Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Dudlová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.81 Ústí nad Orlicí 25.09.2019
60 m 10.21 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m 09.28 Ústí nad Orlicí 23.09.2020
100 m 14.62 Břeclav 26.05.2018
150 m 25.12 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
150 m 23.35 Brno 12.09.2017
200 m 31.11 Ústí nad Orlicí 23.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.57 Svitavy 11.06.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 11.17 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.53 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 18.81 Nové Město nad Metují 26.05.2018
skok o tyči 2.10 Děčín 29.09.2019
skok daleký 3.01 Ústí nad Orlicí 13.05.2018
vrh koulí 2kg 09.82 Vlašim 28.09.2017
vrh koulí 3kg 10.66 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 3kg 11.53 Nové Město nad Metují 22.08.2021
vrh koulí 4kg 10.14 h Ostrava 30.01.2022
vrh koulí 4kg 10.19 Ústí nad Orlicí 14.05.2022
hod diskem 0,75kg 32.92 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod diskem 1kg 33.20 Praha - Eden 11.09.2021
hod kladivem 3kg 38.85 Praha - Eden 11.09.2021
hod kladivem 4kg 36.28 Svitavy 05.09.2021
hod oštěpem 500g 24.19 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod oštěpem 600g 24.85 Týniště nad Orlicí 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.53 Svitavy 11.06.2017
sprintérský trojboj 1341 Ústí nad Orlicí 23.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.81 Ústí nad Orlicí 25.09.2019
60 m 09.31 Ústí nad Orlicí 25.09.2019
100 m 14.65 Ústí nad Orlicí 25.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.17 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok o tyči 2.10 Děčín 29.09.2019
vrh koulí 3kg 10.63 Svitavy 16.06.2019
vrh koulí 3kg 10.19 h Praha - Stromovka 14.12.2019
hod diskem 0,75kg 32.92 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod diskem 1kg 26.99 Děčín 29.09.2019
hod kladivem 3kg 29.83 Litomyšl 26.05.2019
hod oštěpem 500g 24.19 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
hod oštěpem 600g 24.85 Týniště nad Orlicí 19.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 16 Praha - Stromovka 10.19
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Ž/F 9 Děčín 26.99
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) skok o tyči/Ž/F Děčín 2.10
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky Ústí nad Orlicí 09.31
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Žky Ústí nad Orlicí 14.65
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 50 m/Žky Ústí nad Orlicí 07.81
25.09.2019 Veřejné závody ve sprinterských vícebojích všech kategorií (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sprintérský trojboj/Žky Ústí nad Orlicí 1539
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky/KB 5 Kolín 29.98
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky/F 9 Kolín 27.82
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FA 24 Brno 21.51
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FA 8 Brno 10.03
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Ústí nad Orlicí 09.50
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 0,75kg/Žky/F Ústí nad Orlicí 32.92
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 500g/Žky/F 7 Ústí nad Orlicí 24.19
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) skok o tyči/Ž Svitavy 1.80
01.09.2019 4. kolo KPD mužů a žen (TJ Svitavy) hod diskem 1kg/Ž 4 Svitavy 22.42
23.06.2019 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) hod diskem 1kg/Ž Trutnov 26.11
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) hod diskem 0,75kg/Žky/F Svitavy 32.32
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) hod kladivem 3kg/Žky/F 8 Svitavy 24.74
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) vrh koulí 3kg/Žky/F Svitavy 10.63
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 0,75kg/Žky Litomyšl 28.69
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod kladivem 3kg/Žky 7 Litomyšl 29.83
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Žky 7 Litomyšl 09.91
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž 4 Týniště nad Orlicí 24.85
19.05.2019 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.) hod diskem 1kg/Ž Týniště nad Orlicí 23.80
12.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) sedmiboj [Zky]/Žky Ústí nad Orlicí DNF
11.05.2019 75. Ústecký desetiboj a KP Pardubického kraje mužů, žen dorostenců, dorostenek, žáků, žákyň, mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Žky MS Ústí nad Orlicí 09.92
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) hod oštěpem 500g/Žky 12 Chrudim 22.60
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) hod diskem 0,75kg/Žky Chrudim 26.74
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) vrh koulí 3kg/Žky Chrudim 10.20
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) vrh koulí 3kg/Žky 6 Praha - Stromovka 09.31
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 4 Praha - Stromovka 11.17