Karta atleta

Export do excelu
  • Homolková Valentýna
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Aleš Duda
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.94 Třinec 07.05.2017
60 m 09.31 h Ostrava 08.01.2017
150 m 23.98 Třinec 05.05.2016
150 m 24.31 h Ostrava 01.03.2016
800 m 2:56.35 Ostrava 17.05.2016
800 m 3:00.38 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek 10.57 Opava 11.05.2017
60 m překážek 10.38 h Ostrava 13.01.2018
200 m překážek 34.59 Frýdek-Místek 16.05.2018
pohár rozhlasu 1117 Olomouc 12.06.2018
pětiboj 2074 Třinec 07.05.2017
pětiboj hala 2220 h Ostrava 13.01.2018
hod kriketovým míčkem 22.94 Třinec 07.05.2017
vrh koulí 3kg 06.32 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 5.60 Plzeň 11.06.2019
skok daleký 5.15 h Ostrava 09.02.2019
skok vysoký 1.50 Ostrava - Porubská 14.05.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava 09.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0729 Plzeň 11.06.2019
skok daleký 5.60 Plzeň 11.06.2019
skok daleký 5.15 h Ostrava 09.02.2019
skok vysoký 1.50 Ostrava - Porubská 14.05.2019
skok vysoký 1.45 h Ostrava 09.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) výška/Žky 4 Praha - Eden 1.45
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) dálka/Žky 5 Praha - Eden 5.05
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky/KB 5 Kolín 5.28
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žky/F 8 Kolín 5.22
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Žky/F 6= Uherské Hradiště 1.49
15.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žky/F 5 Uherské Hradiště 5.09
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žky/R10 Brno DNS
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) výška/Žky/FB 5 Brno 1.48
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) dálka/Žky/KA 9 Brno 5.13
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žky/F Frýdek-Místek 5.17
03.09.2019 Krajský přebor družstev MSK staršího žactva - 4.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žky/F Frýdek-Místek 1.46
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4 Třinec 1.43
18.06.2019 Krajské přebory žactva (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F Třinec 5.42
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou poharR/Žky 32 Plzeň 0729
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou dálka/Žky Plzeň 5.60
11.06.2019 Republikové finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou výška/Žky 10= Plzeň 1.45
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žky/F 4 Třinec 1.47
06.06.2019 KPD staršího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žky/F Třinec 5.26
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) výška/Žky 13= Znojmo 1.46
26.05.2019 Mistrovství MaS staršího žactva (TJ Znojmo, z.s.) dálka/Žky 5 Znojmo 4.99
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) výška/Žky 5 Opava 1.43
16.05.2019 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK (TJ Sokol Opava) dálka/Žky Opava 5.25
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) poharR/Žky 17 Ostrava - Porubská 0516
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) dálka/Žky Ostrava - Porubská 4.84
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ostrava Kategorie III a IV (Polášková Petra, petra.polaskova@zsporubska.cz, 605516599) výška/Žky 2= Ostrava - Porubská 1.50
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) výška/Žky 9 Ostrava - Vítkovice 1.43
07.05.2019 1.kolo soutěže družstev staršího žactva MSK (SSK Vítkovice) dálka/Žky Ostrava - Vítkovice 5.16
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žky 5 Frýdek-Místek 4.83
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky 15 Ostrava 4.96
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) výška/Žky/F 5 Ostrava 1.45
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žky/B01 3 Ostrava 5.15
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky Ostrava - Vítkovice 5.14
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žky/F01 Ostrava - Vítkovice 5.06