Karta atleta

Export do excelu
  • Kymlová Anna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 Praha- Stromovka 24.4.2019
60 m 09.63 h Praha-Stromovka 31.1.2018
150 m 23.19 Praha - Děkanka 2.5.2018
150 m 22.87 h Praha-Stromovka 1.12.2018
300 m 51.96 Praha - Eden 27.6.2018
600 m 2:18.96 Praha - Stromovka 1.6.2017
800 m 3:22.42 Praha - Stromovka 26.6.2017
800 m 3:05.82 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek 14.49 Praha - Stromovka 26.6.2017
60 m překážek 12.64 h Praha-Stromovka 20.12.2018
pohár rozhlasu 1321 Praha- Stromovka 24.4.2019
pětiboj 0716 Praha - Stromovka 26.6.2017
hod diskem 0,75kg 13.01 Praha - Vokovice 29.5.2018
hod oštěpem 500g 17.41 Praha - Juliska 21.5.2019
hod kriketovým míčkem 23.17 Praha - Stromovka 26.6.2017
vrh koulí 2kg 08.43 Praha-Jeseniova 21.9.2017
vrh koulí 2kg 08.12 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 08.76 Praha- Stromovka 24.4.2019
vrh koulí 3kg 08.45 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 3.79 h Praha-Stromovka 21.12.2017
skok vysoký 1.15 Praha - Eden 20.6.2017
Přespolní běh 0:08:02 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.44 Praha- Stromovka 24.4.2019
60 m 09.65 h Praha-Juliska 30.1.2019
150 m 23.15 h Praha - Stromovka 13.2.2019
pohár rozhlasu 1321 Praha- Stromovka 24.4.2019
hod oštěpem 500g 17.41 Praha - Juliska 21.5.2019
vrh koulí 3kg 08.76 Praha- Stromovka 24.4.2019
vrh koulí 3kg 08.45 h Praha - Strahov 17.2.2019
skok daleký 3.32 h Praha-Juliska 30.1.2019
Přespolní běh 0:08:02 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žky 6 Praha - Juliska 08.33
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky 13 Praha - Juliska 17.41
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 20 Praha - Děkanka 17.10
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/F 15 Praha - Děkanka 08.00
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žky 9 Kolín 08.34
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R04 7 Kolín 09.62
05.05.2019 Chodovská tretra - Memoriál Libora Dočkala (ŠAK Chodov, z. s.) koule 3kg/Žky Chodov DNS
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) poharR/Žky Praha- Stromovka 1321
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) koule 3kg/Žky 4 Praha- Stromovka 08.76
24.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 7 Kategorie III a IV (Fátor Lukáš, FatorL@Praha7.cz, 32410734) 60 m/Žky/B02 3 Praha- Stromovka 09.44
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žky MS Praha - Vítkov 0:08:02
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) koule 3kg/Žky/F 12 Praha - Strahov 08.45
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 18 Praha - Stromovka 07.56
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B25 5 Praha - Stromovka 23.15
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Žky/R13 4 Praha-Juliska 09.65
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky 28 Praha-Juliska 3.32
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 28 Praha - Stromovka 07.53
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B25 Praha - Stromovka DNS
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B29 2 Praha - Stromovka 23.16