Karta atleta

Export do excelu
  • Jelínková Eliška
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér Vopršálek Radek
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.7 Znojmo 27.04.2017
60 m 09.77 Kolín 31.08.2018
150 m 24.65 Vlašim 26.04.2019
300 m 55.56 Beroun 27.05.2016
600 m 2:18.32 Stará Boleslav 23.06.2017
800 m 3:23.80 Stará Boleslav 11.09.2019
60 m překážek 12.25 Kladno 02.06.2017
60 m překážek 12.64 h Praha - Strahov 10.12.2017
pětiboj 1023 Stará Boleslav 07.10.2017
čtyřboj 0154 Týniště nad Orlicí 21.09.2017
hod oštěpem 400g 18.48 Kladno 02.06.2017
hod oštěpem 500g 20.24 Kolín 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 26.47 Stará Boleslav 07.10.2017
vrh koulí 3kg 03.61 Týniště nad Orlicí 21.09.2017
skok daleký 3.64 Stará Boleslav 28.04.2017
chůze dráha 1000m 6:32.8 Mladá Boleslav 22.10.2019
chůze dráha 3000 m 20:16.09 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
3 km chůze 22:32 Staré Křečany 05.10.2019
Přespolní běh 0:07:32 Stará Boleslav 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
chůze dráha 3000 m 20:16.09 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2019 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze 3000m/Žky 5 Jablonec nad Nisou 21:00.5
22.10.2019 Oddílové závody (AC Mladá Boleslav, z.s.) chůze 1000m/Žky Mladá Boleslav 6:32.8
05.10.2019 KP v chůzi na silnici + chodecký mítink (AC Rumburk, z.s.) 3km chůze/Dky 9 Staré Křečany 22:32
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Dky 4 Stará Boleslav 3:23.80
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky 10 Stará Boleslav 3:31.92
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žky/B03 2 Stará Boleslav 57.28
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) oštěp 500g/Žky 10 Stará Boleslav 12.63
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 500g/Žky Kolín NM
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B04 Kolín DNS
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R05 8 Kladno 09.83
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B06 4 Kladno 23.83
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žky/R03 7 Vlašim 09.97
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B04 5 Vlašim 24.65
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Žky/B01 3 Stará Boleslav 58.83
13.04.2019 Jarní běh - 76. ročník, oddílové závody (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) Přespolní běh/Mix 26 Stará Boleslav 0:07:32