Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Kailerová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Ryneš Jaroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 h Praha - Strahov 10.12.2017
60 m 08.74 Kolín 27.05.2018
100 m 14.30 Praha - Děkanka 25.08.2019
150 m 22.01 h Praha-Strahov 14.01.2018
150 m 21.55 Kolín 27.05.2018
200 m 32.03 Stará Boleslav 05.06.2016
200 m 30.96 h Praha - Strahov 11.01.2020
300 m 50.68 Beroun 30.09.2017
400 m 79.93 Beroun 02.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.26 Stará Boleslav 23.04.2017
skok vysoký 1.30 Neratovice 14.05.2017
skok vysoký 1.30 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok o tyči 2.15 h Nehvizdy 09.12.2019
skok o tyči 2.13 Čelákovice 16.05.2020
skok daleký 4.16 Stará Boleslav 21.08.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.85 h Praha - Strahov 13.01.2019
60 m 08.87 Stará Boleslav 21.08.2019
100 m 14.30 Praha - Děkanka 25.08.2019
150 m 22.19 h Praha - Strahov 13.01.2019
150 m 21.79 Kolín 14.06.2019
skok o tyči 2.15 h Nehvizdy 09.12.2019
skok daleký 4.16 Stará Boleslav 21.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Vánoční hala žactva - 44. ročník (USK Praha) skok o tyči/Žky Praha - Strahov 2.10
09.12.2019 Nehvizdské závody - skok o tyči (Atletika Stará Boleslav) skok o tyči/Žky Nehvizdy 2.15
11.09.2019 4. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok o tyči/Žky Stará Boleslav NM
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky 23 Beroun 3.93
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B05 2 Beroun 22.01
28.08.2019 2. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B04 5 Stará Boleslav 21.81
25.08.2019 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R04 6 Praha - Děkanka 14.30
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/B04 1 Stará Boleslav 08.87
21.08.2019 1. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žky 12 Stará Boleslav 4.16
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R02 7 Kolín 09.05
14.06.2019 3.kolo KP družstev Středočeského kraje staršího žactva (skupina B) (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B03 5 Kolín 21.79
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž/F 16 Stará Boleslav 09.07
02.06.2019 4. kolo KPD mužů a žen Středočeského kraje (TJ Spartak Čelákovice) 150 m/Žky/F MS Stará Boleslav 23.20
18.05.2019 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/R02 7 Třebíč 14.68
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R08 5 Kladno 08.87
12.05.2019 KP jednotlivců staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B07 3 Kladno 21.98
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Žky/B02 Stará Boleslav DNS
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žky/R12 2 Praha - Strahov 08.85
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B07 3 Praha - Strahov 22.19