Karta atleta

Export do excelu
  • Sokolová Bára
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér Martin Šulc
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Chrudim 05.12.2016
60 m 09.28 Pardubice 24.05.2016
60 m 09.45 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
150 m 23.9 Chrudim 14.05.2019
800 m 3:19.4 Chrudim 22.06.2016
60 m překážek 10.6 Chrudim 07.09.2016
60 m překážek 10.7 h Chrudim 26.02.2018
100 m překážek 18.5 Chrudim 16.05.2018
pohár rozhlasu 0547 Chrudim 10.05.2018
středoškolský pohár 2090 Svitavy 24.09.2019
pětiboj 1825 Chrudim 22.06.2016
sedmiboj 2472 Chrudim 16.05.2018
vrhačský trojboj 1286 Chrudim 03.10.2018
hod diskem 0,75kg 32.08 Chrudim 19.06.2019
hod diskem 1kg 26.44 Chrudim 31.08.2019
hod kladivem 3kg 47.16 Chrudim 25.09.2019
hod oštěpem 400g 28.62 Chrudim 25.10.2017
hod oštěpem 500g 30.89 Chrudim 06.05.2018
hod oštěpem 600g 24.98 Chrudim 16.05.2018
hod kriketovým míčkem 45.50 Pardubice 22.05.2017
vrh koulí 2kg 11.12 Pardubice 06.09.2017
vrh koulí 2kg 10.29 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
vrh koulí 3kg 10.27 Chrudim 10.05.2018
vrh koulí 3kg 09.55 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
skok daleký 4.13 Chrudim 22.06.2016
skok o tyči 1.36 Chrudim 21.09.2016
skok vysoký 1.32 Chrudim 18.09.2019
skok vysoký 1.31 h Chrudim 05.03.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.7 h Chrudim 07.01.2019
60 m 09.3 Chrudim 19.06.2019
150 m 23.9 Chrudim 14.05.2019
800 m 3:35.1 Chrudim 14.05.2019
60 m překážek 11.05 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m překážek 18.7 Chrudim 14.05.2019
pohár rozhlasu 0507 Chrudim 30.04.2019
středoškolský pohár 2090 Svitavy 24.09.2019
sedmiboj 2453 Chrudim 14.05.2019
hod diskem 0,75kg 32.08 Chrudim 19.06.2019
hod diskem 1kg 26.44 Chrudim 31.08.2019
hod kladivem 3kg 47.16 Chrudim 25.09.2019
hod oštěpem 500g 27.61 Chrudim 05.05.2019
vrh koulí 3kg 10.11 Chrudim 31.08.2019
vrh koulí 3kg 09.05 h Praha - Stromovka 27.01.2019
skok daleký 4.09 Chrudim 14.05.2019
skok vysoký 1.32 Chrudim 18.09.2019
skok vysoký 1.23 h Chrudim 25.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) kladivo 3kg/Žky Chrudim 47.16
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) strPohar/Dky 4 Svitavy 2090
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) koule 3kg/Dky 7 Svitavy 09.48
24.09.2019 Krajské finále SAP - Pardubický kraj (Atletika Svitavy) 60 m/Dky/B03 4 Svitavy 09.43
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 0,75kg/Žky/KA 4 Kolín 30.74
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 3kg/Žky 5 Kolín 42.81
20.09.2019 Mistrovství České republiky žáků a žákyň na dráze (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 0,75kg/Žky/F 8 Kolín 28.68
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) strPohar/Dky Chrudim 2029
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) výška/Dky 4 Chrudim 1.32
18.09.2019 Okresní kolo SAP - Chrudim (Mgr. Klára Jelínková) koule 3kg/Dky Chrudim 09.49
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 3kg/Žky/F Pardubice 42.67
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Žky/F 15 Pardubice 08.94
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. B (Hvězda Pardubice z.s.) disk 0,75kg/Žky/F Pardubice 31.53
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) koule 3kg/Žky/F Ústí nad Orlicí 09.82
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) disk 0,75kg/Žky/F Ústí nad Orlicí 31.12
08.09.2019 4. kolo KP družstev Pardubického kraje staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) kladivo 3kg/Žky/F Ústí nad Orlicí 44.35
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) disk 1kg/Dky Chrudim 26.44
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) kladivo 3kg/Dky Chrudim 41.84
31.08.2019 3.kolo KPD juniorů a dorostu Pardubického kraje „Gigant“ (Atletika Chrudim z.s.) koule 3kg/Dky 6 Chrudim 10.11
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/B03 3 Chrudim 09.3
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) kladivo 3kg/Žky Chrudim 44.94
19.06.2019 Atletická středa (Atletika Chrudim) disk 0,75kg/Žky Chrudim 32.08
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) disk 0,75kg/Žky/F 9 Svitavy 21.39
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) kladivo 3kg/Žky/F Svitavy 44.44
16.06.2019 3. kolo KPD st. žactva (TJ Svitavy) oštěp 500g/Žky/F 17 Svitavy 16.65
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) disk 0,75kg/Žky Svitavy 31.01
01.06.2019 KPJ st. žactva (TJ Svitavy) kladivo 3kg/Žky Svitavy 43.99
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) disk 0,75kg/Žky Litomyšl 27.55
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) kladivo 3kg/Žky Litomyšl 42.43
26.05.2019 2.KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žky 11 Litomyšl 08.48
25.05.2019 2. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice) kladivo 3kg/Dky Pardubice 34.44
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) poharR/Žky 23 Pardubice 0503
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubický, Kategorie III a IV (Toušová Iva, hvezda-pardubice@seznam.cz, 775907122) koule 3kg/Žky/F Pardubice 09.60
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) sedmiboj/Žky Chrudim 2453
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 150 m/Žky 13 Chrudim 23.9
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 800 m/Žky 13 Chrudim 3:35.1
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky 2= Chrudim 18.7
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) oštěp 500g/Žky Chrudim 25.76
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky Chrudim 09.72
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) dálka/Žky Chrudim 4.09
14.05.2019 Oddílové víceboje st. žactva a dorostu (Atletika Chrudim) výška/Žky 4= Chrudim 1.24
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) oštěp 500g/Žky Chrudim 27.61
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) disk 0,75kg/Žky 5 Chrudim 25.16
05.05.2019 1.kolo KPD staršího žactva (Atletika Chrudim) koule 3kg/Žky Chrudim 09.63
04.05.2019 1. kolo KP družstev juniorů a dorostu (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 3kg/Dky Pardubice 40.62
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) poharR/Žky 18 Chrudim 0507
30.04.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Chrudim (Karel Fiedler,karel.fiedler@email.cz, 603365033) koule 3kg/Žky Chrudim 09.65
25.02.2019 6.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim z.s.) výška/Žky 9 Chrudim 1.23
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žky/B05 3 Chrudim 07.8
18.02.2019 5.halové závody (50 + 60 m př.) (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žky/B03 4 Chrudim 11.4
11.02.2019 4.halové závody (výška, tyč) (Atletika Chrudim) výška/Žky 16= Chrudim 1.15
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 50 m/Žky/B05 2 Chrudim 07.9
28.01.2019 3.halové závody (50 + 60př.) (Atletika Chrudim) 60 m př./Žky/B04 2 Chrudim 11.2
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) koule 3kg/Žky 7 Praha - Stromovka 09.05
27.01.2019 Přebor Pardubického kraje OPEN (PKAS) 60 m př./Žky/B02 3 Praha - Stromovka 11.05
14.01.2019 2.halové závody (výška, tyč ) (Atletika Chrudim) výška/Žky 14 Chrudim 1.22
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 50 m/Žky/B05 1 Chrudim 07.7
07.01.2019 1.halové závody (50 m + 60 m př.) (Atletika Chrudim z.s.) 60 m př./Žky/B05 1 Chrudim 11.1