Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Neufuss
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: Urban Ladislav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - 1 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Jihlava 01.09.2019
60 m 07.30 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
100 m 11.80 Jihlava 13.06.2020
150 m 23.15 Humpolec 16.09.2017
200 m 24.05 Jihlava 06.06.2020
800 m 3:42.07 Třebíč 23.09.2017
1000 m 3:54.78 Třebíč 25.09.2018
skok vysoký 1.96 h Brno - ZŠ Horníkova 18.12.2019
skok vysoký 1.96 Tábor 04.10.2020
skok daleký 6.14 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 6.58 Jihlava 06.06.2020
trojskok 12.47 Jihlava 13.06.2020
vrh koulí 3kg 10.89 Humpolec 16.09.2017
vrh koulí 4kg 09.41 h Praha - Strahov 20.01.2018
vrh koulí 4kg 12.22 Jihlava 01.09.2019
vrh koulí 5kg 11.88 Velké Meziříčí 01.06.2020
hod oštěpem 700g 24.39 Pacov 27.06.2020
hod kriketovým míčkem 49.56 Třebíč 23.09.2017
středoškolský pohár 0000 JIhlava 18.09.2019
pětiboj 1136 Třebíč 23.09.2017
čtyřboj 1654 Třebíč 25.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.51 Jihlava 01.09.2019
60 m 07.39 h Praha - Stromovka 14.12.2019
skok vysoký 1.90 Kolín 21.09.2019
skok vysoký 1.96 h Brno - ZŠ Horníkova 18.12.2019
skok daleký 5.82 h Ostrava 02.03.2019
skok daleký 6.49 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
vrh koulí 4kg 12.22 Jihlava 01.09.2019
středoškolský pohár 0000 JIhlava 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 Vánoční laťka Hády 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žci Brno - ZŠ Horníkova 1.96
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/R01 3 Praha - Stromovka 07.39
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žci Praha - Stromovka 1.91
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/FA 7 Praha - Stromovka 07.49
28.09.2019 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko žáků a žákyň skok vysoký/Žci Ptuj 1.86
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci/KA 1 Kolín 1.82
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci/F Kolín 1.90
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) skok vysoký/Dci MS JIhlava 1.86
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Jihlava (Jiří Švec, svec-jiri@seznam.cz) středoškolský pohár/Dci 48= JIhlava 0000
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žci/F Pardubice 6.25
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) skok vysoký/Žci/F Pardubice 1.90
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žci/KA 6 Brno 5.94
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žci/FA 5 Brno 6.15
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žci/FA Brno 1.84
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žci/B01 1 Pacov 07.82
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žci Pacov 5.68
07.09.2019 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žci Pacov 1.76
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/R01 1 Jihlava 07.51
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 4kg/Žci/F MS Jihlava 12.22
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/F Jihlava 07.58
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žci/F Jihlava 1.84
01.09.2019 KP staršího a mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F Jihlava 5.91
31.08.2019 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/M 5= Břeclav 1.81
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok vysoký/M Hodonín 1.86
01.08.2019 Výškařské závody 5. ročník (TJ Sokol Velké Meziříčí) skok vysoký/M/F 6 Velké Meziříčí 1.75
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žci/K1 3= Jablonec nad Nisou 1.75
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žci/K2 1 Jablonec nad Nisou 6.49
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok daleký/Žci/F 11 Jablonec nad Nisou 5.69
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žci/F Jablonec nad Nisou 1.88
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/M/F 6 Jihlava 1.85
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žci/F Pacov 1.84
16.06.2019 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žci/F Pacov 5.89
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok daleký/M/F 9 Znojmo 5.77
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/M/F 7 Znojmo 1.77
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci Třebíč 5.93
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žci/B01 1 Třebíč 07.60
26.05.2019 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci Třebíč 1.75
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok vysoký/M/F 7 Vyškov 1.80
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žci/F Třebíč 1.78
08.05.2019 Nominační závody LODM (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žci/F Třebíč 5.75
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žci/F Jihlava 1.74
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žci/F Jihlava 6.03
04.05.2019 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žci/B01 1 Jihlava 07.69
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) skok vysoký/Žci Valašské Meziříčí 1.75
03.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žci 15= Ostrava 1.64
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žci 8 Ostrava 5.82
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žci Brno 1.75
26.01.2019 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/J 14 Hustopeče 1.75
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) skok vysoký/J Jihlava 1.65
23.01.2019 43. ročník Průmyslovácké laťky (TJ Sokol Velké Meziříčí a ŠSK při SPŠ Jihlava) skok vysoký/Žci Jihlava 1.73
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/F Praha - Strahov 07.77
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok vysoký/Žci/F Praha - Strahov 1.69
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Žci/F Praha - Strahov 5.80
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Žci/R04 1 Praha - Strahov 07.65