Karta atleta

Export do excelu
  • Vlková Andrea
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Kolín 27.5.2018
60 m 08.54 h Praha - Strahov 8.12.2018
100 m 13.60 Kolín 1.5.2019
150 m 20.15 Beroun 15.6.2018
150 m 20.42 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 43.00 Beroun 15.6.2018
300 m 43.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
400 m 62.24 Hradec Králové 18.5.2019
600 m 1:49.38 Kolín 3.5.2017
800 m 2:32.50 Kolín 5.6.2017
800 m 2:32.22 h Praha - Strahov 13.1.2019
1000 m 3:31.96 Kladno 25.9.2016
1000 m 3:23.47 h Praha - Strahov 8.12.2018
60 m překážek 12.07 Kolín 14.5.2017
60 m překážek 11.68 h Veletov 26.11.2017
pohár rozhlasu 1087 Kolín 16.5.2018
pětiboj 2297 Kolín 14.5.2017
čtyřboj 2001 Kolín 20.9.2018
hod kriketovým míčkem 38.01 Kolín 14.5.2017
skok daleký 4.38 Beroun 30.9.2017
skok daleký 4.51 h Veletov 26.11.2017
skok vysoký 1.25 h Kolín 7.12.2018
Přespolní běh 12:30 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 Kladno 12.5.2019
100 m 13.60 Kolín 1.5.2019
150 m 20.38 Vlašim 26.4.2019
150 m 20.42 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 43.37 Kladno 12.5.2019
300 m 43.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
400 m 62.24 Hradec Králové 18.5.2019
800 m 2:33.58 Vlašim 26.4.2019
800 m 2:32.22 h Praha - Strahov 13.1.2019
Přespolní běh 12:30 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/B03 2 Hradec Králové 62.24
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B01 2 Kladno 43.37
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F 6 Kladno 08.43
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R07 1 Kladno 08.42
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B01 5 Kolín 2:35.59
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R06 1 Kolín 08.58
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R02 5 Kolín 13.60
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B02 3 Kolín 43.61
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky 5 Vlašim 2:33.58
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B01 2 Vlašim 20.38
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 28 Mladá Boleslav 12:30
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R4 Ostrava DNS
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B03 MS Praha - Stromovka 43.93
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B11 MS Praha - Stromovka 20.42
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žky/B02 1 Praha - Strahov 2:32.22
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B20 1 Praha - Strahov 20.62