Karta atleta

Export do excelu
  • Damjan Tolj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Korbel Tomáš, Purmanová Veronika
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.30 h Ostrava 02.03.2019
60 m 07.28 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
100 m 11.71 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 17.14 h Ostrava 03.03.2019
150 m 17.11 Praha - Eden 19.06.2019
200 m 23.66 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
300 m 36.73 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
300 m 37.03 h Praha-Stromovka 07.12.2019
800 m 2:26.91 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek (0.76) 09.56 Brno 26.06.2017
60 m překážek (0.84) 08.65 h Nehvizdy 10.03.2019
100 m překážek (0.84) 14.42 Praha - Eden 19.06.2019
skok vysoký 1.30 Praha - Radotín 20.06.2017
skok vysoký 1.57 h Nehvizdy 06.01.2019
skok daleký 4.97 Olomouc 28.05.2017
skok daleký 4.87 h Nehvizdy 24.01.2018
vrh koulí 3kg 08.47 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2017
hod kriketovým míčkem 51.87 Olomouc 28.05.2017
pětiboj 2461 Olomouc 28.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.30 h Ostrava 02.03.2019
60 m 07.28 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
100 m 11.71 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 17.14 h Ostrava 03.03.2019
150 m 17.11 Praha - Eden 19.06.2019
200 m 23.66 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
300 m 36.73 Jablonec nad Nisou 26.06.2019
300 m 37.03 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.84) 08.65 h Nehvizdy 10.03.2019
100 m překážek (0.84) 14.42 Praha - Eden 19.06.2019
skok vysoký 1.57 h Nehvizdy 06.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B01 5 Praha - Stromovka 37.29
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 1 Praha-Stromovka 17.15
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 37.03
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R1 2 Kolín 07.41
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/S2 4 Kolín 07.49
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/R3 2 Kolín 17.43
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/F 8 Kolín 07.49
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/S2 Kolín DNF
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 23.66
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B01 3 Praha - Podvinný Mlýn 11.77
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B01 2 Praha - Eden 37.16
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/FA Praha - Eden 07.40
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Eden 07.32
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 17.25
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/R3 3 Jablonec nad Nisou 07.30
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/S2 8 Jablonec nad Nisou 07.78
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/R3 2 Jablonec nad Nisou 36.92
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/F 4 Jablonec nad Nisou 36.73
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/F MS Praha - Eden 14.42
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 07.31
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 17.11
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA Praha - Děkanka 07.33
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Děkanka 07.38
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Kotlářka 07.40
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Kotlářka 38.02
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 07.28
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B03 1 Praha - Podvinný Mlýn 17.13
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B01 1 Praha - Kotlářka 11.71
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 07.34
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 37.38
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B01 6 Praha - Děkanka 15.04
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci Praha - Podvinný mlýn 07.60
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/F Nehvizdy 07.41
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/R01 1 Nehvizdy 08.65
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/R01 1 Nehvizdy 07.36
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/F Nehvizdy 08.68
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R3 2 Ostrava 07.30
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R1 1 Ostrava 17.14
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 4 Ostrava 07.42
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F Ostrava 17.23
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/FA Praha - Strahov 07.33
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Strahov 17.25
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Strahov 07.42
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 1 Praha - Stromovka 07.47
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 1 Praha - Stromovka 17.26
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žci/B01 MS Praha - Stromovka 17.39
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žci/R03 MS Praha - Stromovka 07.42
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 17.35
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 38.19
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R01 MS Praha - Strahov 07.45
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 1 Praha - Stromovka 17.37
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 07.38
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žci/R01 1 Nehvizdy 07.44
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) skok vysoký/Žci/F Nehvizdy 1.57
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žci/F Nehvizdy 07.54