Karta atleta

Export do excelu
  • Chaloupková Stella
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Michal Krčmář
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.75 Kolín 08.05.2017
60 m 08.64 h Praha-Stromovka 31.01.2018
100 m 14.02 Litomyšl 05.08.2017
150 m 21.16 Praha - Děkanka 02.05.2018
150 m 20.93 h Praha - Stromovka 13.02.2019
200 m 28.48 Praha - Děkanka 20.05.2018
300 m 45.07 Praha - Eden 11.05.2018
300 m 45.65 h Praha - Strahov 15.12.2018
600 m 1:48.15 Praha - Eden 20.06.2017
600 m 1:54.91 h Praha-Stromovka 21.12.2015
800 m 2:37.72 Praha - Děkanka 04.05.2019
800 m 2:34.52 h Praha - Stromovka 09.02.2018
60 m překážek 09.70 Praha - Eden 21.09.2017
60 m překážek 09.22 h Ostrava 02.03.2019
100 m překážek 15.38 Praha - Juliska 21.05.2019
200 m překážek 31.72 Praha - Stromovka 19.06.2019
středoškolský pohár 1091 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 2355 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pětiboj hala 2799 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj 3639 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod oštěpem 500g 29.92 Praha - Děkanka 13.06.2019
hod kriketovým míčkem 33.37 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
vrh koulí 2kg 08.91 Stará Boleslav 23.08.2017
vrh koulí 2kg 09.46 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 09.11 Praha - Děkanka 02.05.2018
vrh koulí 3kg 09.21 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 4.59 Brno 26.06.2017
skok daleký 4.87 h Praha - Strahov 27.01.2018
skok vysoký 1.40 Brno 26.06.2017
skok vysoký 1.46 h Praha-Stromovka 31.01.2018
Přespolní běh 0:06:36 Praha - Vítkov 27.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.66 h Praha - Stromovka 13.02.2019
150 m 20.93 h Praha - Stromovka 13.02.2019
800 m 2:37.72 Praha - Děkanka 04.05.2019
800 m 2:36.20 h Praha - Stromovka 08.02.2019
60 m překážek 09.22 h Ostrava 02.03.2019
100 m překážek 15.38 Praha - Juliska 21.05.2019
200 m překážek 31.72 Praha - Stromovka 19.06.2019
středoškolský pohár 1091 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj hala 2799 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
sedmiboj 3639 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod oštěpem 500g 29.92 Praha - Děkanka 13.06.2019
vrh koulí 3kg 09.09 Praha - Děkanka 04.05.2019
vrh koulí 3kg 09.21 h Praha - Stromovka 08.02.2019
skok daleký 4.32 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok daleký 4.82 h Praha - Strahov 17.02.2019
skok vysoký 1.30 Praha - Děkanka 04.05.2019
skok vysoký 1.38 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
Přespolní běh 0:06:36 Praha - Vítkov 27.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Krajské finále SAP - Praha (pořadatel DDM hl. m. Prahy) strPohar/Dky 30= Praha - Eden 1091
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m př./Ž/B01 1 Praha - Podvinný Mlýn 33.23
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) oštěp 500g/Žky/FA 12 Brno 28.13
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) koule 3kg/Žky/FA 14 Brno 08.85
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 100 m př./Žky/R2 6 Brno 17.56
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Žky 6 Praha - Eden 28.62
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 100 m př./Žky/B01 5 Praha - Eden 16.25
07.09.2019 Finále A přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (ASK Slavia Praha) 200 m př./Žky/B02 3 Praha - Eden 33.30
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m př./Žky/B01 1 Praha - Stromovka 31.72
19.06.2019 III. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m př./Žky/B01 1 Praha - Stromovka 15.46
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 5 Praha - Děkanka 29.92
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/FA Praha - Děkanka DNF
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/R04 1 Praha - Děkanka 15.69
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) oštěp 500g/Žky Praha - Juliska 27.87
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina A (TJ Dukla Praha) 100 m př./Žky/B01 2 Praha - Juliska 15.38
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky/F 5 Praha - Děkanka 27.88
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B01 3 Praha - Děkanka 15.39
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B01 3 Praha - Děkanka 2:37.72
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 100 m př./Žky/B01 2 Praha - Děkanka 15.77
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) oštěp 500g/Žky Praha - Děkanka 24.09
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) koule 3kg/Žky/J01 3 Praha - Děkanka 09.09
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) dálka/Žky 12 Praha - Děkanka 4.32
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) výška/Žky/J01 16 Praha - Děkanka 1.30
04.05.2019 Víceboje na Děkance (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B02 3 Praha - Děkanka 20.95
27.03.2019 II. kolo Pražského Běžeckého Poháru Mládeže 2019 (SK Jeseniova) Přespolní běh/Žky MS Praha - Vítkov 0:06:36
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/R2 3 Ostrava 09.25
02.03.2019 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žky/F 6 Ostrava 09.22
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/FA 5 Praha - Strahov 09.40
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) dálka/Žky/F 7 Praha - Strahov 4.82
17.02.2019 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žky/R05 1 Praha - Strahov 09.39
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 2 Praha - Stromovka 08.66
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B17 2 Praha - Stromovka 20.93
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 7 Praha - Stromovka 09.48
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Žky Praha - Stromovka NM
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 8 Praha - Stromovka 09.21
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 18 Praha - Stromovka 4.53
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B1 4 Praha - Stromovka 2:36.20
08.02.2019 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha, z.s.) pětiboj h/Žky/F 19 Praha - Stromovka 2343
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B3 1 Praha-Juliska 09.56
30.01.2019 Veřejné halové závody staršího žactva (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Žky Praha-Juliska 4.58
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žky/B1 5 Praha - Stromovka 09.47
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Žky/B4 2 Jablonec nad Nisou 09.43
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž 22 Jablonec nad Nisou 1.38
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žky 13= Jablonec nad Nisou 08.80
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žky 8 Jablonec nad Nisou 4.68
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/B1 3 Jablonec nad Nisou 2:41.05
12.01.2019 Přebor Libereckého kraje ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Žky 8 Jablonec nad Nisou 2799
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 3kg/Žky 17 Praha - Stromovka 08.11
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Žky 13 Praha - Stromovka 4.44