Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Kuřák
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ŠAK Chodov, z. s.
  • Trenér:
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.84 h Sokolov 04.03.2020
60 m 07.94 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 07.84 Karlovy Vary 13.06.2019
100 m 12.46 Stříbro 22.08.2020
150 m 20.20 Cheb 28.04.2018
150 m 19.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
800 m 2:54.31 Mariánské Lázně 10.05.2017
60 m překážek (0.76) 12.04 Mariánské Lázně 10.05.2017
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok vysoký 1.51 Stříbro 01.06.2019
skok daleký 5.63 Plzeň 08.06.2019
skok daleký 5.55 h Sokolov 04.03.2020
vrh koulí 3kg 08.49 Chodov 14.09.2017
vrh koulí 4kg 09.85 h Halle 24.03.2019
vrh koulí 4kg 10.48 Ostrov 04.09.2019
vrh koulí 5kg 09.32 Karlovy Vary 23.05.2020
vrh koulí 6kg 08.99 Domažlice 08.05.2022
hod diskem 1kg 25.48 Karlovy Vary 13.06.2019
hod oštěpem 800g 20.44 Chodov 19.09.2022
hod kriketovým míčkem 37.58 Mariánské Lázně 10.05.2017
pohár rozhlasu 1085 Sokolov 23.05.2019
pětiboj 1322 Mariánské Lázně 10.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 07.84 Karlovy Vary 13.06.2019
100 m 12.63 Nýřany 22.06.2019
150 m 19.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok vysoký 1.55 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok vysoký 1.51 Písek 31.08.2019
skok daleký 5.10 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok daleký 5.63 Plzeň 08.06.2019
vrh koulí 4kg 09.85 h Halle 24.03.2019
vrh koulí 4kg 10.48 Ostrov 04.09.2019
hod diskem 1kg 25.48 Karlovy Vary 13.06.2019
pohár rozhlasu 1085 Sokolov 23.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2019 Vánoční laťka (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/Žci 4 Chodov 1.47
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žci/B01 MS Ostrov 07.85
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/Žci MS Ostrov 5.41
04.09.2019 OMD 3.kolo ml. žactva + 2.kolo st. žactva (TJ MDDM Ostrov) vrh koulí 4kg/Žci MS Ostrov 10.48
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok vysoký/Dci 7 Písek 1.51
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dci 14 Písek 5.42
31.08.2019 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R03 Písek DNS
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/M 8 Nýřany 5.21
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m/M/R01 5 Nýřany 12.63
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod diskem 1kg/Žci MS Karlovy Vary 25.48
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Karlovy Vary DNS
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/Žci MS Karlovy Vary 5.03
13.06.2019 2.kolo OMD mladšího žactva a 1. Kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/Žci MS Karlovy Vary 07.84
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 100 m/M/R04 5 Plzeň 12.82
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/M 7 Plzeň 5.63
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žci/F 6= Stříbro 1.51
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žci/F Stříbro 5.48
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žci/R03 1 Stříbro 07.88
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Dci/F 16 Písek 5.11
25.05.2019 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/R04 6 Písek 12.81
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) pohár rozhlasu/Žci 6 Sokolov 1085
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) 60 m/Žci/B01 3 Sokolov 07.92
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Karlovarský, Kategorie III a IV (Mgr. Kaloudová Lenka , lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) skok daleký/Žci Sokolov 5.60
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Sokolov, Kategorie IV (Kaloudová Lenka, lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) pohár rozhlasu/Žci 8 Sokolov 1067
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Sokolov, Kategorie IV (Kaloudová Lenka, lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) 60 m/Žci/B01 2 Sokolov 07.91
16.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Sokolov, Kategorie IV (Kaloudová Lenka, lenka.kaloudova@seznam.cz, 607915101) skok daleký/Žci Sokolov 5.50
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) skok daleký/M 7 Chodov 5.35
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) vrh koulí 4kg/Žci Chodov DNS
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žci/R02 Chodov DNS
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) 100 m/M/R03 Chodov DNS
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) 60 m/Žci Chodov 07.85
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) skok daleký/Žci Chodov 5.35
16.04.2019 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov z.s.) vrh koulí 4kg/Žci Chodov 09.95
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) 60 m/Žci/F Halle 08.00
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) skok vysoký/Žci Halle 1.50
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) vrh koulí 4kg/Žci Halle 09.85
24.03.2019 22. Schüler-Hallenmeeting (SV Halle e.V.) skok daleký/Žci Halle 4.87
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) vrh koulí 4kg/Žci Praha - Stromovka 09.48
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Žci 4 Praha - Stromovka 5.10
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Žci/B01 2 Praha - Stromovka 07.94
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok vysoký/Žci Praha - Stromovka 1.55
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 150 m/Žci/B03 1 Praha - Stromovka 19.81