Karta atleta

Export do excelu
  • Zuzana Loudová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Turnov, z. s.
  • Trenér: Čermáková Kateřina
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.75 h Jablonec nad Nisou 20.02.2016
60 m 09.58 Turnov 24.05.2016
150 m 23.03 Jablonec nad Nisou 18.06.2017
300 m 50.98 Turnov 28.09.2017
300 m 48.75 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
400 m 70.10 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
500 m 1:30.68 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
600 m 1:58.47 Turnov (městské ZŠ) 11.05.2017
800 m 2:42.41 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
800 m 2:38.03 Bílina 18.05.2019
1500 m 6:01.45 h Jablonec nad Nisou 15.02.2017
1500 m 5:45.91 Kladno 08.06.2019
vrh koulí 3kg 07.57 Turnov 14.05.2019
pohár rozhlasu 1406 Turnov (městské ZŠ) 11.05.2017
chůze dráha 3000 m 18:25.39 Kolín 20.09.2019
5 km chůze 32:35 Milovice 20.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 48.75 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
400 m 70.10 h Jablonec nad Nisou 26.01.2019
500 m 1:30.68 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
800 m 2:42.41 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
800 m 2:38.03 Bílina 18.05.2019
1500 m 5:45.91 Kladno 08.06.2019
vrh koulí 3kg 07.57 Turnov 14.05.2019
pohár rozhlasu 0557 Turnov 14.05.2019
chůze dráha 3000 m 18:25.39 Kolín 20.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) chůze dráha 3000 m/Žky 8 Kolín 18:25.39
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) chůze dráha 3000 m/Dky 6 Praha - Eden 18:54.71
09.09.2019 Finále KP LKAS družstev staršího žactva (AC Mladá Boleslav) chůze dráha 3000 m/Žky 4 Mladá Boleslav 19:22.59
24.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Turnov, z. s.) 800 m/Ž 10 Turnov 2:41.36
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Rumburk, z.s.) 800 m/Ž 12 Rumburk 2:39.49
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Ž/F 11 Kladno 5:45.91
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 800 m/Ž/B02 5 Bílina 2:38.03
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) pohár rozhlasu/Žky 29 Turnov 0557
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 800 m/Žky 4 Turnov 2:41.41
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Semily, Kategorie III a IV - městské školy (Ing. Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) vrh koulí 3kg/Žky 10 Turnov 07.57
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 800 m/Žky 6 Turnov 2:41.23
02.05.2019 1. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (AC Turnov, z. s.) 300 m/Žky/B03 Turnov DNS
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky Mladá Boleslav DNS
06.02.2019 5. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B02 4 Jablonec nad Nisou 71.21
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B02 4 Jablonec nad Nisou 2:42.41
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/B06 1 Jablonec nad Nisou 48.75
30.01.2019 4. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 500 m/Ž/B02 2 Jablonec nad Nisou 1:30.68
26.01.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Ž/B02 3 Jablonec nad Nisou 70.10
23.01.2019 3. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 72.02