Karta atleta

Export do excelu
  • Hrubý Radek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Karolína Prokopová
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Bělá nad Radbuzou 13.9.2018
60 m 09.05 h Praha-Strahov 13.2.2016
150 m 19.60 Plzeň 6.9.2018
150 m 20.50 h Praha - Stromovka 24.2.2018
300 m 39.9 Klatovy 16.5.2019
600 m 1:40.17 Klatovy 21.6.2017
600 m 2:01.63 h Praha - Strahov 28.2.2015
800 m 2:07.59 Plzeň 8.6.2019
800 m 2:11.87 h Praha - Strahov 15.12.2018
1000 m 2:57.92 Bělá nad Radbuzou 13.9.2018
1500 m 4:41.12 Plzeň 7.5.2019
60 m překážek 11.48 Plzeň 16.5.2017
60 m překážek 10.71 h Praha - Strahov 28.2.2015
pohár rozhlasu 1052 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
pětiboj 1753 Plzeň 16.5.2017
čtyřboj 1070 Lovosice 19.9.2018
hod kriketovým míčkem 54.17 Plzeň (Slovany) 10.5.2017
vrh koulí 4kg 07.48 Lovosice 19.9.2018
skok daleký 5.18 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
skok daleký 4.73 h Praha - Stromovka 24.2.2018
skok vysoký 0.00 Lovosice 19.9.2018
Přespolní běh 0:07:49 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.0 Klatovy 16.5.2019
300 m 39.9 Klatovy 16.5.2019
800 m 2:07.59 Plzeň 8.6.2019
800 m 2:13.10 h Ostrava 2.3.2019
1500 m 4:41.12 Plzeň 7.5.2019
pohár rozhlasu 1052 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
skok daleký 5.18 Plzeň - Skvrňany 22.5.2019
Přespolní běh 0:07:49 Bělá nad Radbuzou 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/M Plzeň 2:07.59
01.06.2019 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žci/F Stříbro 2:09.66
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) dálka/Žci 6 Plzeň - Skvrňany 5.18
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) 1500 m/Žci/B01 1 Plzeň - Skvrňany 4:47.25
22.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeňský, Kategorie III a IV (Neuvirt Miroslav, mneuvirt@atletika.cz, 724704993) poharR/Žci 12 Plzeň - Skvrňany 1052
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 300 m/Žci/B02 MS Klatovy 39.9
16.05.2019 1. KMD staršího žactva (Atletika Klatovy) 60 m/Žci/R05 MS Klatovy 08.0
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) poharR/Žci 8 Přeštice 1044
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) 1500 m/Žci/B01 2 Přeštice 4:50.31
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Plzeň-jih, Kategorie III a IV (Roman Kuběna, mddmstod@volny.cz, 603208026) dálka/Žci Přeštice 5.23
07.05.2019 Nominační závod Plzeňského kraje na LODM (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Žci/F Plzeň 4:41.12
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/Žci Bělá nad Radbuzou 0:07:49
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žci 39 Mladá Boleslav 11:19
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žci/R2 3 Ostrava 2:13.10
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/Žci/B01 2 Praha - Stromovka 2:13.10