Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Sokolová
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér: Šulc Martin
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Chrudim 05.12.2016
60 m 09.28 Pardubice 24.05.2016
60 m 09.45 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
150 m 23.9 Chrudim 14.05.2019
800 m 3:19.4 Chrudim 22.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.48 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.35 Svitavy 17.09.2017
60 m překážek (0.76/8.20) 10.73 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m překážek (0.76/8.50) 11.3 h Chrudim 06.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 18.5 Chrudim 16.05.2018
skok vysoký 1.31 h Chrudim 05.03.2018
skok vysoký 1.32 Chrudim 18.09.2019
skok o tyči 1.36 Chrudim 21.09.2016
skok daleký 4.13 Chrudim 22.06.2016
vrh koulí 2kg 10.29 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 2kg 11.12 Pardubice 06.09.2017
vrh koulí 3kg 09.55 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
vrh koulí 3kg 10.27 Chrudim 10.05.2018
hod diskem 0,75kg 32.08 Chrudim 19.06.2019
hod diskem 1kg 29.35 Chrudim 24.06.2020
hod kladivem 3kg 47.16 Chrudim 25.09.2019
hod kladivem 4kg 38.74 Ústí nad Orlicí 19.07.2020
hod oštěpem 400g 28.62 Chrudim 25.10.2017
hod oštěpem 500g 30.89 Chrudim 06.05.2018
hod oštěpem 600g 24.98 Chrudim 16.05.2018
hod kriketovým míčkem 45.50 Pardubice 22.05.2017
pohár rozhlasu 0547 Chrudim 10.05.2018
středoškolský pohár 2090 Svitavy 24.09.2019
pětiboj 1825 Chrudim 22.06.2016
sedmiboj [Zky] 2472 Chrudim 16.05.2018
vrhačský trojboj 1286 Chrudim 03.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.7 h Chrudim 07.01.2019
60 m 09.3 Chrudim 19.06.2019
150 m 23.9 Chrudim 14.05.2019
800 m 3:35.1 Chrudim 15.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.05 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 18.7 Chrudim 14.05.2019
skok vysoký 1.23 h Chrudim 25.02.2019
skok vysoký 1.32 Chrudim 18.09.2019
skok daleký 4.09 Chrudim 15.05.2019
vrh koulí 3kg 09.05 h Praha - Stromovka 27.01.2019
vrh koulí 3kg 10.11 Chrudim 31.08.2019
hod diskem 0,75kg 32.08 Chrudim 19.06.2019
hod diskem 1kg 26.44 Chrudim 31.08.2019
hod kladivem 3kg 47.16 Chrudim 25.09.2019
hod oštěpem 500g 27.61 Chrudim 05.05.2019
pohár rozhlasu 0507 Chrudim 30.04.2019
středoškolský pohár 2090 Svitavy 24.09.2019
sedmiboj [Zky] 2453 Chrudim 14.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) hod kladivem 3kg/Žky Chrudim 47.16
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) středoškolský pohár/Dky 4 Svitavy 2090
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) vrh koulí 3kg/Dky 7 Svitavy 09.48
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) 60 m/Dky/B03 4 Svitavy 09.43
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky/KA 4 Kolín 30.74
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kladivem 3kg/Žky 5 Kolín 42.81
21.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) hod diskem 0,75kg/Žky/F 8 Kolín 28.68
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) středoškolský pohár/Dky Chrudim 2029
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) skok vysoký/Dky 4 Chrudim 1.32
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) vrh koulí 3kg/Dky Chrudim 09.49
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F Pardubice 42.67
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 15 Pardubice 08.94
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F Pardubice 31.53
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) vrh koulí 3kg/Žky/F Ústí nad Orlicí 09.82
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 0,75kg/Žky/F Ústí nad Orlicí 31.12
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod kladivem 3kg/Žky/F Ústí nad Orlicí 44.35
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) hod diskem 1kg/Dky Chrudim 26.44
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Chrudim 41.84
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) vrh koulí 3kg/Dky 6 Chrudim 10.11
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B03 3 Chrudim 09.3
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) hod kladivem 3kg/Žky Chrudim 44.94
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) hod diskem 0,75kg/Žky Chrudim 32.08
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) hod diskem 0,75kg/Žky/F 9 Svitavy 21.39
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) hod kladivem 3kg/Žky/F Svitavy 44.44
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) hod oštěpem 500g/Žky/F 17 Svitavy 16.65
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) hod diskem 0,75kg/Žky Svitavy 31.01
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) hod kladivem 3kg/Žky Svitavy 43.99
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 0,75kg/Žky Litomyšl 27.55
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod kladivem 3kg/Žky Litomyšl 42.43
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Žky 11 Litomyšl 08.48
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) hod kladivem 3kg/Dky Pardubice 34.44
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) pohár rozhlasu/Žky 23 Pardubice 0503
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) vrh koulí 3kg/Žky/F Pardubice 09.60
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) sedmiboj [Zky]/Žky Chrudim 2453
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 150 m/Žky 13 Chrudim 23.9
15.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 800 m/Žky 13 Chrudim 3:35.1
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky 2= Chrudim 18.7
15.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) hod oštěpem 500g/Žky Chrudim 25.76
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) vrh koulí 3kg/Žky Chrudim 09.72
15.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) skok daleký/Žky Chrudim 4.09
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky 4= Chrudim 1.24
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) hod oštěpem 500g/Žky Chrudim 27.61
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) hod diskem 0,75kg/Žky 5 Chrudim 25.16
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) vrh koulí 3kg/Žky Chrudim 09.63
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) hod kladivem 3kg/Dky Pardubice 40.62
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) pohár rozhlasu/Žky 18 Chrudim 0507
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) vrh koulí 3kg/Žky Chrudim 09.65
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) skok vysoký/Žky 9 Chrudim 1.23
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žky/B05 3 Chrudim 07.8
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B03 4 Chrudim 11.4
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky 16= Chrudim 1.15
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žky/B05 2 Chrudim 07.9
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B04 2 Chrudim 11.2
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) vrh koulí 3kg/Žky 7 Praha - Stromovka 09.05
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B02 3 Praha - Stromovka 11.05
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) skok vysoký/Žky 14 Chrudim 1.22
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žky/B05 1 Chrudim 07.7
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B05 1 Chrudim 11.1