Karta atleta

Export do excelu
  • Bojková Anežka
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 Třinec 20.8.2018
60 m 08.68 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
100 m 14.05 Třinec 9.6.2018
150 m 20.77 Frýdek-Místek 19.6.2018
150 m 20.76 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
200 m 28.84 Třinec 9.6.2018
300 m 47.23 Ostrava - Vítkovice 25.9.2017
300 m 47.29 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
600 m 2:01.60 Třinec 10.5.2017
800 m 2:44.57 Frýdek-Místek 13.6.2017
800 m 2:46.42 h Ostrava 8.1.2017
1 anglická míle 6:19.7 Frýdek-Místek 29.6.2016
60 m překážek 10.60 Frýdek-Místek 14.6.2016
60 m překážek 10.56 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
100 m překážek 17.22 Třinec 12.5.2018
200 m překážek 33.16 Frýdek-Místek 19.6.2018
pohár rozhlasu 1349 Třinec 10.5.2017
pětiboj 2164 Třinec 8.10.2016
pětiboj hala 2186 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
sedmiboj 3065 Třinec 12.5.2018
hod oštěpem 400g 24.57 Hranice 1.10.2017
hod oštěpem 500g 21.90 Třinec 6.10.2018
hod kriketovým míčkem 41.01 Hranice 1.10.2017
vrh koulí 2kg 05.31 Třinec 21.8.2017
vrh koulí 3kg 06.65 Třinec 6.10.2018
vrh koulí 3kg 07.70 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.36 Třinec 12.5.2018
skok daleký 4.22 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok vysoký 1.34 Třinec 12.5.2018
skok vysoký 1.29 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
150 m 20.76 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
800 m 2:52.61 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
60 m překážek 10.56 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
pětiboj hala 2186 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
vrh koulí 3kg 07.70 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok daleký 4.22 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019
skok vysoký 1.29 h Ostrava - Vítkovice 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R03 4 Ostrava - Vítkovice 10.61
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Ostrava - Vítkovice 20.76
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R04 6 Ostrava - Vítkovice 08.78
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R02 5 Ostrava - Vítkovice 10.79
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R02 6 Ostrava - Vítkovice 08.68
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/B6 3 Ostrava - Vítkovice 10.56
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B2 5 Ostrava - Vítkovice 2:52.61
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 13= Ostrava - Vítkovice 4.22
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) koule 3kg/Žky 23 Ostrava - Vítkovice 07.70
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) pětiboj h/Žky 38 Ostrava - Vítkovice 2186
19.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 22= Ostrava - Vítkovice 1.29
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R01 3 Ostrava - Vítkovice 08.74
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R02 6 Ostrava - Vítkovice 10.64
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B17 1 Ostrava - Vítkovice 21.09