Karta atleta

Export do excelu
  • Petričová Alexandra
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Jana Feilhauerová
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.37 Třinec 22.05.2018
60 m 09.32 h Ostrava 21.01.2018
150 m 22.34 Opava 03.05.2018
150 m 23.53 h Ostrava 08.01.2017
300 m 50.60 Hranice 01.10.2017
300 m 50.98 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
600 m 2:09.35 Opava 18.05.2017
pohár rozhlasu 0351 Opava 18.05.2017
hod diskem 0,75kg 21.11 Třinec 06.06.2019
hod oštěpem 400g 25.55 Olomouc 27.09.2017
hod oštěpem 500g 28.41 Třinec 06.06.2019
hod kriketovým míčkem 45.07 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 2kg 07.76 Hranice 01.10.2017
vrh koulí 2kg 08.05 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 3kg 07.11 Kopřivnice 03.10.2019
vrh koulí 3kg 06.57 h Ostrava 09.02.2019
skok daleký 3.20 Ostrava - Vítkovice 07.05.2019
skok daleký 3.34 h Otrokovice 09.02.2017
skok vysoký 1.10 h Otrokovice 09.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 60 m/Žky 8 Kopřivnice - ZŠ Alšova 09.2
07.10.2019 Klubové víceboje a sprinterský dvojboj (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) 150 m/Žky 5= Kopřivnice - ZŠ Alšova 23.3
03.10.2019 Klubové podzimní házení (Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice) koule 3kg/Žky 5 Kopřivnice 07.11
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) oštěp 500g/Žky/F 10 Frýdek-Místek 24.80
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) disk 0,75kg/Žky/F 8 Frýdek-Místek 18.46
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) disk 0,75kg/Žky 6 Ostrava - Vítkovice 19.28
27.08.2019 4.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky 5 Ostrava - Vítkovice 23.49
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) disk 0,75kg/Žky 7 Ostrava 18.15
17.08.2019 Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba z.s.) oštěp 500g/Žky 7 Ostrava 24.37
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky/F 7 Třinec 19.83
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 6 Třinec 27.71
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky/F 7 Třinec 21.11
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky/F 8 Třinec 28.41
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) oštěp 500g/Žky 7 Třinec 24.54
01.06.2019 Krajský pohár ve vrzích - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) disk 0,75kg/Žky 8 Třinec 16.64
27.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (ZŠ Englišova, Opava) poharR/Žky 55= Tyršův stadión, Opava 0000
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) disk 0,75kg/Žky 14 Znojmo 18.26
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) oštěp 500g/Žky 17 Znojmo 26.44
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) dálka/Žky 39 Ostrava - Vítkovice 3.20
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 23.96
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky Ostrava-Martinov DNS
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) oštěp 500g/Žky 7 Ostrava-Martinov 24.10
24.03.2019 1.kolo Krajského vrhačského poháru mládeže MSK 2019 (Atletika Poruba) disk 0,75kg/Žky 8 Ostrava-Martinov 17.76
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 13 Ostrava - Vítkovice 04.80
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R07 4 Ostrava - Vítkovice 09.43
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/B08 4 Ostrava - Vítkovice 50.98
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) koule 3kg/Žky/F 20 Ostrava 06.57
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žky/R09 6 Ostrava 09.53