Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Hloucalová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: Tropp Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 Hradec Králové 27.05.2018
60 m 08.63 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
100 m 13.50 Kolín 01.05.2019
150 m 20.96 Hradec Králové 11.05.2019
300 m 52.24 Hradec Králové 18.04.2018
800 m 2:58.59 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 3:04.12 Hradec Králové 12.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.55 h Jablonec nad Nisou 18.03.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.20 Bílina 30.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 09.17 h Praha-Stromovka 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.50) 09.63 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.71 Praha - Eden 05.10.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 16.02 Kolín 11.07.2020
200 m překážek (0.76) 30.87 Kolín 22.09.2019
skok vysoký 1.30 Hradec Králové 12.05.2018
skok vysoký 1.29 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok o tyči 2.00 h Jablonec nad Nisou 03.02.2018
skok o tyči 2.21 Hranice 06.10.2018
skok daleký 4.74 Nové Město nad Metují 07.09.2019
skok daleký 4.97 h Praha-Stromovka 07.12.2019
trojskok 09.92 Pardubice 20.06.2020
vrh koulí 3kg 08.03 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 3kg 09.27 Hradec Králové 11.05.2019
hod oštěpem 500g 15.40 Hradec Králové 12.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.82 Hradec Králové 22.04.2017
pohár rozhlasu 1078 Hradec Králové 07.05.2019
pětiboj 2008 Hradec Králové 22.04.2017
pětiboj hala [Zky] 2345 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Zky] 3160 Hradec Králové 11.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 h Jablonec nad Nisou 09.02.2019
60 m 08.51 Hradec Králové 07.05.2019
100 m 13.50 Kolín 01.05.2019
150 m 20.96 Hradec Králové 11.05.2019
800 m 2:58.59 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
800 m 3:04.12 Hradec Králové 12.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.17 h Praha-Stromovka 07.12.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 15.71 Praha - Eden 05.10.2019
200 m překážek (0.76) 30.87 Kolín 22.09.2019
skok vysoký 1.29 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
skok vysoký 1.28 Hradec Králové 11.05.2019
skok o tyči 1.80 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
skok o tyči 2.20 Hradec Králové 27.04.2019
skok daleký 4.74 Nové Město nad Metují 07.09.2019
skok daleký 4.97 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 3kg 08.03 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
vrh koulí 3kg 09.27 Hradec Králové 11.05.2019
hod oštěpem 500g 15.40 Hradec Králové 12.05.2019
pohár rozhlasu 1078 Hradec Králové 07.05.2019
pětiboj hala [Zky] 2345 h Jablonec nad Nisou 13.01.2019
sedmiboj [Zky] 3160 Hradec Králové 11.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 6 Praha - Stromovka 09.32
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 8 Praha-Stromovka 4.97
07.12.2019 14. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 09.17
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Praha - Eden 15.71
05.10.2019 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 6 Praha - Eden 32.45
22.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m překážek (0.76)/Žky/R5 5 Kolín 30.87
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 5 Pardubice 31.89
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žky/F 14 Pardubice 4.63
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Pardubice 15.79
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) vrh koulí 3kg/Žky/FA 22 Brno 07.65
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žky/KC 4 Brno 4.52
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Nové Město nad Metují 31.34
07.09.2019 Krajského přebory staršího žactva (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Žky/F Nové Město nad Metují 4.74
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/Ž Hradec Králové DNF
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B02 4 Hradec Králové 13.82
03.09.2019 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B02 3 Hradec Králové 08.53
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) skok daleký/Žky/F 6 Dvůr Králové nad Labem 4.70
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) 60 m/Žky/B05 1 Dvůr Králové nad Labem 08.63
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 1 Dvůr Králové nad Labem 31.06
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Ž Hradec Králové 4.42
10.06.2019 Oddílové závody žactva a dorostu (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m překážek (0.76)/Žky/B01 3 Hradec Králové 32.20
05.06.2019 XIX. Hradecké sportovní hry mládeže 2019 (Odbor školství a volnočasových aktivit dětí a mládeže a TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B02 1 Hradec Králové 08.59
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) skok daleký/Žky 5 Trutnov 4.56
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Trutnov 16.00
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žky/R03 3 Trutnov 08.64
21.05.2019 Vrhačská záplata (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky 4 Hradec Králové 07.54
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) sedmiboj [Zky]/Žky 9 Hradec Králové 3160
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B02 2 Hradec Králové 20.96
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 3 Hradec Králové 15.76
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 500g/Žky 15 Hradec Králové 15.40
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky 4 Hradec Králové 09.27
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žky 8 Hradec Králové 4.16
11.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žky 13 Hradec Králové 1.28
12.05.2019 Královéhradecké víceboje - veřejné závody všech kategorií + KP ml. a st. žactva + přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/B02 8 Hradec Králové 3:04.12
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie IV (TJ Sokol Hrade Králové) pohár rozhlasu/Žky 9 Hradec Králové 1078
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie IV (TJ Sokol Hrade Králové) 60 m/Žky/B01 1 Hradec Králové 08.51
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hradec Králové, Kategorie IV (TJ Sokol Hrade Králové) vrh koulí 3kg/Žky 13 Hradec Králové 07.70
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 4 Kolín 16.60
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 3kg/Dky 14 Kolín 07.50
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 2 Kolín 13.50
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 2 Hradec Králové 15.92
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Žky Hradec Králové 2.20
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 7 Ostrava 09.43
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R01 7 Ostrava - Vítkovice 09.68
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žky/R03 5 Ostrava - Vítkovice 08.65
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 5 Ostrava - Vítkovice 09.55
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žky/R08 MS Praha - Stromovka 08.66
17.02.2019 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 MS Praha - Stromovka 10.15
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 MS Jablonec nad Nisou 10.49
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (ÚKAS) 60 m/Žky/R04 MS Jablonec nad Nisou 08.63
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 13 Jablonec nad Nisou 4.48
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Žky 8 Jablonec nad Nisou 1.80
02.02.2019 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B01 5 Jablonec nad Nisou 09.69
24.01.2019 Hradecká laťka 2019 skok vysoký/Žky/FA 10 Hradec Králové 1.27
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 2 Jablonec nad Nisou 09.56
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž 15 Jablonec nad Nisou 1.29
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 26 Jablonec nad Nisou 08.03
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žky 17 Jablonec nad Nisou 4.27
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B2 13 Jablonec nad Nisou 2:58.59
13.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Zky]/Žky 32 Jablonec nad Nisou 2345