Karta atleta

Export do excelu
  • Hrádocký Richard
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Martin Bendl
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Praha - Juliska 21.5.2019
60 m 08.42 h Praha-Stromovka 1.12.2018
150 m 19.66 Praha - Stromovka 19.6.2019
150 m 20.28 h Praha - Strahov 15.12.2018
300 m 42.29 Praha - Vokovice 28.5.2019
300 m 43.48 h Praha - Strahov 20.1.2019
500 m 1:20.21 Praha - Eden 7.5.2019
600 m 1:58.66 Praha - Eden 20.6.2017
800 m 2:20.55 Praha - Eden 27.6.2019
800 m 2:26.82 h Praha - Stromovka 16.1.2019
1500 m 4:58.06 Praha - Stromovka 19.6.2019
3000 m 11:06.71 h Ostrava 2.3.2019
60 m překážek 13.7 Praha - Juliska 6.6.2017
1500 m překážek 5:33.71 Praha - Juliska 21.5.2019
pětiboj 0859 Praha - Juliska 6.6.2017
hod kriketovým míčkem 23.26 Praha - Podvinný mlýn 28.9.2017
vrh koulí 3kg 04.58 Praha - Stromovka 1.6.2017
skok daleký 3.89 Praha - Juliska 19.9.2017
Přespolní běh 11:47 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.24 Praha - Juliska 21.5.2019
60 m 08.50 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 19.66 Praha - Stromovka 19.6.2019
150 m 20.53 h Praha - Strahov 20.1.2019
300 m 42.29 Praha - Vokovice 28.5.2019
300 m 43.48 h Praha - Strahov 20.1.2019
500 m 1:20.21 Praha - Eden 7.5.2019
800 m 2:20.55 Praha - Eden 27.6.2019
800 m 2:26.82 h Praha - Stromovka 16.1.2019
1500 m 4:58.06 Praha - Stromovka 19.6.2019
3000 m 11:06.71 h Ostrava 2.3.2019
1500 m překážek 5:33.71 Praha - Juliska 21.5.2019
Přespolní běh 11:47 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 800 m/M 8 Praha - Eden 2:20.55
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žci/F 5 Praha - Stromovka 4:58.06
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B02 2 Praha - Stromovka 19.66
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 300 m/Žci/B03 1 Praha - Vokovice 42.29
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 1500 m př./Žci/B01 6 Praha - Juliska 5:33.71
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B03 1 Praha - Juliska 08.24
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 6 Praha - Eden 1:20.21
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 59 Mladá Boleslav 11:47
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci 16 Ostrava 11:06.71
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Žci/B2 4 Praha - Stromovka 11:10.49
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R5 4 Praha-Juliska 08.50
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 300 m/Žci/B02 MS Praha - Strahov 43.48
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B02 MS Praha - Strahov 20.53
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 2:26.82
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B4 2 Praha - Stromovka 43.62
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 3 Praha - Stromovka 2:30.21
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 Praha - Stromovka DNS