F 8 Kolín 38.11
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 4kg/Žci/F 6 Pardubice 31.43
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) koule 4kg/Žci/F 13 Pardubice 09.80
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1kg/Žci/F 4 Pardubice 38.51
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) disk 1kg/Žci Beroun 41.16
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kladivo 4kg/Žci 5 Beroun 33.03
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 4kg/Žci 8 Beroun 10.49
26.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci Kladno 38.10
25.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci Kladno 10.77
18.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci Kladno 37.10
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Žci 5 Kladno 31.59
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci 4 Kladno 10.97
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci Kladno 38.78
06.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci Kladno 28.40
06.06.2019 Veřejné závody A. C. TEPO Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci Kladno 34.40
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) koule 4kg/Žci/F 4 Slaný 10.88
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) disk 1kg/Žci/F Slaný 33.33
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) oštěp 600g/Žci/F 9 Slaný 29.37
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kladivo 4kg/Žci/F Slaný NM
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci 4 Kladno 10.80
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci 7 Kladno 30.18
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci Kladno 23.63
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) kladivo 4kg/Žci Kladno 33.77
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Žci Kladno 34.04
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Žci Kladno 10.97
10.03.2019 42. ročník Velká cena města Pardubic v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) břemeno 10kg/Žci Pardubice 10.96
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) koule 4kg/Žci Jablonec nad Nisou 10.45
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) koule 4kg/Žci/F 6 Praha - Strahov 10.43