Karta atleta

Export do excelu
  • Levková Alena
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér Tatjána Jeroušková
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 Olomouc 23.05.2017
60 m 08.87 h Olomouc 17.02.2017
150 m 22.88 Olomouc 01.06.2016
150 m 22.24 h Ostrava 03.02.2017
600 m 2:01.48 Olomouc 25.09.2017
800 m 2:57.57 Olomouc 17.09.2018
60 m překážek 10.52 Ostrava - Vítkovice 08.10.2017
60 m překážek 09.73 h Olomouc 12.01.2018
100 m překážek 16.76 Šumperk 31.05.2018
pohár rozhlasu 1948 Šumperk 23.05.2019
středoškolský pohár 1208 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
pětiboj 1509 Olomouc 08.06.2016
čtyřboj 2154 Šumperk 26.09.2018
hod kriketovým míčkem 19.93 Olomouc 25.09.2017
vrh koulí 3kg 08.20 Šumperk 26.09.2018
vrh koulí 3kg 06.08 h Havířov 24.03.2017
skok daleký 4.89 Šumperk 23.05.2019
skok daleký 4.72 h Olomouc 15.12.2017
skok vysoký 1.68 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok vysoký 1.66 h Ostrava 20.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 10.16 h Olomouc 18.01.2019
100 m překážek 16.90 Šumperk 15.05.2019
pohár rozhlasu 1948 Šumperk 23.05.2019
středoškolský pohár 1208 TJ Lokomotiva Olomouc 01.10.2019
skok daleký 4.89 Šumperk 23.05.2019
skok daleký 4.53 h Olomouc 22.02.2019
skok vysoký 1.68 Uherské Hradiště 15.09.2019
skok vysoký 1.61 h Ostrava 02.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) výška/Dky TJ Lokomotiva Olomouc 1.60
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) dálka/Dky 9 TJ Lokomotiva Olomouc 4.67
01.10.2019 Krajské finále SAP - Olomoucký kraj (AK Olomouc) strPohar/Dky 15= TJ Lokomotiva Olomouc 1208
28.09.2019 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Dky 4 Ostrava 1.62
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky/KA 4 Kolín 1.58
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žky/F Kolín 1.65
19.09.2019 XIV. ročník Hanácké laťky 2019 (AK Olomouc) výška/Žky Olomouc 1.59
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Olomouc (AK Olomouc) strPohar/Dky 19 Olomouc 0736
17.09.2019 Okresní kolo SAP - Olomouc (AK Olomouc) výška/Dky Olomouc 1.60
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žky/F Uherské Hradiště 1.68
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žky/FA Brno 1.64
04.09.2019 Přebor Olomouckého kraje staršího žactva (AK Olomouc) výška/Žky Olomouc 1.67
21.08.2019 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (AK Olomouc) výška/Ž 4 Olomouc 1.45
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žky/K2 2= Jablonec nad Nisou 1.58
24.06.2019 Letní olympiáda dětí a mládeže výška/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 1.60
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) výška/Žky Přerov 1.56
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m př./Žky/B01 4 Přerov 17.09
29.05.2019 2. kolo přeboru Olomouckého kraje družstev staršího žactva (AK Olomouc) výška/Žky Olomouc 1.57
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky Znojmo 1.63
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) poharR/Žky Šumperk 1948
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) dálka/Žky Šumperk 4.89
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) výška/Žky Šumperk 1.59
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) výška/Žky/F 4 Šumperk 1.49
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Žky/B01 5 Šumperk 16.90
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) dálka/Žky 4 Olomouc 4.54
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) výška/Žky Olomouc 1.58
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomouc, Kategorie IV (Zdeněk Rakowski, zrakowski@atl) poharR/Žky Olomouc 1767
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žky Olomouc 1.59
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/FB 6 Olomouc 4.33
24.04.2019 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) výška/Ž Olomouc 1.58
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Žky Valašské Meziříčí 1.60
09.03.2019 Tradiční Valašská laťka (ZŠ Masarykova, atletický oddíl) výška/Jky Valašské Meziříčí 1.55
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky 4 Ostrava 1.61
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) výška/Žky Olomouc 1.60
22.02.2019 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žky 11 Olomouc 4.53
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) výška/Žkm MS Olomouc 1.56
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Žky Ostrava - Vítkovice 1.57
24.01.2019 Athlecics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž Ostrava - Vítkovice 1.57
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) výška/Žky Olomouc 1.45
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/R01 4 Olomouc 10.20
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žky/FB Olomouc 10.16
12.01.2019 Krajské přebory dospělých (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž 11= Ostrava - Vítkovice 1.56