Karta atleta

Export do excelu
  • Jišová Pavlína
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AK Slatiňany
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 Pardubice 31.5.2017
60 m 09.42 h Nymburk 18.2.2019
150 m 22.39 Pardubice 9.9.2018
200 m 31.76 Chrudim 18.9.2019
800 m 3:06.44 Ústí nad Orlicí 30.9.2017
60 m překážek 11.76 Pardubice 6.9.2017
60 m překážek 10.66 h Praha - Stromovka 27.1.2019
100 m překážek 18.44 Litomyšl 24.6.2018
200 m překážek 35.17 Svitavy 10.6.2018
středoškolský pohár 0836 Chrudim 18.9.2019
pětiboj 1666 Ústí nad Orlicí 30.9.2017
hod oštěpem 500g 27.32 Litomyšl 26.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.34 Ústí nad Orlicí 30.9.2017
skok daleký 4.39 Pardubice 9.9.2018
skok daleký 4.16 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.47 Svitavy 16.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.42 h Nymburk 18.2.2019
200 m 31.76 Chrudim 18.9.2019
60 m překážek 10.66 h Praha - Stromovka 27.1.2019
středoškolský pohár 0836 Chrudim 18.9.2019
hod oštěpem 500g 27.32 Litomyšl 26.5.2019
skok daleký 4.16 h Praha - Stromovka 27.1.2019
skok vysoký 1.47 Svitavy 16.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) strPohar/Dky 15 Chrudim 0836
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) výška/Dky Chrudim 1.36
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) 200 m/Dky/B03 3 Chrudim 31.76
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 15 Praha - Eden 24.17
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/Dky 13 Praha - Eden 1.46
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) výška/Žky/F 4= Ústí nad Orlicí 1.31
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) oštěp 500g/Žky/F 15 Ústí nad Orlicí 18.99
29.08.2019 Pardubický oštěp (AC Pardubice) oštěp 500g/Žky/F Pardubice 22.43
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) výška/Žky/F 4 Svitavy 1.47
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky/F 16 Svitavy 18.81
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky Svitavy DNS
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) výška/Žky Svitavy DNS
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 500g/Žky 5 Litomyšl 27.32
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Žky 6= Litomyšl 1.38
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B01 6 Nymburk 09.42
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky/R01 5 Nymburk 10.78
18.02.2019 Halové závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žky/F 4 Nymburk 10.83
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) dálka/Žky 17 Praha - Stromovka 4.16
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žky/B02 1 Praha - Stromovka 10.66