Karta atleta

Export do excelu
  • Alena Levková
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Jeroušková Tatjána
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 h Olomouc 17.02.2017
60 m 08.68 Olomouc 23.05.2017
150 m 22.88 Olomouc 01.06.2016
150 m 22.24 h Ostrava 03.02.2017
600 m 2:01.48 Olomouc 25.09.2017
800 m 2:57.57 Olomouc 17.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.52 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.38 h Olomouc 15.12.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.73 h Olomouc 12.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 16.76 Šumperk 31.05.2018
skok vysoký 1.66 h Ostrava 20.02.2018
skok vysoký 1.68 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok daleký 4.89 Šumperk 23.05.2019
skok daleký 4.94 h Olomouc 25.01.2020
vrh koulí 3kg 06.08 h Havířov 24.03.2017
vrh koulí 3kg 08.20 Šumperk 26.09.2018
hod kriketovým míčkem 19.93 Olomouc 25.09.2017
pohár rozhlasu 1948 Šumperk 23.05.2019
středoškolský pohár 1208 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
pětiboj 1509 Olomouc 08.06.2016
čtyřboj 2154 Šumperk 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek (0.76/8.20) 09.89 h Olomouc 18.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 16.90 Šumperk 15.05.2019
skok vysoký 1.68 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok vysoký 1.65 h Třinec 06.12.2019
skok daleký 4.53 h Olomouc 22.02.2019
skok daleký 4.89 Šumperk 23.05.2019
pohár rozhlasu 1948 Šumperk 23.05.2019
středoškolský pohár 1208 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky Olomouc 1.55
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 2 Olomouc 09.89
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/Žky 7 Praha - Stromovka 1.58
06.12.2019 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žky Třinec 1.65
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) skok vysoký/Dky TJ Lokomotiva Olomouc 1.60
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) skok daleký/Dky 9 TJ Lokomotiva Olomouc 4.67
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) středoškolský pohár/Dky 15= TJ Lokomotiva Olomouc 1208
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Dky 4 Ostrava 1.62
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/KA 4 Kolín 1.58
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žky/F Kolín 1.65
19.09.2019 XIV. ročník Hanácké laťky 2019 (AK Olomouc) skok vysoký/Žky Olomouc 1.59
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Olomouc (AK Olomouc) středoškolský pohár/Dky 19 Olomouc 0736
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Olomouc (AK Olomouc) skok vysoký/Dky Olomouc 1.60
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok vysoký/Žky/F Uherské Hradiště 1.68
11.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žky/FA Brno 1.64
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žky Olomouc 1.67
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) skok vysoký/Ž 4 Olomouc 1.45
25.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žky/K2 2= Jablonec nad Nisou 1.58
26.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže skok vysoký/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 1.60
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) skok vysoký/Žky Přerov 1.56
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Přerov 17.09
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žky Olomouc 1.57
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) skok vysoký/Žky Znojmo 1.63
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žky Šumperk 1948
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) skok daleký/Žky Šumperk 4.89
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) skok vysoký/Žky Šumperk 1.59
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) skok vysoký/Žky/F 4 Šumperk 1.49
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Šumperk 16.90
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) skok daleký/Žky 4 Olomouc 4.54
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) skok vysoký/Žky Olomouc 1.58
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) pohár rozhlasu/Žky Olomouc 1767
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) skok vysoký/Žky Olomouc 1.59
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žky/FB 6 Olomouc 4.33
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) skok vysoký/Ž Olomouc 1.58
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) skok vysoký/Žky Valašské Meziříčí 1.60
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) skok vysoký/Jky Valašské Meziříčí 1.55
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky 4 Ostrava 1.61
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok vysoký/Žky Olomouc 1.60
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žky 11 Olomouc 4.53
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok vysoký/Žkm MS Olomouc 1.56
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žky Ostrava - Vítkovice 1.57
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž Ostrava - Vítkovice 1.57
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok vysoký/Žky Olomouc 1.45
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 4 Olomouc 10.20
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB Olomouc 10.16
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Ž 11= Ostrava - Vítkovice 1.56