Karta atleta

Export do excelu
  • Richard Hrádocký
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Burian Miroslav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.42 h Praha-Stromovka 01.12.2018
60 m 08.24 Praha - Juliska 21.05.2019
150 m 19.58 Praha - Eden 07.09.2019
150 m 19.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 40.94 h Praha - Strahov 14.12.2019
300 m 40.13 Praha - Juliska 01.06.2020
400 m 56.06 h Praha - Stromovka 11.02.2020
500 m 1:20.21 Praha - Eden 07.05.2019
500 m 1:17.22 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:58.66 Praha - Eden 20.06.2017
800 m 2:11.29 h Praha - Stromovka 02.02.2020
800 m 2:08.85 Praha - Juliska 17.06.2020
1500 m 4:58.06 Praha - Stromovka 19.06.2019
3000 m 11:06.71 h Ostrava 03.03.2019
3000 m 10:50.10 Stará Boleslav 11.09.2019
60 m překážek (0.76) 15.92 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
1500 m překážek 5:33.71 Praha - Juliska 21.05.2019
skok daleký 3.89 Praha - Juliska 19.09.2017
vrh koulí 3kg 04.58 Praha - Stromovka 01.06.2017
hod kriketovým míčkem 23.26 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj 0859 Praha - Juliska 06.06.2017
Přespolní běh 0:06:24 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 h Praha-Juliska 30.01.2019
60 m 08.24 Praha - Juliska 21.05.2019
150 m 19.58 Praha - Eden 07.09.2019
150 m 19.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 42.29 Praha - Vokovice 28.05.2019
300 m 40.94 h Praha - Strahov 14.12.2019
500 m 1:20.21 Praha - Eden 07.05.2019
800 m 2:20.05 Praha - Eden 07.09.2019
800 m 2:19.48 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1500 m 4:58.06 Praha - Stromovka 19.06.2019
3000 m 11:06.71 h Ostrava 03.03.2019
3000 m 10:50.10 Stará Boleslav 11.09.2019
1500 m překážek 5:33.71 Praha - Juliska 21.05.2019
Přespolní běh 0:06:24 Praha - ZŠ Pošepného 17.11.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) 300 m/Žci/B01 3 Praha - Strahov 40.94
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B8 2 Praha-Stromovka 19.14
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 3 Praha-Stromovka 2:19.48
17.11.2019 Přebor Prahy v přespolním běhu všech kategorií (Atletika Jižní Město z.s. a PAS) Přespolní běh/Žci 10 Praha - ZŠ Pošepného 0:06:24
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Dci/B 10 Ostrava 10:59.11
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/M Stará Boleslav 10:50.10
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F 7 Praha - Eden 2:20.05
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B03 2 Praha - Eden 19.58
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) 800 m/M 8 Praha - Eden 2:20.55
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Žci/F 5 Praha - Stromovka 4:58.06
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B02 2 Praha - Stromovka 19.66
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Ak) 300 m/Žci/B03 1 Praha - Vokovice 42.29
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 1500 m překážek/Žci/B01 6 Praha - Juliska 5:33.71
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B03 1 Praha - Juliska 08.24
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B02 6 Praha - Eden 1:20.21
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 59 Mladá Boleslav 11:47
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/Žci 16 Ostrava 11:06.71
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Žci/B2 4 Praha - Stromovka 11:10.49
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/R5 4 Praha-Juliska 08.50
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 300 m/Žci/B02 MS Praha - Strahov 43.48
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B02 MS Praha - Strahov 20.53
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B1 5 Praha - Stromovka 2:26.82
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B4 2 Praha - Stromovka 43.62
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žci/B2 3 Praha - Stromovka 2:30.21
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 Praha - Stromovka DNS