Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Mikešová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér: Kolomazníková Ivana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Opava 10.10.2018
60 m 08.89 h Olomouc 14.12.2018
100 m 14.39 Přerov 01.05.2017
150 m 22.08 Přerov 16.05.2017
200 m 29.76 Přerov 01.05.2019
300 m 48.57 Přerov 19.06.2019
800 m 3:30.44 h Olomouc 11.03.2017
800 m 3:13.03 Opava 10.10.2018
60 m překážek (0.76/8.20) 12.74 h Olomouc 09.03.2019
skok vysoký 1.46 Opava 10.10.2018
skok vysoký 1.44 h Olomouc 09.03.2019
skok daleký 4.24 h Olomouc 12.01.2018
skok daleký 4.27 Přerov 19.06.2018
vrh koulí 2kg 08.97 Prostějov 15.06.2017
vrh koulí 2kg 09.58 h Olomouc 15.12.2017
vrh koulí 3kg 09.25 Šumperk 31.05.2018
vrh koulí 3kg 08.38 h Olomouc 18.12.2019
hod kriketovým míčkem 23.43 Přerov 12.10.2017
středoškolský pohár 0000 Přerov 24.09.2019
pětiboj hala [Zky] 1527 h Olomouc 09.03.2019
sprintérský trojboj 1608 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.04 Přerov 01.05.2019
100 m 14.46 Přerov 01.05.2019
200 m 29.76 Přerov 01.05.2019
300 m 48.57 Přerov 19.06.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 12.74 h Olomouc 09.03.2019
skok vysoký 1.44 h Olomouc 09.03.2019
skok vysoký 1.36 Olomouc 29.05.2019
skok daleký 4.15 h Olomouc 09.03.2019
skok daleký 4.16 Přerov 24.09.2019
vrh koulí 3kg 08.42 Olomouc 29.05.2019
vrh koulí 3kg 08.38 h Olomouc 18.12.2019
středoškolský pohár 0000 Přerov 24.09.2019
pětiboj hala [Zky] 1527 h Olomouc 09.03.2019
sprintérský trojboj 1589 Přerov 01.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky 7= Olomouc 1.25
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Olomouc 08.38
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) skok vysoký/Dky 14 TJ Lokomotiva Olomouc 1.36
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Dky 18 TJ Lokomotiva Olomouc 07.80
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) středoškolský pohár/Dky 70= TJ Lokomotiva Olomouc 0000
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) středoškolský pohár/Dky 41= Přerov 0000
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) skok daleký/Dky 7 Přerov 4.16
24.09.2019 Okresní kolo SAP - Přerov (Mgr. Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) vrh koulí 3kg/Dky 7 Přerov 08.40
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 6 Přerov 07.96
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Žky/B02 2 Přerov 48.57
12.06.2019 9.jarní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Přerov 07.98
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žky 6= Olomouc 1.36
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 3kg/Žky 4 Olomouc 08.42
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok vysoký/Ž Hranice DNS
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žky/F 11 Šumperk 1.28
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Šumperk 08.32
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B03 4 Šumperk 09.21
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žky 12 Přerov 1589
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B02 4 Přerov 09.04
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B02 4 Přerov 14.46
01.05.2019 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B02 6 Přerov 29.76
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) pětiboj hala [Zky]/Žky 8 Olomouc 1527
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) vrh koulí 3kg/Žky 5 Olomouc 07.13
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) skok daleký/Žky 5 Olomouc 4.15
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) skok vysoký/Žky Olomouc 1.44
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 800 m/Žky/F Olomouc DNF
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Olomouc 12.74
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 800 m/Žky Olomouc DNF
09.03.2019 Halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Olomouc 12.74