Karta atleta

Export do excelu
  • Viktorie Blažková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: Vašek Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 Břeclav 10.06.2018
60 m 09.04 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
skok vysoký 1.28 h Brno 20.12.2017
skok daleký 4.00 h Ostrava 21.01.2018
skok daleký 4.29 Břeclav 10.06.2018
vrh koulí 2kg 08.92 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 09.48 Hodonín 15.06.2019
vrh koulí 3kg 09.48 h Olomouc 18.01.2020
hod kladivem 3kg 22.09 Brno 19.06.2019
hod oštěpem 400g 16.01 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
hod oštěpem 500g 21.16 Brno 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.76 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
pohár rozhlasu 0882 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 07.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.3 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 07.05.2019
skok daleký 4.43 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.05.2019
vrh koulí 3kg 09.48 Hodonín 15.06.2019
hod kladivem 3kg 22.09 Brno 19.06.2019
hod oštěpem 500g 21.16 Brno 12.05.2019
pohár rozhlasu 0882 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 07.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) hod kladivem 3kg/Žky/F 13 Uherské Hradiště 22.05
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Uherské Hradiště 08.48
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žky/R12 Brno DNS
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky/FA 28 Brno 19.20
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FA 15 Brno 08.65
19.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 3kg/Žky Brno 09.12
19.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod kladivem 3kg/Žky 6 Brno 22.09
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F Hodonín 09.48
15.06.2019 3. kolo krajského přebor družstev staršího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 11 Hodonín 20.86
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) pohár rozhlasu/Žky 20 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 0847
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) vrh koulí 3kg/Žky 7 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 08.56
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) skok daleký/Žky sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 4.43
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žky/F 4 Brno 09.21
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Žky Brno 21.16
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žky/R01 2 Brno 09.36
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky Brno 08.84
07.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) pohár rozhlasu/Žky 7 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 0882
07.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) 60 m/Žky 5= Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 09.3
07.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie IV (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) vrh koulí 3kg/Žky Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 08.73
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Dky 4 Brno - Laštůvkova 08.28
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) hod oštěpem 500g/Dky 4 Brno - Laštůvkova 19.48
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok daleký/Žky 5 Brno - Laštůvkova 4.16
15.03.2019 Kontrolní závody ve vrhu koulí (JAC Brno ) vrh koulí 3kg/Žky Brno-Horníkova 08.36