Karta atleta

Export do excelu
  • Šípková Marie
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Opava, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.25 h Opava 30.1.2019
60 m 08.33 Třinec 6.6.2019
60 m 08.22 h Opava 27.1.2019
150 m 19.67 Opava 16.5.2019
150 m 19.73 h Ostrava 2.3.2019
200 m 26.83 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 42.15 Znojmo 26.5.2019
skok daleký 3.93 Frýdek-Místek 13.6.2017
skok daleký 4.69 h Opava 24.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.25 h Opava 30.1.2019
60 m 08.33 Třinec 6.6.2019
60 m 08.22 h Opava 27.1.2019
150 m 19.67 Opava 16.5.2019
150 m 19.73 h Ostrava 2.3.2019
200 m 26.83 h Ostrava - Vítkovice 5.2.2019
300 m 42.15 Znojmo 26.5.2019
skok daleký 4.61 h Opava 16.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žky/B01 4 Třinec 19.83
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žky/B01 1 Třinec 42.36
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žky/B01 5 Třinec 08.33
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R03 2 Znojmo 08.42
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 300 m/Žky/B02 2 Znojmo 42.15
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B01 2 Opava 19.67
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B01 Opava DNS
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 5 Opava 08.10
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/B01 4 Ostrava - Vítkovice 08.30
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B01 3 Ostrava - Vítkovice 42.95
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R3 6 Ostrava 19.73
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B04 Ostrava - Vítkovice DNS
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Ostrava - Vítkovice 26.83
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R03 4 Ostrava - Vítkovice 08.35
05.02.2019 Athlecics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB 5 Ostrava - Vítkovice 08.28
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 6 Ostrava - Vítkovice 08.28
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 2 Ostrava - Vítkovice 08.29
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B03 2 Ostrava - Vítkovice 19.84
30.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva v běhu na 50m (TJ Slezan Opava, z.s.) 50 m/Žky/B1 1 Opava 07.25
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/R01 1 Opava 08.25
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/FA Opava 08.22
16.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva ve skoku dalekém (TJ Slezan Opava, z.s.) dálka/Žky Opava 4.61
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 8 Ostrava - Vítkovice 08.31
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R10 1 Ostrava - Vítkovice 08.26
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B02 2 Ostrava - Vítkovice 20.00
09.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Opava 08.28