Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Princ
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: Durila Slavomír
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.79 Karlovy Vary 14.09.2019
60 m 07.75 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.98 Lovosice 08.05.2019
150 m 20.47 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 18.81 Bílina 15.06.2019
200 m 24.67 Ostrava 28.09.2019
200 m 25.02 h Dresden 14.12.2019
300 m 39.48 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
300 m 38.73 Ústí nad Labem 17.05.2020
800 m 3:03.17 Bílina 06.05.2017
1500 m 5:21.20 Ústí nad Labem 15.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.32 Bílina 06.05.2017
skok daleký 4.65 Lovosice 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 34.16 Bílina 06.05.2017
pohár rozhlasu 1012 Ústí nad Labem 15.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.79 Karlovy Vary 14.09.2019
60 m 07.77 h Dresden 14.12.2019
100 m 12.98 Lovosice 08.05.2019
150 m 20.47 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
150 m 18.81 Bílina 15.06.2019
200 m 24.67 Ostrava 28.09.2019
200 m 25.02 h Dresden 14.12.2019
300 m 39.44 Kolín 20.09.2019
300 m 39.48 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
1500 m 5:21.20 Ústí nad Labem 15.05.2019
skok daleký 4.65 Lovosice 08.05.2019
pohár rozhlasu 1012 Ústí nad Labem 15.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 200 m/Dci/B1 3 Dresden 25.02
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 60 m/Žci/R4 1 Dresden 07.87
14.12.2019 DSC 1898 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 60 m/Žci/FB Dresden 07.77
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žci/B3 1 Jablonec nad Nisou 39.48
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/FA 6 Jablonec nad Nisou 07.81
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žci/R4 1 Jablonec nad Nisou 07.79
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Dci/B2 6 Ostrava 24.67
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žci/R4 6 Kolín 39.44
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/R01 4 Karlovy Vary 07.79
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 300 m/Žci/B01 2 Karlovy Vary 39.51
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A (Karlovarský krajský atletický svaz) 60 m/Žci/FB 6 Karlovy Vary 07.79
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 60 m/M/FB 5 Chomutov 07.83
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 60 m/M/R02 3 Chomutov 07.85
08.09.2019 3.Kolo KPD dospělých (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/M/B02 4 Chomutov 40.36
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 60 m/Žci/B01 4 Chomutov 07.91
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 150 m/Žci/B01 4 Chomutov 19.05
03.09.2019 3.kolo krajského přeboru družstev st. žactva a dorostu (TJ VTŽ Chomutov z.s.) 300 m/Žci/B02 1 Chomutov 41.14
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/F 5 Bílina 07.96
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 150 m/Žci/B01 3 Bílina 18.81
15.06.2019 KP Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a st. žactva (AK Bílina) 60 m/Žci/R02 3 Bílina 07.99
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 60 m/Žci/B02 2 Děčín 07.97
05.06.2019 2.kolo KPD dorostu a staršího žactva Ústeckého kraje (ASK Děčín) 150 m/Žci/B02 1 Děčín 18.98
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) 60 m/Žci/B03 4 Ústí nad Labem 07.97
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) 1500 m/Žci/B02 8 Ústí nad Labem 5:21.20
15.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (USK PROVD Ústí n. Labem) pohár rozhlasu/Žci 8 Ústí nad Labem 1012
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Žci/F 8 Ústí nad Labem 4.62
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 150 m/Žci/B01 5 Ústí nad Labem 19.57
14.05.2019 1. kolo KPD dorostu a staršího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/B01 5 Ústí nad Labem 07.96
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) skok daleký/M 14 Lovosice 4.65
08.05.2019 1.kola KP družstev mužů a žen (ASK Lovosice) 100 m/M/R03 4 Lovosice 12.98
01.05.2019 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žci/R2 5 Ústí nad Labem 08.23
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 300 m/Žci/B02 2 Jablonec nad Nisou 43.28
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 150 m/Žci/B02 1 Jablonec nad Nisou 20.47