Karta atleta

Export do excelu
  • Fialková Klára
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 Praha - Děkanka 13.6.2019
60 m 09.29 h Praha - Stromovka 15.2.2017
150 m 21.19 Praha - Stromovka 19.6.2019
150 m 23.05 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 48.24 Praha-Stromovka 16.5.2018
800 m 3:10.0 Praha - Jeseniova 6.10.2017
60 m překážek 12.5 Praha - Jeseniova 6.10.2017
60 m překážek 11.45 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 17.91 Praha - Juliska 21.5.2019
200 m překážek 33.92 Praha - Vokovice 28.5.2019
pohár rozhlasu 0004 Praha - Jeseniova 3.5.2018
pětiboj 1665 Praha - Jeseniova 6.10.2017
hod diskem 0,75kg 19.17 Praha-Vinohrady 18.4.2018
hod kladivem 3kg 20.60 Praha - Děkanka 10.6.2018
hod kriketovým míčkem 35.00 Praha-Jeseniova 21.9.2017
vrh koulí 2kg 08.37 Praha - Děkanka 20.6.2017
vrh koulí 3kg 07.13 Praha - Jeseniova 23.4.2018
skok daleký 4.55 Praha - Juliska 21.5.2019
skok vysoký 1.28 Praha - Kotlářka 7.6.2017
Přespolní běh 0:07:56 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 Praha - Děkanka 13.6.2019
150 m 21.19 Praha - Stromovka 19.6.2019
100 m překážek 17.91 Praha - Juliska 21.5.2019
200 m překážek 33.92 Praha - Vokovice 28.5.2019
skok daleký 4.55 Praha - Juliska 21.5.2019
Přespolní běh 0:07:56 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B02 1 Praha - Stromovka 08.74
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B02 3 Praha - Stromovka 21.19
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) dálka/Žky/K 19 Praha - Děkanka 4.45
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R03 5 Praha - Děkanka 08.68
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m př./Žky/B04 2 Praha - Děkanka 33.95
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Aktis Praha z.s.) 200 m př./Žky/B04 1 Praha - Vokovice 33.92
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Stodůlky Praha, z.s., SK Aktis Praha z.s.) 60 m/Žky/B02 3 Praha - Vokovice 08.79
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) dálka/Žky 6 Praha - Juliska 4.55
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žky/B01 5 Praha - Juliska 17.91
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B06 2 Praha - Eden 08.70
07.05.2019 4. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B06 1 Praha - Eden 21.20
01.05.2019 VZ žactvo, ml. žactvo + chůze všechny kategorie (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) dálka/Žky Praha - Vinohrady 4.30
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 100 m př./Žky/B02 1 Praha - Jeseniova 18.25
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m/Žky/B04 2 Praha - Jeseniova 08.77
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žky 30 Praha - Vítkov 0:07:56