Karta atleta

Export do excelu
  • Vlková Andrea
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Radek Bechyně
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Kolín 27.5.2018
60 m 08.54 h Praha - Strahov 8.12.2018
100 m 13.52 Kolín 21.8.2019
150 m 19.82 Kolín 14.6.2019
150 m 20.42 h Praha - Stromovka 17.2.2019
200 m 27.46 Kolín 21.8.2019
300 m 42.64 Kolín 14.6.2019
300 m 43.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
400 m 60.83 Mladá Boleslav 24.8.2019
600 m 1:49.38 Kolín 3.5.2017
800 m 2:32.50 Kolín 5.6.2017
800 m 2:32.22 h Praha - Strahov 13.1.2019
1000 m 3:31.96 Kladno 25.9.2016
1000 m 3:23.47 h Praha - Strahov 8.12.2018
60 m překážek 12.07 Kolín 14.5.2017
60 m překážek 11.68 h Veletov 26.11.2017
sprintérský trojboj 2070 Kolín 21.8.2019
pohár rozhlasu 1087 Kolín 16.5.2018
pětiboj 2297 Kolín 14.5.2017
čtyřboj 2001 Kolín 20.9.2018
hod kriketovým míčkem 38.01 Kolín 14.5.2017
skok daleký 4.38 Beroun 30.9.2017
skok daleký 4.51 h Veletov 26.11.2017
skok vysoký 1.25 h Kolín 7.12.2018
Přespolní běh 12:30 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 Kladno 12.5.2019
100 m 13.52 Kolín 21.8.2019
150 m 19.82 Kolín 14.6.2019
150 m 20.42 h Praha - Stromovka 17.2.2019
200 m 27.46 Kolín 21.8.2019
300 m 42.64 Kolín 14.6.2019
300 m 43.93 h Praha - Stromovka 17.2.2019
400 m 60.83 Mladá Boleslav 24.8.2019
800 m 2:32.64 Kolín 3.6.2019
800 m 2:32.22 h Praha - Strahov 13.1.2019
sprintérský trojboj 2070 Kolín 21.8.2019
skok daleký 4.53 Kolín 3.6.2019
Přespolní běh 12:30 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žky/B01 5 Pardubice 20.26
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 300 m/Žky/B01 4 Pardubice 43.38
08.09.2019 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B03 3 Praha - Eden 62.32
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žky/B01 1 Beroun 43.36
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B01 3 Beroun 20.34
24.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/Ž/B01 6 Mladá Boleslav 60.83
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 8 Kolín 2070
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B02 4 Kolín 08.45
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B02 3 Kolín 13.52
21.08.2019 83. ročník Velké ceny Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B02 3 Kolín 27.46
22.06.2019 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B03 1 Kolín 61.01
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B01 1 Kolín 42.64
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B01 1 Kolín 19.82
08.06.2019 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 400 m/Ž/B03 3 Nové Město nad Metují 61.73
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B02 1 Kolín 2:32.64
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky Kolín 4.53
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 300 m/Žky/B01 Čáslav NM
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/R01 4 Čáslav 08.43
24.05.2019 2.kolo KPD st.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žky/FA 4 Čáslav 08.53
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/Ž/B03 2 Hradec Králové 62.24
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B01 2 Kladno 43.37
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/F 6 Kladno 08.43
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R07 1 Kladno 08.42
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/B01 5 Kolín 2:35.59
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R06 1 Kolín 08.58
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R02 5 Kolín 13.60
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B02 3 Kolín 43.61
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žky 5 Vlašim 2:33.58
26.04.2019 1.kolo Středočeského přeboru družstev staršího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B01 2 Vlašim 20.38
30.03.2019 Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/Žky 28 Mladá Boleslav 12:30
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žky/R4 Ostrava DNS
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 300 m/Žky/B03 MS Praha - Stromovka 43.93
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/Žky/B11 MS Praha - Stromovka 20.42
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žky/B02 1 Praha - Strahov 2:32.22
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B20 1 Praha - Strahov 20.62