Karta atleta

Export do excelu
  • Tolj Damjan
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér Veronika Purmanová/Vít Molva
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.28 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
60 m 07.30 h Ostrava 2.3.2019
100 m 11.71 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 17.11 Praha - Eden 19.6.2019
150 m 17.14 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.66 Praha - Podvinný Mlýn 13.9.2019
300 m 36.73 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 37.82 h Praha-Stromovka 1.12.2018
800 m 2:26.91 Olomouc 26.5.2017
60 m překážek 09.56 Brno 26.6.2017
60 m překážek 08.65 h Nehvizdy 10.3.2019
100 m překážek 14.42 Praha - Eden 19.6.2019
pětiboj 2461 Olomouc 26.5.2017
hod kriketovým míčkem 51.87 Olomouc 26.5.2017
vrh koulí 3kg 08.47 Praha - Podvinný mlýn 1.6.2017
skok daleký 4.97 Olomouc 26.5.2017
skok daleký 4.87 h Nehvizdy 24.1.2018
skok vysoký 1.30 Praha - Radotín 20.6.2017
skok vysoký 1.57 h Nehvizdy 6.1.2019
Přespolní běh 4:29 Praha - Vítkov 29.3.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.28 Praha - Podvinný Mlýn 21.5.2019
60 m 07.30 h Ostrava 2.3.2019
100 m 11.71 Praha - Kotlářka 17.5.2019
150 m 17.11 Praha - Eden 19.6.2019
150 m 17.14 h Ostrava 2.3.2019
200 m 23.66 Praha - Podvinný Mlýn 13.9.2019
300 m 36.73 Jablonec nad Nisou 24.6.2019
300 m 38.19 h Praha - Stromovka 16.1.2019
60 m překážek 08.65 h Nehvizdy 10.3.2019
100 m překážek 14.42 Praha - Eden 19.6.2019
skok vysoký 1.57 h Nehvizdy 6.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m/M/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 23.66
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B01 3 Praha - Podvinný Mlýn 11.77
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B01 2 Praha - Eden 37.16
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/FA Praha - Eden 07.40
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Eden 07.32
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 17.25
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/R3 3 Jablonec nad Nisou 07.30
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/S2 8 Jablonec nad Nisou 07.78
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/R3 2 Jablonec nad Nisou 36.92
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/F 4 Jablonec nad Nisou 36.73
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žci/F MS Praha - Eden 14.42
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 07.31
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Eden 17.11
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/FA Praha - Děkanka 07.33
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Děkanka 07.38
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Kotlářka 07.40
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Kotlářka 38.02
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 07.28
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B03 1 Praha - Podvinný Mlýn 17.13
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B01 1 Praha - Kotlářka 11.71
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 60 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 07.34
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B01 1 Praha - Děkanka 37.38
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žci/B01 6 Praha - Děkanka 15.04
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci Praha - Podvinný mlýn 07.60
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/F Nehvizdy 07.41
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žci/R01 1 Nehvizdy 08.65
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žci/R01 1 Nehvizdy 07.36
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žci/F Nehvizdy 08.68
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R3 2 Ostrava 07.30
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R1 1 Ostrava 17.14
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F 4 Ostrava 07.42
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F Ostrava 17.23
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/FA Praha - Strahov 07.33
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žci/B01 1 Praha - Strahov 17.25
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žci/R01 1 Praha - Strahov 07.42
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B8 1 Praha - Stromovka 07.47
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 1 Praha - Stromovka 17.26
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 150 m/Žci/B01 MS Praha - Stromovka 17.39
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m/Žci/R03 MS Praha - Stromovka 07.42
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 150 m/Žci/B01 MS Praha - Strahov 17.35
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B1 2 Praha - Stromovka 38.19
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žci/R01 MS Praha - Strahov 07.45
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 1 Praha - Stromovka 17.37
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Praha - Stromovka 07.38
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žci/R01 1 Nehvizdy 07.44
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) výška/Žci/F Nehvizdy 1.57
06.01.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha, AK Sokol Nehvizdy) 60 m/Žci/F Nehvizdy 07.54