Karta atleta

Export do excelu
  • Zacharová Karolína
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér Radek Kopecký
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.93 Znojmo 26.5.2019
60 m 08.06 h Ostrava 20.2.2018
150 m 19.34 Olomouc 16.5.2018
150 m 19.34 h Ostrava 2.3.2019
800 m 2:59.26 Šumperk 29.9.2016
60 m překážek 09.99 Brno 26.6.2017
60 m překážek 10.21 h Olomouc 15.12.2017
pohár rozhlasu 1238 Olomouc 14.5.2019
pětiboj 2106 Olomouc 22.5.2017
hod kriketovým míčkem 17.60 Olomouc 10.5.2017
skok daleký 4.55 Brno 26.6.2017
skok daleký 4.36 h Olomouc 12.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 Znojmo 26.5.2019
60 m 08.07 h Ostrava 2.3.2019
150 m 19.38 Znojmo 26.5.2019
150 m 19.34 h Ostrava 2.3.2019
pohár rozhlasu 1238 Olomouc 14.5.2019
skok daleký 4.69 Olomouc 14.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/R3 6 Jablonec nad Nisou 08.09
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže 60 m/Žky/S2 7 Jablonec nad Nisou 08.23
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/B01 1 Olomouc 07.95
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žky/B01 1 Olomouc 19.21
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/FA 4 Znojmo 07.93
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 60 m/Žky/R04 2 Znojmo 07.98
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) 150 m/Žky/B02 3 Znojmo 19.38
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B01 2 Šumperk 08.42
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Šumperk 19.92
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) dálka/Žky Olomouc 4.69
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) 60 m/Žky/B03 1 Olomouc 08.29
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) poharR/Žky 8 Olomouc 1238
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Olomouc 08.30
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R1 4 Ostrava 08.07
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/R4 2 Ostrava 19.34
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R01 1 Olomouc 08.12
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.18
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 5 Ostrava - Vítkovice 08.14
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 6 Ostrava - Vítkovice 08.17
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B07 1 Ostrava - Vítkovice 19.69
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dky/FA MS Olomouc 08.17
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m/Dky/R01 MS Olomouc 08.21
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/F 7 Ostrava - Vítkovice 08.33
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 2 Ostrava - Vítkovice 08.21
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B02 3 Ostrava - Vítkovice 20.25
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R05 3 Ostrava - Vítkovice 08.36
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/FB 4 Ostrava - Vítkovice 08.37