Karta atleta

Export do excelu
  • Kvapil Lukáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.23 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.20 h Ostrava 02.03.2019
100 m 11.51 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 17.17 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2019
150 m 17.61 h Ostrava 02.03.2019
200 m 23.34 Nové Město nad Metují 31.08.2019
200 m 29.12 h Jablonec nad Nisou 08.02.2017
300 m 37.24 Brno 09.09.2019
300 m 42.25 h Jablonec nad Nisou 17.03.2018
400 m 68.75 h Jablonec nad Nisou 01.02.2017
800 m 2:25.99 Jaroměř 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 61.10 Jaroměř 11.05.2019
skok daleký 4.53 Hradec Králové 27.05.2018
skok daleký 4.63 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.23 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.20 h Ostrava 02.03.2019
100 m 11.51 Mladá Boleslav 25.05.2019
150 m 17.17 Dvůr Králové nad Labem 16.06.2019
150 m 17.61 h Ostrava 02.03.2019
200 m 23.34 Nové Město nad Metují 31.08.2019
300 m 37.24 Brno 09.09.2019
800 m 2:25.99 Jaroměř 11.05.2019
hod kriketovým míčkem 61.10 Jaroměř 11.05.2019
skok daleký 5.10 Jaroměř 11.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 Kolín DNS
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žci/R2 Kolín DNS
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/R03 Kolín DQ
15.09.2019 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/J/B04 4 Kolín 23.98
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/FA Brno 07.26
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 300 m/Žci/B1 3 Brno 37.24
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žci/R1 1 Brno 07.30
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žci/B01 1 Nové Město nad Metují 07.32
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žci/B01 1 Nové Město nad Metují 17.56
31.08.2019 Krajský přebor juniorů a dorostu (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/J/B03 1 Nové Město nad Metují 23.34
22.08.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 300 m/Žci Jaroměř 38.72
22.08.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žci Jaroměř 07.44
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žci/B01 2 Dvůr Králové nad Labem 07.34
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Žci/B01 2 Dvůr Králové nad Labem 11.62
21.08.2019 Letní mítink a Memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žci/B01 2 Dvůr Králové nad Labem 18.02
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/R2 2 Jablonec nad Nisou 07.27
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/S1 4 Jablonec nad Nisou 07.32
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 07.23
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 300 m/Žci/R2 4 Jablonec nad Nisou 37.58
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) 60 m/Žci/B01 1 Dvůr Králové nad Labem 07.34
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) 150 m/Žci/B01 1 Dvůr Králové nad Labem 17.17
09.06.2019 49. Internationale Franz Schuster Memorial 100 m/Žci/R1 1 Schwechat 11.64
09.06.2019 49. Internationale Franz Schuster Memorial 100 m/Žci/F Schwechat 11.53
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Trutnov 07.38
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 300 m/Žci/B01 1 Trutnov 37.30
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žci/FA Trutnov 07.36
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/R01 5 Mladá Boleslav 11.75
25.05.2019 2.kolo KP LKAS družstev juniorstva a dorostu (AC Mladá Boleslav) 100 m/J/FB Mladá Boleslav 11.51
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) 100 m/M/R02 MS Týniště nad Orlicí 11.67
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/Žci Jaroměř 07.53
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žci Jaroměř 5.10
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) kriket/Žci Jaroměř 61.10
11.05.2019 Kontrolní závody (TJ Sokol Jaroměř) 800 m/Žci 4 Jaroměř 2:25.99
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/J/R03 3 Jičín 11.54
05.05.2019 1. kolo společného krajského přeboru družstev juniorů a dorostu libereckého a královéhradeckého kraje (AC TJ Jičín) 100 m/J/FB Jičín 11.48
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/R3 1 Ostrava 07.26
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/F Ostrava 07.20
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/R2 3 Ostrava 17.61
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B9 1 Praha - Stromovka 07.40
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B2 2 Praha - Stromovka 17.83
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/F Jablonec nad Nisou 07.33
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Žci/B01 1 Jablonec nad Nisou 18.20
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Jablonec nad Nisou 07.44